2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
off acile gidiyruz
felçli olan yerim ateş yaptı ve kulağımdan arkaya doğru çok ağrı var
eşim ille gidiyoruz dedi uyuz etti beni...
bence iyileşme süreci ama eşimi tut tutabilirsen

işte gidipte öğrenirsiniz inş. iyileşme süreci olduğunu anılım iyi haberlerini bekliyoruz güzelimmmmm ayyyy inşallah iyileşme belirtisidir

canım basınsağolsun.bebeğini kaçıncı haftada ve neden kaybettin,sebebi belli mi? Rabbim doğacak bebişine uzun ömür nasip etsin canım...

evinde yemek yapmayan kadın banamı yemek yapıcak bilmiyo bile bana soruyo ayda yılda bir evdeki çalışan işten çıkınca

sizin oturduğunuz ev kayınpederininmi onlara kiramı ödüyosunuz benmi yanlış anladım:44:

Yarın kontrolüm olmasa bende gelirdim yaaa

kaçta ki canım kontrol yetişemezmisinn

Aminnnnn canimcim

gelirsede umursama al bebişini çekil odana boşver bebişinle ilk günlerinin keyfini çıkar sonuçta bugünler gelmez bidaha

off acile gidiyruz

canım sag salim dogursanda kurtulsan hastalıklardan. inşallah önemli bişi yoktur canım.

yemeğini yapmıyosa da çamaşırına ütüne evini süpürüp silmene yardım eder getirini götürünü yapar canım

burayı fransadaki kaynım yaptırmış alt katıda üst katıda... ama fransadaki kaynım 2. hanımı ile evlenirken büyük görümcemden borç almış şimdi biz o borcu ödemek için kira veriyoruz... kaynımda 2. boşadı 3. aldı bu arada... ben kendi düğünümde bu kadar borç etmedim aman ev alırız diye şimdi milletin düğün borcunu ödüyorum iyi mi gizem? kaynımlada kira mevzularında hiç muhattap olmuyoruz he sürekli kv şu kadar kiranız şukadar verin yeter işte bu kış vermeyin doğalgaz parası yaparsınız fln diyo...

Sezeryan tarihim belli oldu, 38+3 te
7 Aralık Cumartesi sabah 08:00
hadi bakalım hayırlısı olsun canım Allah yardımcınız olsun inş..

ya kadın hiçbişey yapmıyo hayatım evindeki yardımcı çıktı ya şimdi mesela bulaşıkları bile birikiyodur eminim.işten geliyo yorgun yapmıyo işte hiçbişey yıllardır böyle bu.bana hiç yapmaz yani :))

sizinde dallas gibiymiş valla sizene elalemin düğün borcundan görmedim böyle saçmalıkk.ne zaman bitcek bu borç?

ya yapmıyosada gelmiyosada demesin öyle ben gelemem bakamam edemem bilmem ne ayıp ya!

valla aynen öyle ne entrikalar neler neler bu evde çok kardeşin hissesi var çok karışık işler...
işte biz gelicez diye kiracı çıktı burdan adamında borcu var bizimde evimiz yok bizi aldılar buraya... ama benim haberim yoktu evlenmeden önce kira vermiceksin dendi gizem... bi senem doldu kira vermeye başladık... dedilerki 2 sene kira verceksiniz bitiyo o zaman kira...işte 1 buçuk sene oldu önümüzdeki mayıs bitmesi lazım ama bakalım bana altından başka bir iş çıkacakmış gibi geliyor... ama sesimi kestim o günü bekliyorum bakalım...

burda başka bi kardeşi daha oturdu kaynım 9 sene oturmuş 5 kuruş kira vermemiş bana denk geldi

kardeşinden kira alıyo demek vay anasını ya valla dini imanı para olmuş resmen milletin neyse mayısta inş biter bari ne ayıp şey ://

off acile gidiyruz
olsun anılım gitmekte fayda var
inş olumlu bişeydir bu...

Sezeryan tarihim belli oldu, 38+3 te
7 Aralık Cumartesi sabah 08:00
ne güzel artık geri sayım başladı sizin dee
bizim şafak kaç bilemiyos

kardeşinden kira alıyo demek vay anasını ya valla dini imanı para olmuş resmen milletin neyse mayısta inş biter bari ne ayıp şey ://

valla canım ister bitsin ister bitmesin Allah bana gönlüme göre bir ev nasip etsin de hayırlısı ile tez zamanda ben başka bişi istemiyorum alsınlar evlerini kimi istiyolarsa otuttursunlar... zor durumdaymış maddi imkanı yokmuş ondan alıyomuş yoksa almazmış öteki kardeşlerinden almamış diye örnek gösteriyo kv. valla ne yiyosun ne içiyosun diye soran yok gizem gelsin fransadaki kaynım burda geçinsin bakıyım geçinebiliyor mu... görümceme demiş ben burda hiç çalışmasamda çocuklara yetim maaşı bağlandı onunla geçinebiliyorum (fransada yani) ben istanbula gelsem yapamam diyo... e ben istanbulda ne yapıyorum? onu bi düşün kafan basmıyor mu?

boşver gece gece geldiler bana yine daha bugün bu konuyu evde yalnızken masaya yatırdım hararetli harahetli anlattım tartıştım işte teketek

aslında burda kritik isim görümce
kardeşinden alcağını diğer erkek kardeşten alıyo çatır çatır vay uyanık kamil
amaan günahlarını da almayalım ayol bize ne
olan tuğbişe oluyo

amin canım amin inş başka biyere taşınırsınızda kurtulursun onlarda kendi pisliklerinde boğulur.uyanıığa bak yetim maaşını yiyo demek
öbür tarafta hesabını nasıl vercekler acaba.
ay neyse allaha havale ettik hepsini gittii gece gece sinirlendim çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…