2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Gizemm lusnica 18 numaralı annemiz:)

Canım göbek çevresini bana 3 kere sormuştuu bende hafıf var dedim bana ozaman bana biraz daha dayan değil deniz bence yarın senin akıbetin doğum olabilir

Ne diyon kızzzz bişey anlamadım
Göbek cevresini :)
Delik mi
Yarın belli olucak ak koyun kara koyun

eşimle kv'dem işten dönerken arabada konuşmuşlar.emrah sormuş napcan kalcakmısın doğumdan sonra gizemle demiş.kv'dem de ben kalsamda faydam olmaz bişey yapamam tutamam bile bebeği demiş.ananesiyle teyzesi kalıcak o zaman demiş eşimde.
kv'dem aradı şimdi dedi böyle böyle ben sana yardımcı olamam ben doğduklarında emrahla ereni tutamadım dedi ya kim tuttu acaba çok merak ettim.
bide mağazayıda bırakamazmış.

Ne guzel baya kisi avcilarda oturuyomus cerol da avcilarda oturuyor. Madem bu ksdar yakiniz bir ara toplasalim. Tabii dogum yaptiktan sonra. simdi sizin icin zor olur malum son haftalardasiniz. Saglikla bebislerinizi kucaginiza almak nasip etsin.

bende beylikduU ama farketme yakin bebisler buyusunde biraz goruselim gercekten ya.

buarada kizlar bebise ozel saglik sigortasi yaotirmayi dusunen arastiran var mi.ben bugun demir hayatla gorustum anneyede yapiliyormus anneye yapilmayan var mi acaba 2500 bebege 2500anneye limit veriyor.bizim odedigimiz 1900 odeme yapiyorsun.
sizin bildiginiz var mi acaba

canım seninde işine gelmiştir.yanlıs hatırlamıosam istemiodun kv di

Ona kimse Eylül ü tut demiyor zaten..!!!!
Bi şey getirir götürür sen wc ye girersen bebeğin yanında durur
Ne bileyim su verir..
Yazıklar olsun diyicem. Ağır kaçacak gizem bnm bile zoruma gidiyor
Gelene gidene hoşgeldiniz deyip bi şerbet tutması bile yeterdi
Ah ahhh...
Şu dünya işleri ne kdr önemli yaa

ne yemek yapardı ne bana bişey verirdi yanımda olsa bilmiyo zaten yemek yapmayı.ama zoruma gitti yinede.bana hiçç faydası olmazdı kalsa biliyorum buna rağmen içime oturdu.
annem görüyosa eminim kemikleri sızlıyodur kimlere kaldım diye.Allah yardımcımız olsun..

Acaba ben kaçıncı olucam. :44:

Bence sen 25 veya 26 gibi olursun artık:)

Yaaa sorma kafamdaki araştırma konusu da bu... Bakınacaktım ben de birşeyler bulursam yazarım burada da:)

Ay ne güzel benm mp3 üm ablamda kulaklıkla yapamıyorum gündüz elimden geldiğince dinliyorum ne kdr hoş böyle istikrarlı olman. Banada dedi acaba bebeğimin kalbinde bişi den mi süphelendide söylemiyor bana:?

Sanmam bişiy olsa söylerdi herhalde, senin de taşikardin vardı sanırım, belki ondan dolayı demiştir

Ay cok agladim
5.5 aylik dogan bebegi izliyin mutlaka
Anne var anne var iste
Hicbir bebek uzulmesin hicbir anne evladiyla sinanmasin
Cok duygulandim
İzledigim en guzel videoydu
ben o viddeoyu izledim sonrasında bu olduu=(((
bence hassas olanlar izlemesin
benim bardağı taşran damla oldu gibime geldi Allah bilir tabiii
bu medipolde eğitimde ikram falan yazıyo neymiş o ikram kuru pasta falansa bilelimde yanımıza yolluk alalım kesmez beni öyle şeyler sen gittin canım biliyosunduur
hahahahha
allahım işimiz gücümüz yemek
20 kilo aldık hala utama sıkılma yok bizde anam ya bu ne rahatlıktırrrr=))
[
kızlar bu da benim benim yakışıklı oğlum:))
çok güzel gözüküyorsunuz maşallah sübhanallah
Alllah mutluluğunuzu daim etsin
ailecek hiç ayrılmayın en kötü gününz böyle olsun
çok duygulandım=((
Rabbim bizlere de nasip etsin bu tabloyuuu
Gizeeeem eğitim hangi medipolde kaçta belki bende gelerem
gel gel gel gel gel gel gel gell

Dün sabah adet ağrıdı gibi çok ağrım vardı önemsemedim lavaboda kanı fark ettim Dr U aradım hemen gel dedi öğlen 13 30 gibi oğlum doğdu

hayırlı olsun cnm sağlıcakla büyüsün inşallah

maşallah çok tatlı allah bağışlasın inşallah sağlıcakla büyüsün

Mardin'de 10 yaşındaki kız anne olmuş
Kendimi düşünüyorımda 10 yaşımda bazen altıma kaçırırdım:))
Hoş gerçi şimdi de kaçırıyom:26:

varya ağlarken sayende gülmekten hıçkırıklara boğuldum

çok şükür gelebildin cnm ya nerelerdesin uğramıyorsun hiç
az kalmış habersiz bırakma hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah

sevim arkadaşım allah sabır versin çok zor yaşadıkların
inşallah en yakın ve hayırlı zamanda rabbim sana yeniden anne olmayı nasip etsin
cennette senide bir bekleyen var artık belki doğup büyüseydi başka sorunlar olacaktı böyle düşün zor ama böyle düşünmek daha güçlü olmanı sağlar...

İşte bahsettiğim şey bu.
İstemiyordun ztn ama önemli olan düşünülmek
Yarım ağızda olsa gelirim demek

gizem sakın üzülme duyguların üzülmekle kırılmak arasında hatta belki kızgınsın kayınvalidene ama inşallah senin öyle güzel geçecekki doğum sürecin kimseye ihtiyacın olmayacak
rabbim annen yattıkça sana ve eylülüne ömür versin...

İşte bahsettiğim şey bu.
İstemiyordun ztn ama önemli olan düşünülmek
Yarım ağızda olsa gelirim demek

evet geliyim dese düşünse bana fazlaca yeterdi.geliyim dese bile gelmezdi ya hoş..ama dükkanı bırakamam ben zaten sanada bakamam bebeğede gibi laflar şuan en son duymak istediğim şeyler bile değildi..
ya ananem teyzem olmasaymış naparmışım tam bi kimsesiz olurdum o zaman :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…