2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
36+6 yım ama sancı falan yok.. mide yanmalarım gerçekten cok fena ter b asıyor bazen mide yanmasından. gaviscon , soguk sut banamısın demiyor

seninle tar,hleimiz aynı şikayetlerimizde yanı
hiç sancı ağrı yok bebek ço krahat
makinada da çıkmıyor sancı keyifleri yerinde bunlar 40 ı dolduru

bak biz MTA yla sabahları pulset içiyoruz hiç birşeyimiz yok artık dr önerdi.sende sor istersen belki kullan der aama sormadan içme sakın
tahlil durumların ne bilmiyorum..

10dak hasla cnm
Suya tutma vitamini gitmesin
Tabaga al
Zeytinyagi limon tuz dok
Sarimsakli yogurt yap yanina ustune de dokebilirsin yanina da koyabilirsin

Ay cok agladim
5.5 aylik dogan bebegi izliyin mutlaka
Anne var anne var iste
Hicbir bebek uzulmesin hicbir anne evladiyla sinanmasin
Cok duygulandim
İzledigim en guzel videoydu

canım ben normal doğum yaptım fiyat tam aklımda değil 400 lü bişy ama sezeryan nekadardr bilemiycem...

bu medipolde eğitimde ikram falan yazıyo neymiş o ikram kuru pasta falansa bilelimde yanımıza yolluk alalım kesmez beni öyle şeyler sen gittin canım biliyosunduur

timam canımm
yarın akşam bizde erenin doğumgününü kutlicaz ne alcam ya bide onun için dolancam sabah sabah:26:

sarımsak rendeliceksin bide :)

Bende konuşuyorum Aral yokken
Bugün varda yalnızlığımı aldı cocugummm :)))
Bende kuşum varken rahat rahat konuşuyodum kamufle oluyodu şimdi rezil oluyorm deniz :)) ay senin göbüşüm gördüm ben bacakları biraz kapatabiliyorum ama yandan şekli aynı benim göbüş senin göbüş indi mi inik göbüş mu bu anam? :)
ne anlatıyodun allah aşkına hahahah
Ayyyy ne anlatcam gizoş dert yanıyorum umduğumu ama bulamadıklarımı beklentilerimi kırgınlıklarımı öfkemi ne bulursam anlatıyorum valla:))

Canım sanada söyliyim hastaneden doğum indirimi isteyin biz 300 tl indirim aldık 300 çocugumun başka ihtiyacını görürüm aklında olsun
Her hastane bu indirimi yapmazki canım ya zaten doğum parası bu kdr diyorlar sanmam indirim yapsınlar zaten benim gittiğim hastane 700e mi ne yapıyo normali

Ay ne güzel benm mp3 üm ablamda kulaklıkla yapamıyorum gündüz elimden geldiğince dinliyorum ne kdr hoş böyle istikrarlı olman. Banada dedi acaba bebeğimin kalbinde bişi den mi süphelendide söylemiyor bana:?

Ay dünmüydü pardon ya zaman kavramı kalmadı bende :) en eğitimli sensin demk artık bizimde eğitirsiniz anacııııımmm:) cahilim cahilimde cahilim çok cahilim cahilim :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…