2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
aynen öyle inan bende öyle insanlarla çok karşılaştım hatta hamile bir arkadaşım gece yarısı benden sigara istedi sigarası bitmiş bende vermedim vebalini alamam dedim gel sana mutfakta başka istediğin ne varsa yapayım ama ne olur bunu istemem benden dedim o zaman doğudaydık gece vakti sigarayı da bulamadı ağladı :KK43: içim gitmişti eşim kızdı sanane verseydin niye ağlattın kadını dedi
sonra beni anladı ama o gece beni çok üzmüştü :KK19:
rabbim o melekleri korusun ben im gibi iradesiz biri yapabiliyorsa herkes yapar diyorum ama hamile olmadığım zamanlarda sigarasız kaldığım zamanlar nasıl hissettiğim aklıma geliyor :26:
zor bir durum onlar için allah yardımcıları olsun sonradan çocuklarının başına sigara yüzünden bişey gelirse nasıl kaldıracak vicdanları

evet canım .kısacası ben çocuğum olsun diye deliripte hamile kalıp sigara içen kadınların samimiyetine güvenmiyorum,bebek isteklerine de inanmıyorum.dusunsene tup bebek asılama yaptırıo , aglıo zırlıo cocugum olmuo die sonra hamile kalıo ,ama nerde sigara bırakmayı pöfur pöfur içio.nerde çocuk isteği ,bebek evinizin bir biblo değil oyunck değil. bunu ayırt edemeyen zihniyetler var ne yazık ki....

evet canım .kısacası ben çocuğum olsun diye deliripte hamile kalıp sigara içen kadınların samimiyetine güvenmiyorum,bebek isteklerine de inanmıyorum.dusunsene tup bebek asılama yaptırıo , aglıo zırlıo cocugum olmuo die sonra hamile kalıo ,ama nerde sigara bırakmayı pöfur pöfur içio.nerde çocuk isteği ,bebek evinizin bir biblo değil oyunck değil. bunu ayırt edemeyen zihniyetler var ne yazık ki....

onlar için dua etmekten başka elden gelen bişey yok ne yazıkki :26:
onları kınamıyorum ama çokkk kızıyorum :KK20: çünkü gerçekten ben normal zamanda bırakmayı hiç beceremedim eşim de içmez ama bu ikinci hamileliğim ve yine bıraktım etrafımdaki herkes hayret ediyor

allahhh bi tane daha yavru geliyor hadi hayırlı haberlerle gel inşallah :KK9::KK9::KK9::KK9:
bizi habersiz bırakma bu arada kız mı erkek mi adı belli mi :KK52:

oglusum olucak.alptug miraç ismi:-)
bi sekilde dogurucaz ama insallahh saglikli olur bebeklerimiz.
insallah herkes bebegini saglikla kucagina alirrr.

onlar için dua etmekten başka elden gelen bişey yok ne yazıkki :26:
onları kınamıyorum ama çokkk kızıyorum :KK20: çünkü gerçekten ben normal zamanda bırakmayı hiç beceremedim eşim de içmez ama bu ikinci hamileliğim ve yine bıraktım etrafımdaki herkes hayret ediyor

ben zaten çevreme diyorum sigarayı bırakmadım sadece hamile olduğum için su an içmiyorum diyorum:))) bende fena içiciyimm , en zevk aldığım sey sabah kalkıp sutlu nescafeyle sigarayla güne başlamaktı:))))

oglusum olucak.alptug miraç ismi:-)
bi sekilde dogurucaz ama insallahh saglikli olur bebeklerimiz.
insallah herkes bebegini saglikla kucagina alirrr.

aminnn inşallah
ismide çok güzelmiş sağlıcakla gelsin inşallah :nazar:
hafta olarak uygun dediğin gibi sıradaki olabilirsin heycan verici yaa hayırla gelsin :KK49:

ben zaten çevreme diyorum sigarayı bırakmadım sadece hamile olduğum için su an içmiyorum diyorum:))) bende fena içiciyimm , en zevk aldığım sey sabah kalkıp sutlu nescafeyle sigarayla güne başlamaktı:))))

bende dua ediyorum inşallah tekrar başlamam diye
hiç içmeyenlere çok imreniyorum belki onlar sayesinde bırakıcam bide çocuklarıma kötü örnek olmamak için :KK5:
rabbim bırakabilenlerden eylesin bizi belki hamile halimizle bu duamızda kabul olur :26:
sabaha az kaldı :KK1: benim oğlan birazdan kalkar ders çalışmaya kalkıyımda ona bişeyler hazırlıyım
iyi ki bu gece sen vardın yoksa geçmezdi zaman :KK54:
yarın görüşmek üzere inşallah hayırlı geceler :KK16:

aminnn inşallah
ismide çok güzelmiş sağlıcakla gelsin inşallah :nazar:
hafta olarak uygun dediğin gibi sıradaki olabilirsin heycan verici yaa hayırla gelsin :KK49:

bende dua ediyorum inşallah tekrar başlamam diye
hiç içmeyenlere çok imreniyorum belki onlar sayesinde bırakıcam bide çocuklarıma kötü örnek olmamak için :KK5:
rabbim bırakabilenlerden eylesin bizi belki hamile halimizle bu duamızda kabul olur :26:
sabaha az kaldı :KK1: benim oğlan birazdan kalkar ders çalışmaya kalkıyımda ona bişeyler hazırlıyım
iyi ki bu gece sen vardın yoksa geçmezdi zaman :KK54:
yarın görüşmek üzere inşallah hayırlı geceler :KK16:

güzel bir sohbetti canım .teşekkür ederim sana .bende yatım artık bari uyumaya calısıcam:KK43: zerre kadar uykum yok .. opüldun canım...

Günaydın kızlar bütün gece doğru dürüst uyumadım belimin kasıklarımın ağrısı beni mahfetti :KK43: sanırım bebişlerimiz gelme sinyallerini veriyor ...

Rabbim arkadaslarima hayirlisiyla yavrularini kucagina almayi nasip et ya Rabbim . :21:

Dogumdan 8 gun sonra ben cok mu gobegim acaba 75 kilo oldum 82 iydim dogumda

Eki Görüntüle 872297 :KK14:

canım hiç 75 kilo gibi durmuyorsun. maasallah sana gayet iyisinn

Kızlar perşembe cuma okullar tatilmi

tatil canım.. ama sadece okullarında sınava olacak oklullar tatil.
bizim okul da büyük olduğu için sınav varmış
bizede sınav görevi varrr :KK14::KK14::KK14:

Günaydın kızlar..
Oğlumuz devrim çağan 25.11.2013 saat 09.05 te 3460 gr 50 cm olarak spinal sezeryanla dünyaya geldi.. İyiyiz emmeye birbiriöize allşmaya çalışıyoruz..

Herkese hayırlı kolay doğumlar

Sonra tekrar detaylı yazarım..

Günaydın kızlar..
Oğlumuz devrim çağan 25.11.2013 saat 09.05 te 3460 gr 50 cm olarak spinal sezeryanla dünyaya geldi.. İyiyiz emmeye birbiriöize allşmaya çalışıyoruz..

aa hadi hayırlı olsun ee hastanedesindir herhalde dahaa

Günaydın kızlar..

maşallah canım güle güle büyüt hayırlı uğurlu olsun inşallah

dün giremedim öğleden sonra hep hastanedeydim. ne olacak bilmiyorum moralim çok bozuk.. papatya ne yaptı acaba, onuda okuyamadım.

Nörolog MR istedi ama MR merkezi sorumlusu ben bu sorumluluğu göze alamam çekmem dedi. Tıp fak.ne gönderdiler onlarda çekmek istemedi, ilaç tedaviside iyi değil dediler. bugn yine gidecem duyma testi falan istediler..

ve ben dün saat 2'den akşam 8'e kadar kadın doğum doktoruma ulaşmaya çalıştım, çünkü onunla görüşmemi istediler.. ama adama ulaşamadım cebinide muayenesinide açmadı.. bir daha da ona kesinlikle gitmeyecem.. bu saatten sonra bir de doktor hastane arayacam.

X