2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
sen bize odanın resmni atmadın doğuramazsın atmadan

Daha tamamlayamadım ki bacım:) Odanın kokusu çıkmak bilmiyor( Kıyafetler yıkandı ama yerleştiremedim. Bugün mobilyacılar tekrar geldi istediğim masayı duvara monte etmek için, duvar kötüymüş, her yer mahvoldu.

açsın valla 2.bebekte müşterisi olurumm
Eğer 2. bebeğinde denk gelirde bizimkiler büyümüş olursa biraz ben gelir yapartım çok iyi kaptım işi
ama malzeme almak lazım merdanesi balı nişastası kurabiğye malzemesi,isim baskı makinası,kurabiye kalıpları,şeker hamuru=)
ve daha bir sürü şey=)))
Hazır mı alsak yaa=///
şaka şaka=PpPp

anne karnında 1 gün dışarıda 1 haftaya eşit diyorlar, biraz daha tombikleşsin orada:))

Walla kurabiyelerinize bayıldım, özellikle de kırmızı yazılı olanlara

korkmaa bak ben hala burdayımmmm

2 de 1 tutturdum bu bile yeter bence

geçenlerde bi akrabamızıda görmüştüm o da çıktı

kendi hamileliğimi hamile olduğumu bilmiyoken bile görmüştüm hemde erkek oldıuğunu... beni çok etkileyenler bunlar arada bir vuruyor demekki :)

aaa allahtan doğurmamışsın o zaman
camını bütün gün açık bırakıp kapısını kapat canım bide pronto mobilya temizleyici var ben onla sildim hergün 3 kere 1 haftada kalmadı koku falan

yaparız bi eminönü

yataga yattığında hep beni düşün uyuyana kadar görürsün belki rüyanda benide
tövbe tövbe ya

aaa allahtan doğurmamışsın o zaman
camını bütün gün açık bırakıp kapısını kapat canım bide pronto mobilya temizleyici var ben onla sildim hergün 3 kere 1 haftada kalmadı koku falan
Cam hep açıktı ama artık is çekiyor içeri, perdeler gelince kapatmak zorunda kaldım. Prontoyla sildik ama günde 3 kere totom yemedi şimdi:)

yine ateşli ve sümüklü bir halde zarzor okudum geçmişi..
ne yazmışsınız arkadaşşşş yaafff
başım ağrıdı biraz ama deydi çok güzel haberler okudum,çok mutlu olduuummm

evet olayın bir başka boyutu ise hangi parmak kadar diğmiii efenim aydınlatsaymış birasss
ayy burcu heycandan erken doğurucaksın bebeim

gülay doğurmuuuuşşşşş

ayyyyyy hayırlı olsun süper haberrrrr:))))
normal olmasına çok sevindim:))

wahhh benim tatlımaa yaaa((
kaanda hep öyle oluyor,hastalık grip neysede ateş çok kötü
benimde çıktı şimdi yanıyorum yine minoset içicem birazdan(
geçmiş olsun denizimm,şu halimizle çocuklar hasta olunca bide çok zor oluyo biliyorum

offf offf
bişey söylemicem anıl
sessiz kalma hakkımı kullanıyorum sırf sen üzülme die
boşveeerrrr,kim ne hali varsa görsün

Kızlar ben doğum yaptım Sezeryan ile 3400g 49 cm ayrıntıları eve geçince aktarıcam

lusnica,
melekkkk ..
çokkkkk güzel haberrr,süpersiniz canlarım benim
geçmiş olsun,allah analı babalı büyütsün
nazarlardan korusun
azcık toparlanınca görüşürüz inş..darısı bize

Anılll,çook güzel yapmışsınız canım yaaa..arkadaşının ve senin elleriize sağlık
niye benim böyle mağrifetli arkadaşlarım olmiyiiii:26:
bende mi bi problem var anlamıyorum ki
arkadaş fukarası bir qadınım bennnn

Allah'ın izniyle canım.
Yatak odasında dinleniyorum eşim geldi
3 Aralık dedim ben sana dio :))
Tüm gece ve tüm gün sancı çektim
O neydi ki öyle acep
30 un üstü kasılmam oldu.
Anlamadım bişiiii:44:

cam sildin bir de doğurucam die,deliiiii
bi daha nişan yada su gelmeden silme camları emi bebeğim

valla bende rüyamda öyle görmüştüm biraz sıkıntılı bi doğumu olacağını görmüştüm:26: valla kendimden korkmaya başladım kızlar

beni de görürsen yaz bebişim

Son düzenleme:
hastaneleriniz doğumda yanınıza birinin girmesine izin veriyomu kızlaar?normal yada sezeryan farketmez:44:

canım bizim hastanede normalle izin veriyor sezeryana sadece kendi fotoğrafçısı giriyor.
zaten eşten başka hiçbir hastane izin vermez bildiğim kadarıyla yasak eşten başkasının girmesi.

bende birkaç kez oraya gitmiştim hangi doktor seninki. onun sokağında oturorum buarada :))

doğum yapan arkdaşlara hayırlı olsun darısı bizlerin başına inşallah sağlıkla

herkesler gitmiş,tv de bişey yok bende uyku yok oğlanla kocayıda uyuttum bi türk kahvesi içesim var kiii

herkesler gitmiş,tv de bişey yok bende uyku yok oğlanla kocayıda uyuttum bi türk kahvesi içesim var kiii

ayyy bunu kasten söylüyorsun ki hepimiz kalkıp türk kahvesi yapıp içeim,yanına arkadaş arıyonnnn dimiiii

Cam hep açıktı ama artık is çekiyor içeri, perdeler gelince kapatmak zorunda kaldım. Prontoyla sildik ama günde 3 kere totom yemedi şimdi:)
Cnm turk kahvesi koy bir kaba odaya birak biraz cekiyo kokusunu..
Vallahi ya..bu satte soyle olsada icsek ..himm
ayyy bunu kasten söylüyorsun ki hepimiz kalkıp türk kahvesi yapıp içeim,yanına arkadaş arıyonnnn dimiiii

Gecmis olsun cmm ya dikkat etkendine cocuklardan mi gecti

ne iyi olurdu valla tüm aralık annelerine yaparım üşenmeden yeterki gelin
hamileilği bana getirisi her gün içtim nerdeyse hemde telvesini sıyırarak yok böyle bir içiş eşim sevmez ama oda bana baka baka her gün hadi kahve yokmu bugün demeye başladı arkadaşlara gittiğimde hazırlıklara burun kıvırıyorum kahveye gelince derin bir sessizlik çöküyor beni izliyorlar bilmesek başka bişey içiyor sancaz diyorlar

Cnm turk kahvesi koy bir kaba odaya birak biraz cekiyo kokusunu..

Vallahi ya..bu satte soyle olsada icsek ..himm

ben odaya kahve koysam kesin gider yerim onu
bide karbonatlı suyu deneyin oda hemen çıkarıyormuş mobilya kokusunu ama ben bayılırım o kokuya

Canlarım teşekkür ederim=)
Biraz basitgene oldu ama olsun el emeği işte.Ben yaptım dicemm=)
Buyurun gelin beklerim hepimize yetecek kadar varr.hep birlikte yiyelim ağız tadıyla inşallah..

tatlım hazır hamur mu ? cok güzel olmuş .Allah agız tadıyla yemeyi nasip etsin :) bu arada manisada olanınız var mı ? yada kocaelinde ?

evet kuzum sağol yaa ezgide kaanda grip,bana sattılar..
aman onlar iyi olsunda önemli değil ama şu an doğumum gelse ne nefes alıcak gücüm
ne de ıkınacak halim var amaaan Allah korusun:18:

eveeettt çok iyi olurdu canımmm
bende çok severim ama doktor yasakladı die haftada 1 kez fln ancak içebiliyorum o da sütlü kahve
doğumdan sonrada emzirirken yasak olur büyük ihtimal muz yesen kabız oluyor bebek kahvede kabız yapıyor offff yanii

Son düzenleme:
Ayy bu arkadaşım deli yaa
Bgn ona dedimki perşembe dr doğuma alabilir belli diil falan
Hemen olaya girişmiş işten gelince
Az önce bana attığı fotoya bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…