2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Meleğiiiiiiiiiimmmmmmmm canm arkadaşımmm
Gözün aydın nasıl sevindim yaaa
Bugün ne bereketli bir gün maşallah sübhanallahh
Allah size bağışlasın......foto koy sonra tamam görmek istiyoruz meleğini....

yok kuzum bana daha 20 gün var.benim ki çok rahatmış dr gelmez bu erken dio=)

pekii bebişin asaga indiğini nasıl anlıcam ben .31+5 te kafası asaga inmiş pozisyondaydı.... bilgisi olan paylaşabilir mi?

oldum kuşum ama 17.haftadaydım açılma varmı diye bakmışlardı sancım aşırıydı çünkü böbreğimde taş varmış işte:KK9:
devlette olmuştum kadın bana hayvan gibi davranmıştı hiç bişey sormamıştım söylememişti.heryer kandı muayene olduğum odada nasıl kendimi dışarı attım bilmiyorum.haydarpaşa numune Rabbim düşürmesin çok kötü:KK14:

alttan muayene çok oldum ama çatı muayenesinin normal alttan muayaneyle arasında bi farkı varmı onu çözemedim henüz bence yoktu :))
ıyyyyy... ben doktorumun yanında bile muayene olunca hemen çıkmak istedim öyle bi ortamı düşünemiyorum bile:18:
yok herhalde çünkü baniiki parmağı ile muayene etti ama çok içeri girmiş gibi geldi bana o biraz zorladı sonra da bitti işte sende böyle bişi tecrübe ettinse olmuşsun muayene ama hiç bi fikrin yok uygunmusun değilmisin

gerçi bende doktor bişi dedi ama çözemedik biliyosun bende senden farksız sayılırım :KK9::KK9::KK9::KK9:

kız kim doğurdu merak ettim
papatya mı? ali kimin bebişi:KK70:

arkadaşlar cvp vermiş ben biraz geç gördüm canım ama yine söyleyim hevuk arkadaşımız Gülay doğurdu hemde normal doğum yapmış maşşallah :) bide agresifmelek dün sezaryanla yapmış canım :KK53:

son güne kadar dururlarsa 4 kilo civarı olması ihtimalini taşıyanlar var.
deniz,bveis,papatya,ben :)

sizinkiler çocuk değil tosun mübarek :KK9::KK9: gerçi bende 4500 gr doğmuşum :KK53::KK53::KK53:

kuzum benim 4 hafta kesin var.ee şimdiden 3350 falan
4,5 kesin olur beni hop sezeryana alırlar=))

Kızlar Gülay detayları kendi anlatmak ister sanırım...
Ama iyiler maşallah.dua edelim daha iyi olsunlar...

Ama gülay gördüğüm en güzel anne olmuş....
Maşşallah sübhanallah.Kimse demez onun doğum yaptığını...
Çok narin ,ayrı bir güzellik vuurmuş yüzüne valla.yalan yok...

ayyy çok duygulandım kızzz kolay olmuşmu onu de bari kaç saat sancı çekmiş? tabi sorup izin almadan resim fln koymak olmaz en iyisini yapmışsın canım darısı bizlerin başına :KK37:

sen yaparsın da kötü olur mu hiççç :KK70: allah ağız tadıyla ikram etmeyi,yemeyi nasip etsin inşallah :KK16:

dinlen dinlen aral nasıl oldu daha iyidir inşallah :26:
agrasifim elamız hoş gelmiş sağlıcakla hayırla büyüsün inşallah :KK54:

Aral 6 gibi uyumuştu 9 gibi uyandırdık
Ateş düşürücü verdik.
Çorba yedirdi babası
10 da antibiyotik verdik
Şuan yine uyuyor babayla
Bana kağıt ve pullardan bilezik yaptı uyandığında
Kuzum bnm

Canım ilacın etkisi hala üstümde malesef atlatamadım bi türlü ağrılarım ve kasılmalarım bugün çok fazla ama kasıkta sancı yada lekelenme tarzı birşey yok kuzumyarın dr gidicem bakalım artık hayırlısı sende durumlar nasıl canım

Kasikta sancim oluyor cnm
Bende yarin nst ye gidicem
İnsalllah guzel haberlerle doneriz
Bir suru sıkinti cektim bu gune geldim sonu da mutlu olur insallah
Yarin haber ver sende

Merhaba kızlar:KK9:
Geçen hafta "kesin bu hafta doğururum, beklemez fazla" dedim durdum sancılar yüzünden. Baya bir sancı çekiyorum. Bugün kontrol vardı. Kuzumun daha gelmeye niyeti yok:nazar: Bugün 80'e çıkan sancım oldu NST'de ama düzenli değil. Ve doğum tarihimizi aldık nihayet: 4 Aralık:KK52:

ayyy çok duygulandım kızzz kolay olmuşmu onu de bari kaç saat sancı çekmiş? tabi sorup izin almadan resim fln koymak olmaz en iyisini yapmışsın canım darısı bizlerin başına :KK37:
biraz zor olmuş sanırım .kaç saat çektiğini bilmiyorum ama sabah gitti 5 de doğdduğuna göre epey çekti sanırım.
Kızı sorularımla yordum zaten=))
Utanmmasam daha sorardım da hem kendimden hem odadakilerden utandım=).Ama çok iyi gözüküyordu maşallah ben çok iyi gördüm..
Allah nazarlardan korusun

Offf bi de o muamma var bunu kesin olarak tam bilebilsek
Bende 4 olursa sezercik isterim gizooo

valla hayatım kafamdaa deli sorulaaarr:KK37:

Ben de internetten baktım canım ama çok tarif var acaba denenmiş tarif var mıdır merak ettim doğum yapmış olanlardan :)

benim baktıklarımın hepsi aynıydı demekki böyle oluyo dedim bende:KK9:

süper mükemmeeelll olmuşşşş bayıldımmmmmmmm:KK9:
gerçekten emeklerinize değmiş çok tatlılar yaa yerim hepsini bak:KK9:

1-pembegri :nazar:
2-ocakn:nazar:
3-damla17:nazar:
4-angelif:nazar:
5-moiraia:nazar:
6-guelbeyaz:nazar:
7-cnnm:nazar:
8-browny:nazar:
9-mdaa:nazar:
10-ecemsu1:nazar:
11-kayraneren81:nazar:
12-eylül2807:nazar:
13-mhsezer:nazar:
14-umut_iklimi:nazar:
15-uzay100:nazar:
16-ercelf:nazar:
17-hevuk:nazar:
18-lusnica:nazar:
19-agresifmelek:nazar:

Ne kadar çok doğum yapan olmuş, maşallah. Tebrik ediyorum kızlar hepinizi. Allah yavrularınızı size bağışlasın.
Bugün en çok hevuk, lusnica ve agresifmelek'e şaşırdım. Sürpriz oldu. Kızımın adaşı Ela da geldi aramıza:)

Geçen hafta "kesin bu hafta doğururum, beklemez fazla" dedim durdum sancılar yüzünden. Baya bir sancı çekiyorum. Bugün kontrol vardı. Kuzumun daha gelmeye niyeti yok:nazar: Bugün 80'e çıkan sancım oldu NST'de ama düzenli değil. Ve doğum tarihimizi aldık nihayet: 4 Aralık:KK52:

bugün dedim kesin doğurdu bu kız:26:
sen neden girmiyosun acabaaa merak ettiriyosun bizii:44:

kuzum benim 4 hafta kesin var.ee şimdiden 3350 falan
4,5 kesin olur beni hop sezeryana alırlar=))

tatlım benim bildiğim kadarıyla 38 haftanın bitiminden sonra bebeğin kilo alımı cok yavaşlıyormuş.doktorum öyle söyledi bana ve internnette de cok araştırdım. 4,5 kilo cok fazla,bence en ideali 3.5 kilo :)))))

bugün dedim kesin doğurdu bu kız:26:
sen neden girmiyosun acabaaa merak ettiriyosun bizii:44:
Ay ben de kesin doğuracağım diyordum:KK9: İkide birde kocayı telaşlandırdım bu sefer kesin geliyor diye. Ama bizim minik hatunun keyfi yerinde:nazar: Bir de karnım baya aşağı indi, dedim herhalde doğum başlıyor. Bir de şimdi doğum tarihime bak:KK9:

süper mükemmeeelll olmuşşşş bayıldımmmmmmmm:KK9:
gerçekten emeklerinize değmiş çok tatlılar yaa yerim hepsini bak:KK9:
getiriyorum çarşamba yersinnn balımmm=))
ayy çok şirin bunlar anıl ya...
olmuş muuu teyzesi.kendimizce yaptık işte öyle çok süslü değil
daha etiket gelcek kağıt olarak kurdelaya zımbalıcammm
tatlım benim bildiğim kadarıyla 38 haftanın bitiminden sonra bebeğin kilo alımı cok yavaşlıyormuş.doktorum öyle söyledi bana ve internnette de cok araştırdım. 4,5 kilo cok fazla,bence en ideali 3.5 kilo :)))))
ayy gerçekten mi
ağzından bal damlıyoo
ben hiç araştırmadım da korkuyorum 3,5 u geçecek diye
inşallah dediğin gibi olur.yoksa normal doğum imkansızlaşır...şu an biraz rahatladım gerçekten...
bende hep son haftalar çok kilo alır diye duyuyordum..

Ay ben de kesin doğuracağım diyordum:KK9: İkide birde kocayı telaşlandırdım bu sefer kesin geliyor diye. Ama bizim minik hatunun keyfi yerinde:nazar: Bir de karnım baya aşağı indi, dedim herhalde doğum başlıyor. Bir de şimdi doğum tarihime bak:KK9:
Doktor mümkün olduğunca geç yapma taraftarı doğumu. Ne kadar kalsa o kadar kar diyor

biraz zor olmuş sanırım .kaç saat çektiğini bilmiyorum ama sabah gitti 5 de doğdduğuna göre epey çekti sanırım.
Kızı sorularımla yordum zaten=))
Utanmmasam daha sorardım da hem kendimden hem odadakilerden utandım=).Ama çok iyi gözüküyordu maşallah ben çok iyi gördüm..
Allah nazarlardan korusun

valla bende rüyamda öyle görmüştüm biraz sıkıntılı bi doğumu olacağını görmüştüm:26: valla kendimden korkmaya başladım kızlar

Aral 6 gibi uyumuştu 9 gibi uyandırdık
Ateş düşürücü verdik.
Çorba yedirdi babası
10 da antibiyotik verdik
Şuan yine uyuyor babayla
Bana kağıt ve pullardan bilezik yaptı uyandığında
Kuzum bnm

aman iyi sevindim en azından çorba içmiş bişeyler yemesi iyi olmuş vücut direncinin daha fazla düşmesini engeller
cnm ya bide bilezik yaptı yavrum becerikli olacak abi oluyor artık allah bilir kardeşine neler yapacak o :KK16:

hayırlı olsun günün az kalmış :KK76::KK76:

lusnica cnm sana yazmamışım yeni farkettim hayırlı olsun bebişin sağlıcakla büyüt inşallah :KK16: darısı başımıza

sen bize odanın resmni atmadın doğuramazsın atmadan:KK9:

getiriyorum çarşamba yersinnn balımmm=))

nasıl yaptınız helal olsun valla ne beceriksizim ben ya hayatta yapamazdım:KK9:

Doktor mümkün olduğunca geç yapma taraftarı doğumu. Ne kadar kalsa o kadar kar diyor
ama öylşe derler balım
ne kadar kalırsa o kadar kar diye
doğsa sorun değil de .içerde kaldığı daha değerli olurmuş..
nasıl yaptınız helal olsun valla ne beceriksizim ben ya hayatta yapamazdım:KK9:
Valla bende ki o arkadaşı biliyorsun hamile pastalarını doğum gününde yaptıkları oğluna marifetleri,
elinden gelmeyen yok ki.
atöyle açacak zaten hedefi o..yakındır açması=)

X