2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Ana sınıfı Cnm
Seneye 1. Sınıf olacak inşallah gururum
Bizde sayılı Dr a gittik okul cok fena yapıyor cocukları

bu arada kızlar whatsup grubunuz var mı acep? yoksada whats up dada bı grup olustursak daha hızlı haberlesebılır

Kizlar kasilmam cok oluyor
Bugun iki dra gittim
Biri prepar verdi
Digeri perinatalog ve prof o onermiorum dedi
Canim aciyor
Bebegim daha cok kucuk 2560grdi carsamba gunu ve 34+3 bu gun
Nasil durur bu kasilma zaten normal dogum sansim yok
37 leri bi gorsem
Offf kordon da dolanmis bi defa zaten kuzuma

canımm sakinn... kasılman varsa hemen dınlenmye alıyosun kendını ayakta durma. yatt. magnezyumm benım o haftalrda kasılmalrımı az bıraz engelldi. mutlaka dınlenn ve korkma 34 cok gusel bı hafta herseye ragmen. bısey olmıycak merak etmee

Magnesium ictim bende
Dinleniorum ama agrim oluyor kasiklarimda
Gobek cevrem kasiliyor
Olmasin zelal ya bisey
Kizim cok hareketli ama agrim da cok
Bugun nst de anlik bi kalp atim dususu oldu sonra geri duzeldi
Yarin gene giricem bakalim

seninde işin kolay değil hayatım ama senin az kaldı bugün yarın ali geliyo gibii :))
beni tek bunaltan yalnızlık:26:
doğumum olsunda ananem teyzem gelsin yanımda kalsın evimde 2 insan göriyim bişeyler konuşıyım paylaşiyim istiyorum:26:
siz olmasanız huniyi takmıştım çoktan

Kızlar ben doğum yaptım Sezeryan ile 3400g 49 cm ayrıntıları eve geçince aktarıcam

canımmmm maşallaah gözün aydınnn :))
bu arada kızlar whatsup grubunuz var mı acep? yoksada whats up dada bı grup olustursak daha hızlı haberlesebılır

herkes whats up kullanmıyodur canım ben mesela
hem burda paylaşımlar azalır o zaman :44:

Magnesium ictim bende
Dinleniorum ama agrim oluyor kasiklarimda
Gobek cevrem kasiliyor
Olmasin zelal ya bisey
Kizim cok hareketli ama agrim da cok
Bugun nst de anlik bi kalp atim dususu oldu sonra geri duzeldi
Yarin gene giricem bakalim

oyy sorma o kalbı dusme durumu bende de oldu kafayı yedık. esımle. hemsıre geldı ya bı anlık hata o anneın kalp atımıyla karısmıs bebegınkı degıl o dıo ama. ne bılsın ne yasadıgmızı.
ya canım ben gecen sefer neredeyse hıc yalancı sancı ve kasılma yasamamıstım. bunda uc haftadır neredeyse adet agrısı kasılmayla duruyotum. her gıttıgımde dogum belırıtısı acılma var mı dıorum doktor yok dıo

bana dedıkı zeliha bır senede ıkıncı dogum rahmının kaldırmaması cok normal. o yuzden bu kadar erken bu kadar agır hıssedıosun dedı. manyıklı geldı banada. ben son uc haftadır dogurdum dogurcam gıbıyımm merak etmee. ama dınenn cok ayakta kalmaa

Gülay ve lusnica bebekleriniz hayırlı olsun kızlar doğum hikayelerinizi bekliyoruz sabırsızlıkla ... Benim de çok ağrım var bugün belimde ve kasıklarımda ... Hakkımızda hayırlısı

Öncelikle geçmiş olsun... Benim de 33+0 da düZenli kasılmalarım vardı nst de çıkan... 2 gece hastanede yattım sonrasında da adalat diye sancı kesici kulandım 1 hafta... Ve sürekli yatıyorum o gün bugündür...çok şükür tüm sancılarım bitti ama 37. Haftaya kadar yatacağım kierken doğum eiskim kalksın... Herşeyin başında dinlen derim ben....lavabo ve yemek yeme dışında kalkma bir süre...

Tamm kizlar cok sagolun insallah birsey olmaz
37 lere bi gelsem ahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…