2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Canimmmm gozun aydin yaaa beklemedi elos demek tarihini kendi istedigi gun gelldiii annesiiii:))) tebrikler canimmm benim bekliyoruz ayrintilarii :)

beklemedi canım yaa ama suyunuz gelınce evde oyalanın azıcııııkk sancı bekleyyıınn hemen suni sancı dayıyorlarr benım hem suyum hem nişanım geldii panik olduukk hemen hastaneye koştuuuk ne acılma ne bişey sancı ağrı hiç bişey yoktuu zaten suyum bitmiş gelıverdi meleğiim öyle güzel ve tatlı kiii pamuk gibi teyzesi

Hayırlı uğurlu olsun canım... Allah sağlıklı sıhatli mutlu bir ömür versin... Sana da büyük geçmiş olsun...

ah canım benimmm yer teyzesi onuu yokmu bi resim yaaa merak ettim çok pamuğumuzuuu :)))
sen nasılsın nasıl çıakrdılar 1 günde hayatım:44:

canııım melekcim hayırlı uğurlu bi bebek olur inşallah Allah analı babalı büyütsün beklemediğin bi andamı geldi suyun öptüm ikinizidee

Cnm gozunaydin allah anali babali saglikla buyutmek nasp etsin.yalniz anlamadim sezeryan olmana ragmen nasil hemen hastaneen cikisini verdiler sezeryanda 2 gece gozetimde tutuyorlar diye biliyorum.sagligin nasil kalkip gezinebiliyor musun.

Hayırlı uğurlu olsun canım... Allah sağlıklı sıhatli mutlu bir ömür versin... Sana da büyük geçmiş olsun...

çok teşekkür ederim arkadaşlarrııımm sizlere de nsaip olsun sağlıkla kavuşmak. benim kolay geçti gaz cıkarma olayı vardı onu yapınca ve uyuşukluğum geçince ki 3-4 satte geçtii sonra ağrı kesici vuruyorlar eve çıktıık yarım günn kaldıııkk normal doğum gibi çıktıık ama açılmama bakılması benım için tam bir kabustu korktuğum için lütfen siz sakın davranınnn

1-pembegri
2-ocakn
3-damla17
4-angelif
5-moiraia
6-guelbeyaz
7-cnnm
8-browny
9-mdaa
10-ecemsu1
11-kayraneren81
12-eylül2807
13-mhsezer
14-umut_iklimi
15-uzay100
16-ercelf
17-hevuk
18-lusnica
19-agresifmelek

Ayyy melekcim gözünaydınnn
Çok güzellllll
Sağlıkla büyüsün Elacıkkk
Darısı bize inşş

Ayyy melekcim gözünaydınnn
Çok güzellllll
Sağlıkla büyüsün Elacıkkk
Darısı bize inşş

aminn amiinnnn
cuma eşimle gidicez ya çatı muayenesi yapıcak uygun değilsin derse hangi gün sezeryan olsam onu konuştuk
o kadar sabırsızlanıyorum ki normal doğum isteğim bile bu sabırsızlığın yanında hiç kaldı

1-pembegri
2-ocakn
3-damla17
4-angelif
5-moiraia
6-guelbeyaz
7-cnnm
8-browny
9-mdaa
10-ecemsu1
11-kayraneren81
12-eylül2807
13-mhsezer
14-umut_iklimi
15-uzay100
16-ercelf
17-hevuk
18-lusnica
19-agresifmelek allah bebişlerinizi analı babalı büyütsün hayırlı evlatlar olsunlar inşallah darısı vakti zamanı gelen herkezin başına

Hehe hakikatten haa daha geçenlerde doktorun normal yaptırmayacak diye hastane değiştiriyordun:) şaka bir yana ben de çoook istiyorum kızımı kucağıma almayı ama benimki küçük daha yaaa

melekkk hayırlı olsun kızınnn.. seninle aynıydı günümüz heyecan bastı beni de. allah hepimize yavrularımıza sağlıkla kavuşmayı nasip etsin inşallahh..

Benimde kasıkmam oluyor ama bi süre sonra açılıyor zaten evde olup yatsamda kasılıyorum bari yürüyeyim doğumum kolay olsun diyorum :)))

Ayyyy Allah analı babalı büyütsün melekcim:)) elamızın resmini bekliyoruz :)))
45 dakika mı vay be... Ben tam 10 gündür evden çıkmadım... 1 gün önce de doktora gidip geldim sadece.... Ben de biran evvel yürümek istiyorummm:)
mi?

Valla canım bizde iki gün çıkıyoruz üç gün çıkmıyoruz böyle karışık bi durum söz konusu:))

Magnesium ictim bende
Dinleniorum ama agrim oluyor kasiklarimda
Gobek cevrem kasiliyor
Olmasin zelal ya bisey
Kizim cok hareketli ama agrim da cok
Bugun nst de anlik bi kalp atim dususu oldu sonra geri duzeldi
Yarin gene giricem bakalim

cnm bende aynı şeyleri yaşadım ama verdikleri serumla iğneyle falan düzeldim yarın bir hafta olacak eskisi kadar şiddetli değil artık kasılmalar ve sancılar
sende sıklaşırsa git hastaneye ihmal etme
benim ilk olduğunda zaten yatarken başlamıştı yani dinlenmek falan iyide önce durdurulması gerekiyor bence
gülayında sancıları vardı ilaçlarla durdurdular sanırım iki hafta sonra da bu gün alisine kavuştu çok şükür
darısı başımıza bir iki hafta daha dayansa bizim kızlar

bende kullanmıyorum whats up nedir onu bile bilmiyorum telden nete girmeyi bile beceremiyorum ay ne teknoloji özürlü insanım ben yahu yazdıkça utandım birden

E gizem sen daha önce çatı muayenesi olmuştun o zamn uygunmusun değilmisin söylemediler mi ? Çok oldum diyince bende biliyon sandım :))) hadi bakalım hayırlısı olsun:))

Eğer sezeryan derse en yakın güne al tarihi bebişşşş
Hatta hemen hazırım de
Zaten kiloları uygun haftalarıda müsait
Beklemeye ne gerek var ayoll

tdbiri elden bırakmamak gerek ammmmaaaaaa

İyi niyetli ve yardımsever bir arkadaşımla bir gün doğada gezinirken, kozasından çıkmaya çalışan bir kelebek gördük. Kelebek kozanın lifleri arasından sıyrılmaya çalışmaktaydı. Yardımsever arkadaşım hemen kelebeğin imdadına koştu. Dikkatlice kozanın liflerini sıyırdı ve kelebeğin fazla çabalamadan kozadan çıkmasını sağladı, Ancak kelebek kozadan kolaylıkla çıktıysa da, biraz çırpındı ve uçamadı. Yardımsever arkadaşımın göz ardı ettiği gerçek şuydu: Kanatlar ancak kozadan çıkma çabalarıyla güçlenir ve uçuşa hazırlanır. Kelebek kendini kurtarma çabalarıyla aslında kaslarını geliştirmekte, kendini ayakta tutacak, güçlü kılacak, uçmaya hazırlayacak hareketleri çabalarıyla öğrenmekteydi. Yardımsever arkadaşım, işini kolaylaştırarak kelebeğin güçlenmesine engel olmuştu

Hehe hakikatten haa daha geçenlerde doktorun normal yaptırmayacak diye hastane değiştiriyordun:) şaka bir yana ben de çoook istiyorum kızımı kucağıma almayı ama benimki küçük daha yaaa

hayatım içime doğuyo normal olmicağı bide medipol +doktor faktörü biliyosun

ama o zamana kadar kendi normal normal gelirsede çok sevinirim

E gizem sen daha önce çatı muayenesi olmuştun o zamn uygunmusun değilmisin söylemediler mi ? Çok oldum diyince bende biliyon sandım :))) hadi bakalım hayırlısı olsun:))

oldum kuşum ama 17.haftadaydım açılma varmı diye bakmışlardı sancım aşırıydı çünkü böbreğimde taş varmış işte
devlette olmuştum kadın bana hayvan gibi davranmıştı hiç bişey sormamıştım söylememişti.heryer kandı muayene olduğum odada nasıl kendimi dışarı attım bilmiyorum.haydarpaşa numune Rabbim düşürmesin çok kötü

alttan muayene çok oldum ama çatı muayenesinin normal alttan muayaneyle arasında bi farkı varmı onu çözemedim henüz bence yoktu :))

Eğer sezeryan derse en yakın güne al tarihi bebişşşş
Hatta hemen hazırım de
Zaten kiloları uygun haftalarıda müsait
Beklemeye ne gerek var ayoll

dimi aşkım ay yerim seni ne güzel moral verdin bana şuan

Son düzenleme:

harfler dipdibe geliyor canım ama arkalarından çift taraflı bant ile aralıklı olarak kapıya yapıştıracağım inş.
1cm genişliğinde karton daire kestim ve etrafına çiçekleri ördüm. sonrada arkasında silikon sıktım baya sağlam oldu.

evet sizin kapı süsünüzde çok güzelmiş :)) isim konusu da çok muammaydı bizde sonunda Azra içimize sindi elhamdulillah. yanına ek bi isim düşünüyor musunuz? bide ben bebek şekerleri için etiket yaptıramadım. sende üzerinde Hoş Geldin Azra yazan etiket örneği var mıdır acaba desem?? :))

Yaşasınnnnn cok sevindim Cnm
Sorunsuzca kucağına almışsın bebeğini
Detaylı anlatırsın bi toparlanında

Kızzzz bebişin resmi yok mu anlatasan çatladık meraktan nasıl olmuş zor olmuş mu paşamız küvezde mi nasıllar?[/QUOTE]

kız kim doğurdu merak ettim
papatya mı? ali kimin bebişi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…