2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Aral okuldan halsiz bitkin geldi
Ateşi cıkmışş. Şimdi arttı ayağımda yastıkta yatıyor bişeyler izliyor
((

oyy canım benım iyleşir bir an önce inşllah..

deniz sen bir ara doğuma yakın okuncak duaları yayınlamıştın sanki yanlış mı hatırlıyorum onu bir daha verir miisn canım ya...

Son düzenleme:
Slm kızlar,
Ben şuanda doktorun muayenanesindeyim. Doğumu çıkmış kaç saattir onu bekliyorum. 3 gündür tansiyon ilacımı içtiğim halde tabsiyonum 14-8 altına hiç düşmedi. Annemde hemşire benim. O da telaşlanıp doktorla konuşmuş. Sanırım sezeryan yapıcaklar beni(( bu akşam akıbetim belli olur :;((
Buarada geçen hafta muaynede bendede 1 cm açıklık vardı. Ama 10 gün geçti halen doğurmadım. Bakalım bu akşamki muaynede neler yaşayacağımm:)))

Aral okuldan halsiz bitkin geldi
Ateşi cıkmışş. Şimdi arttı ayağımda yastıkta yatıyor bişeyler izliyor
((

kıyamam :26:
artık okullu oldunuz denizim aral sık sık hasta olabilir bağışıklık sistemini kuvvetli tutmaya bakın
bir anne için en zor şey evladının hasta olması
inşallah biran önce iyleşir annesi

allah yardımcın olsun bi bebiş daha geliyor. aralık anneleri kasımda patır patır döküldü. hakkımızda hayırlısı

He kuzum yaaa bi parmak dedi dr bnde anlamadım eninemi boyunamı
Çapı diye düşündüm bnde 1 cm oluyo o zmnda sanırım :26:
Ama bi cm olsaydıda normal der önemsemezdi bilemiyorumkiiiii
Perşembe günü gittiğimde açıklığa göre durum belli olcak
Fenalardayım

hayırlııs olsun canım ya.allah yardımcın olsun....sonuçta artık zamanı gelmiş..tansiyon riskli tabi...1cmle 10 gun dayandın mı..oo süpermiş...

17.05'te doğmuş gülay daha odaya yeni çıkmış bebişi görememiş daha temizliyolar heralde getirceklermiş birazdan kilo falan bilmiyo yani şuan bende öğrenemedim haliyle
sabaha kadar uyumamış sivrisinek kovalamış evde sonra uyiyim artık derken foşşştt su gelmişşş

az dikişi varmış ama ağrı acı yokmuş sesi çok iyiydii
camları açıyımde ev sinek böcek haşerelerle dolsun bende kovalicam bu gece

Son düzenleme:
Uyudu sızdı yerde
Babaanne ve dedesi gelip yerden kaldırdılar
Koltuğa yatırdılar
Eşim şurup alıp gelecek
Ay hiç bi cocuk hasta olmasın dayanamıyorum
İçim sızlıyor gözlerim yanıyor Cnm acıyor..

kıyamammm ben ona canımm benim yarın dinlenir evde annesi iyileştirir onu hemenn :)

gülay doğurmuuuuşşşşş

Ayyyyy ağlıyorum yaaaa
Normal dogum mu olmuş gizooo
Allahım sen bu kızın yüzüne bakta artık mutlu olsun yuvasında
Eşi ve minik Ali siyle inşallah.
Gizem arayamıyorum kontörüm yok delirdim yaa
Allahım darısı bizlere ezan vakti.
Bravooo Gülay a

normal olmuş aşkım normalde dikişe bile gerek kalmicakmış ama çok zorlanınca kesik atmış doktor mecburen ama azmış yinede dikişi :))
ağlicaktım telefonda ben zor tuttum kendimi.kendi çok iyi ama sesi öyle iyiydiki çok mutlu oldum sanki doğumdan yeni çıkan benim
maşallah ikisinedee

Son düzenleme:

Helal olsun valla ben dikiş falan diyince sezeryan sandım ilk başta... Valla tebrik ederim.. Maşallah.. Darısı başımıza yarabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…