2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Denemecim, bende arada bunalıyorum aslında aöf olmasa hiç şikayet etmicem..
Aksine ben ders çalışamayınca bunalıma giriyorum
Ay bende yaa Çalışmayınca bende bunalıma giriyorum içim sıkılıyor boşluktan valla

Bu arada sevgi meleği KPSS çizelgem nasıl olmuş senden öğrenmiştim ya

kızlar bir süredir takip ediyorum sizi gizli gizli :) çoğu zaman moral oluyor bana burası, iyiki varsınız.

benim bir sorum var tarihle ilgili. ihtiyacın videolarını izleyip, özetler çıkartıp, sorular çözüp bitirdim tarihi. ama nasıl tekrar etsem bilemedim. tekrar aşamasında soru çözümünü nasıl yapıyorsunuz? her gün bir konudan birkaç test şeklinde mi, karışık testler mi? kaç gününüzü alıyor bu tekrar süreci yazarsanız çok sevinirim.

herkese iyi çalışmalar...

tamam canım dikkate alıcam şimdi üslü sayılardayım sonra köklü sayılar, çarpanlara ayırma. bunları bitirebilsem yetişicem dersane konularına da çok yavaş gidiyorum. ondan sonra da mutlak değere tekrar dönerim zaten. bugün sabahtan yüz soru çözdüm türkçeden. sonrada matematik oyaladı tabi. doğru dürüst birşey yapmadım. Allah uzun ömür versin anne olmakta zor çocuğu okuldan al gel yemek yedir konuları tekrar ettir ödevleri öğleden sonra verimsiz geçiyor benim. ama sabah çok uğraşıyorum derslerle. inşallah açılırım şu matematikte.

bu arada yediiklimin çözümlü soru bankası seti var beş kitap çok güzel tavsiye ederim çözümlü olunca neden doğru değil diye bakabiliyorum. bu hafta onun türkçesini yapıcam. günde altı yedi test.

ztv ninde matematik videoları çok güzelmiş yeni buldum ben de bir haftadır bakıyorum

Son düzenleme:
Denemecim, bende arada bunalıyorum aslında aöf olmasa hiç şikayet etmicem..
Aksine ben ders çalışamayınca bunalıma giriyorum

dedikleriniizi denicem kızlarr teşekkür ederim hepinizee . sevgim meleğimm aöf hangi bölüm ve kaçıncı sınıfsın ?? mat te sıfırım desem yeridir biliyor musun temel baştan beri 0 ya anlıyorum ama soruda öyle kalıyorum .ihtiyacın konu anlatımlı kitabından çalışıyorum şuan sonrada videolarını izlicem bakalım korkuyorm b,de diğerlerini yetiştiremicem diye keske erken baslasaydım demek istemiyorum keşke şeytanın lafıdır

Tekrarlarını pegemin tarih ders norlarından yapmanızı öneririm, günde 2-2,5 saat oluyor. Fazlası olmaz..

İşletme,3 canım.
Eğer soruyu anlıyor ve yapamıyorsan matematikte çok fazla sorun yaşamıyorsun demektir.
Çözümü bol sorudan geçer, özellikle çözümlü soru bankası.
Bir konunun en fazla 5-6 farklı soru tipi oluyor.
Bunların çözümlü sorularına bakıp, bol soru çözersen bu iş tamamdır.
Ama mutlaka kalem oynat...

tşk ederim canım ya .konuyu anlıyor ama farklı soru geldimmi çözemiyorum sorun o bilmiyorum kendime haksızlıkmı yapıyorum.temel bilgilerden başladım şimdi yine kafama takıldı bazı şeyler buarada aöf için murat yayınlarınn özet şeklinde kitapları var onları öneririm birde geçmiş sorulara çalıştımmı tamamdır :))

osmanlı 20.yy siyasi trh ve 1.dünya savaşı ve sonuçlarından tam 500 sorum var çözülcek beni beklio :)

bugün ve yarın çözmem lazım sonra geçicem kurtuluş savaşı hazırlık dönemine ay inşş tarihin bitmesine az kaldı

hemen coğrafya ya ve vatandaşlığa geçmem lazım..

ygs ye de biras coğrafya yetiştirsem çok güsel olucak inş..

Ben aöf nin e öğrenme portalından çalışacağım çok güzel şekilde özetlenmiş.
Birde çıkmış soruları çözerim yeter gider.
Aylar ayıramıcam aöf ye kpss daha önemli benim için...

e öğrenme portalıda iyi evet artık nasıl istersenn kolay gelsinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…