2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Tamam canım arkadaşlar da istiyor zaten güzel olur böyle bir topik, Yağmurluk'a mesajla bildirdim. Yardımcı olacaktır bize..

Denemem saol canım
arkadaşlar konu anlatımlı kitap önerisi başka var mı ?
Sevgi meleğim seninde kesin fikrin vardır yardımcı olursan ...
soru çözümlerine bende vakit buldukça katılırım

Selam kızlar ..
Bugün hastaneye falan gittim pek çalışamadım.
Birazcık türkçe baktım sıfat-edat vs neydi diye..
Şimdide mat soruları çözücem bilemediklerimle akşam yine karşınızda olurum.
Görüşmek üzere

canlar bu arlar ben bosladım ama artık toparlanma zmanı en kısa zmanda tekrar baslıyorum hemde sıı bır sekılde bırkanca kacıyor gercen ıpın ucu sızde nasıl calısmalar

canlar bu arlar ben bosladım ama artık toparlanma zmanı en kısa zmanda tekrar baslıyorum hemde sıı bır sekılde bırkanca kacıyor gercen ıpın ucu sızde nasıl calısmalar

fattum öyle oluyor ben bi gün çalışmayım bi daha başlayamıyorum çalışmaya kolay kolay o yüzden yarım saat bile olsa her gün bakıyorum. Ben çalışıyorum ama bü türlü çalışmalarımdan memnun değilim az çalışıyormuşum gibi geliyor. SAnırım ben bi sabah oturayım masaya bi daha hiç kalkmayım istiyorum (Yemek uyku zamanları hariç tabi) Biraz da sabırsız bi yapım var sanırım tüm konular bir an önce bitsin istiyorum ve çok yavaş ilerliyorum hergün azar azar çalışıyorum ondan sanırım. Her seferinde de yarın kesin çok çalışcam diyorum ama yarın oluyor yarın da aynı geçiyor

ödül sistemi gibi bi şey yapacağım ben kendime, her 5 net yükseltmeme bi hediye alacağım kendime işte en son 77 net yapmıştım. Bi dahakinde 85 Net yaparsam sonra 90 95 100 105 110 115 120 derken 8 sınavda bu iş tamamdır.

Kızlar geçen ihtiyacın sınavına girmiştim şimdi baktım açıklanmış güzel gelmiş sevindim gaza geldim
Sizle paylaşayım dedim

Bu gazla sabaha kadar çalışırım ben bi tarihim kötü onunda üzerine gidiyorum artık. Bir ay içinde onu da yükseltirim

Kızlar soru çözüm sayfamız, alt bölüm olarak açılmıştır.
Keyifli paylaşımlar hepimize...

ben artık 200 sorunun altına düşmemeye çalışıyorum cnm bugün 150 mat 170 türkçe çözdüm 100 mat çözücm şimdi başladım

canım süpersin sen bırak bence çalışmayı olayı bitirmişsin :))

ne güzel canım ya darısı benim başıma bir şey soracağım girdiğin sınavın soru çözümlerini veriyorlar mı nette sitelerinde?

ben artık 200 sorunun altına düşmemeye çalışıyorum cnm bugün 150 mat 170 türkçe çözdüm 100 mat çözücm şimdi başladım
150 mat senin matematiğin iyi galiba canım ben soruların içinde cebelleşiyorum akşamdan beri yirmi soru anca bakabildim. bir test daha başladım kaçtım geldim dersin başından yapamayınca tekrar tekrar deniyorum sıkılıyorum. hangi yayından çözdün bunları?

matım iyi cnm çok şükür ah bide tarihim iyi olsa off off ihtiyaç yayınlarından çözdüm cnm genel tekrar testi benim mat konularım bitti tekrar testlerine geçtim

çalış canım tarihide yaparsın sen canım sonuçta kaç almışsın bu sınavdan bir de vatandaşlığın yanında başka derslerde var bunlar nedir ben de iki yıllık muhasebe mezunuyumda işletmeyi tamamlayacağım işletmeyi bitirince hangi derslerde ekleniyor merak ettim

deneme sonuucn harıka keske bende bu akdar yapasam maetemetık super masallahhh

ben de genel kültürle genel yeteneğe yani türkçe coğrafya vs. bunlara öss ye hazırlandığımız konu anlatımlı kitaplardan hazırlansam olur mu acacba. diğer alan derslerin de hukuk iktisat falan. onlara da aöf nin konu çalıştığım kitaplarından çalışsam olur mu acaba. konu içeriği farklı mıdır.

Selam kızlar
Bende bu yola baş koydum Allah ın izniyle hepimizin hakkında hayırlısı olsun
Ben matematikten başladım ilk iki konu bitti sayılır
Bu arada memurlar netteki ankete göre en faydalı yayınlar sırayla;
İhtiyaç
Yargı
Fem
Yediiklim..
Olarak gidiyo kızlar.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…