2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

osmanlı 20.yy siyasi trh ve 1.dünya savaşı ve sonuçlarından tam 500 sorum var çözülcek beni beklio :)

bugün ve yarın çözmem lazım sonra geçicem kurtuluş savaşı hazırlık dönemine :KK70: ay inşş tarihin bitmesine az kaldı :KK70:

hemen coğrafya ya ve vatandaşlığa geçmem lazım..

ygs ye de biras coğrafya yetiştirsem çok güsel olucak inş..

Darısı benim başıma :) O günleri de görürüm inşallah :) Yani inkılap tarihine bende bi an önce geçerim inşallah
Benim de osmanlı medeniyetini tamamen bitirip 500-1000 arası çözmem gereken soru var ama artık yarına kaldı. MAtematik permütasyon kombinasyon olasılık baktım yoruldum valla yaa matematik de düşünme gerektiren sorular beni çok yoruyo özellikle de çözemediğim soru çıkınca.Bugünlük bıraktım ben dersi. Siz devam edin :)

Darısı benim başıma :) O günleri de görürüm inşallah :) Yani inkılap tarihine bende bi an önce geçerim inşallah
Benim de osmanlı medeniyetini tamamen bitirip 500-1000 arası çözmem gereken soru var ama artık yarına kaldı. MAtematik permütasyon kombinasyon olasılık baktım yoruldum valla yaa matematik de düşünme gerektiren sorular beni çok yoruyo özellikle de çözemediğim soru çıkınca.Bugünlük bıraktım ben dersi. Siz devam edin :)

aynen cnm ben de bıraktım midem ağrıdı gerçekten...fazla yükleniyorum galiba :KK43:((

yarına artık devam edicem...1.dünya savaşı mahvetti beni beynim zonkluyoo :KK43:

sevgi meleği ben forumda yeniyim :)
senin rengin nie yeşil oldu??

kimininde kırmızı?? :)

Kırmızılar prolu, yeşiller editör canım :)
Beynim sulandı ya ders çalışmaktan anayasa hiç gitmiyor bugün..
Cumhurbaşkanımıza Allah zeval vermesin ben çalışırken yoruldum o napıyor kimbilir :KK1:

Selam kızlarr :KK3:
Bugün biraz mat çalıştım..
Telafi dersleri mart ta başlıcak
Hoca analtırkende kuralları anlamak için geçmiş konuları bilmek gerekiyor..
Bende biraz geçmiş çalışayım dedim.
Yarında Türkçe çalışıcam..
Haftasonu fiilleri anlatıcakmış bendaha edattı sıfattı hiçbirini bilmiyorum :KK53:
Onları öğreneyim en iyisi.. :21:

175 soru tarih çözdüm 30 mat 30 türkçe simdi dizi izliyorum 75 türkçe daha çözüp bugünü kapatıcm:KK6:beynim durdu yaaa:KK53:

Yarın mat gecesi yapalım herkes burada olursa, ya da tarih...

bi saat belirleyelimde bende o saatte açim pc yi. internet bağımlısı olduğum için açmıyorum :KK3:
bugün işten gelince biraz dinlendim, oyalandım doğrusu sonra tarih çalıştım. naparsam yapim mutlaka yanlışım çıkıyo ve ben sinir oluyorum... ama hep tam anlamıyla konsantrasyon sağlayamadığım için oluyo sanırım. çabuk sıkılıyorum maalesef ama bira an önce aşarım bu sorunu inşallah...

ben yarın tarih çalışmaya devam edicem. akşam 10 san sonra uygun olur bana. 10 a kadar tarih çalışırım sonra burdada tarih yada matematiğe bakarım :KK66:

bu arada dün 2 de yattım sonra sabah kalk işe git çok uykum geldi şimdide :KK43:(

Tekrarlarını pegemin tarih ders norlarından yapmanızı öneririm, günde 2-2,5 saat oluyor. Fazlası olmaz..

sevgi meleği teşekkürler. aslında sormak istediğim tekrar sonrası testlerini nasıl çözüyorsun? hangi sıklıkta ve nasıl bir düzende? her gün az az mı? tarama test olarak mı soru bankasından mı? ben günlük çalışma düzenime ilave etmekte zorlanıyorum. çok soru sordum ama :KK1:

175 soru tarih çözdüm 30 mat 30 türkçe simdi dizi izliyorum 75 türkçe daha çözüp bugünü kapatıcm:KK6:beynim durdu yaaa:KK53:
çok iyi yapmışsın canım bravo! ben de bugün cümlenin anlamı konusunun testlerine başladım yediiklimin soru bankasından. üç test yaptım. dördüncüyü de yapıp matematikten soru çözeceğim. yukarıda iki üç link vermişsiz iyi oldu benim içinde facebooktan ve açıköğretimden ben bilmiyordum onları.

Günaydın kpss canavarları :)))
dün iş çıkışı kabalcıya gittim coğrafya pegem özet kitağçığından aldım
aslında çok iyi anlatmış ve herşeyi içine almış gibi geldi sadece ondan çalışsam olmaz mı?
Olmaz diyorsanızda bana önerebileceğiniz konu anlatımlı şemalı anlatımı akılda kalıcı olan kitaplar söyler misiniz? Bende ihtiyaç var önceki senelerden kalma çok karalamışım notlar almışım temiz temiz yeni kitap alayım diyorum özellikle tarih-coğrafya-anayasa için kitap önerileri bekliyorum

Günaydın kpss canavarları :)))dün iş çıkışı kabalcıya gittim coğrafya pegem özet kitağçığından aldım aslında çok iyi anlatmış ve herşeyi içine almış gibi geldi sadece ondan çalışsam olmaz mı? Olmaz diyorsanızda bana önerebileceğiniz konu anlatımlı şemalı anlatımı akılda kalıcı olan kitaplar söyler misiniz? Bende ihtiyaç var önceki senelerden kalma çok karalamışım notlar almışım temiz temiz yeni kitap alayım diyorum özellikle tarih-coğrafya-anayasa için kitap önerileri bekliyorum

kimyon ben daha coğrafyaya başlamadım ama, yediiklimin setini almıştım konu anlatımlı anayasası ile coğrafyası çok güzel anayasasından ilk 3 üniteyi bitirdim. Coğrafyada resimli haritalar falan var ve bana ayrıntılı ve güzel göründü. Şablonlar renkli pegem tarzı anlatmış. Her şey şablon değil ama aralara serpiştirmiş. Tavsiye ederim yani o seti. MAtematiği türkçesi de çok güzel. Tarihi de fena değil. Tarihte ben pegemi tavsiye ediyorum tabi.
Tamam çözelim. Soru çözmek de faydalı olur. Hatta soru çözüm başlığı mı açsak?:26:
sevgi meleği yeni başlık açılırsa çok iyi olur. Geçen bi girdim 5-6 sayfa soru yazılmış cevaplanmış. Hepsini okurken kafam da karıştı baya bi :KK1: Ben erken kalktığım için geç saate kalmıyorum ama takılırım yine gördüğüm matematik sorularını cevaplayıp tarih sorularımı da yazarım.

X