2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

gözde tebrik ederim.

erkek senesi kesin bu sene. herkese erkek diyorlar:)) bakalım bizim ne olacak. eskiden kaç tane çocuğum olursa olsun hepsi kız olsun derdim. şimdi sağlıklı olması daha ön planda tabii. rüyalarımda hep iki erkek görüyorum bakalım ne olacak???

Biri kız,biri oğlan olsun...
Ben ikiz olsa öyle isterdim..
Tabi herşeyin başı sağlıklı olmaları..Yoksa cinsiyet hiç önemli değil...Genelde rüyalar çıkıyo ama, inşallah Allah gönlüne göre verir.

amin. valla gönlümden bir kız bir erkek geçiyor tabii. ama yıllarca o kadar çok kız istedim ki al bakalım 2 erkek sana olacakmış gibi geliyor:) ama önemli olan sağlıklı olmaları tabii. hastanede yatarken o kadar korktum ki bir daha hiç şu olsun bu olsun demeyeceğim dedim.

slm kızlar bayram dolayısıyla uzun bi süre ara verdim bu arada bayramdan önce kontrole gittim kalp atışlarını duyduk şükür hatta erken döllenme olmuş bebişimizin haftası büyük çıktı:)))

bu arada epeyce değişmiş kk biraz afalladım ilk geldiğimde...güzel olmuş ama daha ferah ferah sayfalar...

Ben geldimm

gözdecim gözün aydın hayırşlı olsun. 2li için aç gel demiş ama gökyüzü tok gitmiş kan almışlar. Ben yarın gidicem 11 de nasıl aç kalırım osaate kadar

slm kızlar bayram dolayısıyla uzun bi süre ara verdim bu arada bayramdan önce kontrole gittim kalp atışlarını duyduk şükür hatta erken döllenme olmuş bebişimizin haftası büyük çıktı:)))

Canım çok sevindim senin adına..
Artık kalp atışlarını duymayan kalmadı herhalde..1 kişi vardı o da bu hafta gidecekti..
Maşallah büyük de çıkmış hftasından, kız büyük kısmı bana yolla, benimki 2 hafta geriden gidiyo..

Arkadaslar ikili test kan sonuclarini alan varmi? Ben aldim ama hicbirsey anlamadim doktorada yarin gosterecegim

Ben geldimm

gözdecim gözün aydın hayırşlı olsun. 2li için aç gel demiş ama gökyüzü tok gitmiş kan almışlar. Ben yarın gidicem 11 de nasıl aç kalırım osaate kadar

Bana da aç tok farketmez dediler dün sordum ama..13.haftayı bekleyen doktorlar oluyormuş, acaba benimki de geç vakit diye yapmaz mı kan tahlili diye düşünüyorum şimdi..

Kuzu sen kaçta çıkacaksın. Yemek felan yee çikolata yee bari aç karnına gitme bebiş halsiz kalır hareket edemez

saolasın kuzu:))canım seninki geç döllenmiş benimki de erken herhal eşitledik:)))ben biraz pimpirikliyimdir hemen sordum doktora bi şey yok di mi falan diye o da yok canım erken döllenmedir dedi kalbini ferah tut dedi:)))sonra da bayram girdi araya nete falan fırsatım olmadı bi ce deyip kaçmıştım geçen sefer ama artık sık sık burdayım:)))

çok teşekkürler ege...:))hemen hepinizin haftası büyük benden sizden öğreneceklerim var...mesela bulantı hala devam ediyo mu sizlerde?kabızlık sorunum halloldu şükür bi de bulantılarım ve grip gibi halsizliğim geçse süpper olacak:))

Benimkinde her fışkı var,
geç döllenme var.
miyom var.
kanama var.
sıpa yemek yemiyo,serum yiyo...
bulantı var, kusma var...
ağlama var...

Çocuk doğunca emmicek de,alıştı serum yemeye, gidecek ona da taktıracaz...Offf, kıyamam ben kuzuma..

Sık sık gel tabi..Buralar çok matrak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…