2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

çok teşekkürler ege...:))hemen hepinizin haftası büyük benden sizden öğreneceklerim var...mesela bulantı hala devam ediyo mu sizlerde?kabızlık sorunum halloldu şükür bi de bulantılarım ve grip gibi halsizliğim geçse süpper olacak:))

cnm benim bulantım yok denecek kadar azdı çok şükür. Arada bir bulanırdım ama kusmadım hiç. Halsizlik oluyor. Ama kansızlıktandır onada takviye verirler merak etme....

selam kızlar:)))..yogamı yaptım geldim..bugün balık yiyim diyorum hangi balıkları yiyorsunuz bakalım?..küçük balıklar iyimiş, derin su balıkları degilde yüzey ballıkları yememiz gerekiyormuş..ama hamile kaldıgımdan beri fırında balıktan hoşlanmıyorum, yagda da cok kalorili oluyor, siz nasıl yiyorsunuz.? balık yagı kullanan var mı?

abowww:)))amanın yaramazlıklara şimdiden başlamış seninkisi:))
bende de bulantı devam ediyo hala sabahları bi posta çıkarıyorum rahatlıyorum ilk haftalaradan beri var sonra bi de ikindi vakti bi haller oluyo bana uykularım da çoğaldı gibi offf bi yandan da çalışıyorum oldukça yorucu oluyo benim için bayram da da koşturmacayla geçti bi dinlenemedim tekrar iş başı..neyse bulantım olmayınca gayet rahatım bi de arada karın ağrısı gibi kas ağrılarım oluyo bu aralar daha iyiceneyim ama kabızlığım geçince gaz sancılarım da kalmadı şükür...
senin de Allah yardımcın olsun kuzu:)))yaramaz bebişin uslanır inşallah biraz...

selam kızlar:)))..yogamı yaptım geldim..bugün balık yiyim diyorum hangi balıkları yiyorsunuz bakalım?..küçük balıklar iyimiş, derin su balıkları degilde yüzey ballıkları yememiz gerekiyormuş..ama hamile kaldıgımdan beri fırında balıktan hoşlanmıyorum, yagda da cok kalorili oluyor, siz nasıl yiyorsunuz.? balık yagı kullanan var mı?

ben hamile kaldıktan sonra en çok hamsi yedim yanlız 2 haftadır balık yiyemiyorum
en son yediğimde kokusu kötü geldi

yaw bu site ne ayak böyle eskiden hangi iilde olduumuz falan yazardı nerden bilcem ben şimdi şu bebik cinsiyeti tahmininde bulunan doktor we hastaneleri bi yazarmısınız yarın bi tur planlıyorumda:KK3:

abowww:)))amanın yaramazlıklara şimdiden başlamış seninkisi:))
bende de bulantı devam ediyo hala sabahları bi posta çıkarıyorum rahatlıyorum ilk haftalaradan beri var sonra bi de ikindi vakti bi haller oluyo bana uykularım da çoğaldı gibi offf bi yandan da çalışıyorum oldukça yorucu oluyo benim için bayram da da koşturmacayla geçti bi dinlenemedim tekrar iş başı..neyse bulantım olmayınca gayet rahatım bi de arada karın ağrısı gibi kas ağrılarım oluyo bu aralar daha iyiceneyim ama kabızlığım geçince gaz sancılarım da kalmadı şükür...
senin de Allah yardımcın olsun kuzu:)))yaramaz bebişin uslanır inşallah biraz...

O anası gibi cadı olacak....

:KK60::KK60::KK60:

Vay babamızın haline vay...Adam bi taneyle uğraşamıyordu, 2 tane olacaz... :KK9:

X