2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benim geçmiş olsun...
Allahın izniyle bişeycik olmaz inşallah..Ben her hafta gidip serum yiyorum, kanamam da oldu ilk başta.Sonra olmadı ama, ne kadar korktuğunu çok iyi anlayabiliyorum..Bir de senin 2 tane bebiş var, Rabbim korusun.İnşallah başka kötü şeyler yaşatmasın..Hastaneden korkma,ben acildeki doktorla muhabbeti koyulttum, geldi benim deli hastam diyor adam beni görünce..Bulantı falan olmuyor,ben seviyorum serum yemeyi..
İnşallah bi daha sorun yaşamazsın.

eee göbüşünün resmini çeken yok mu arkadaşlar yaaa bekliyorum ben hadii:):103::119::123::131::132:

Canım çok geçmiş olsun. İnşallah hayırlısıyla atlatırsın. Moralini yüksek tut. Şükürler olsun bebeklerin iyiymiş.

çok şükür yolunda bayram boyunca 1 gram kusmam yokken ardahana döndüm kusmalarım başladı ufff sinir oluyorum kusmaya

Bende ilk defa dün kustum bulantı yüzünden. Çok kötü ya. Tam geçti diyodum bulantılar. Sanki yine başladı.

Son düzenleme:
Günaydın kuzum. Nasılsın mesai nasıl geçti.
Yormuyosun kendini değil mi?

Valla 9.30 çıktık işten..
Sonra eşim geldi, arkadaşlarla sürpriz yapmışlar bana bebek patikleri falan almışlar.Pasta almışlar.Eve gittik kutlama yaptık.Gece 2 gibi yattım.Sabah 6 da kalktım..
Ama kendimi yorgun hissetmiyorum..
Sen nasılsın..İyisindir inşallah..

günaydın kızlar, cinsiyetler belli olmaya başladı, siz öğrendikçe ben de burada sabırsızlanıyorum :)
kocamınkuzusuyum, hadi bakalım belki öğrenirsin bugün..

İyiyim canım, sen nasılsın.Bugün doktora gideceğim, heyecanlıyım biraz..

hayırlı haberlerini alırız inş. benim dr gitmemem daha 2 hafta falan var

Bende ilk defa dün kustum bulantı yüzünden. Çok kötü ya. Tam geçti diyodum bulantılar. Sanki yine başladı.
yaa bende ne sevniyordum ha ageçti diye ama gene başladı uffff

Ben hergün defalarca kusuyorum, lavaboyla aramda bi bağ oluştuu...Hamilelik yoldaşım oldu benim...
aynen lavabonun oraya bi koltuk koyacam kusup kusup otururum ama ben kusarken acaip ses çıkartıyorum komşular duyuyo kesin lafımı ediyorlardır haaa:):):) ne bögürüyo hergün diyeee

günaydın kızlar, cinsiyetler belli olmaya başladı, siz öğrendikçe ben de burada sabırsızlanıyorum :)
kocamınkuzusuyum, hadi bakalım belki öğrenirsin bugün..

Canım valla ilk önce sağlıklı olduğunu öğreneyim başka bişey istemiyorum...
Ama tabi sağlıklı dedikten sonra(inşallah) sıkıştıracam doktoru, görüyorsa söyler belki...

Valla hayranım enerjine. Nasıl dayanıyorsun böyle az uykuyla maşallah.
Ama arkadaşların çok düşünceli davranmışlar ne güzel. İnsan mutlu olunca yorgunluk hiç etkilemiyor değil mi?
Ben iyiyim. Biraz sabah miskinliğim var. Birazdan geçer. Daha açılamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…