2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hayırlı haberlerini alırız inş. benim dr gitmemem daha 2 hafta falan var

yaa bende ne sevniyordum ha ageçti diye ama gene başladı uffff

aynen lavabonun oraya bi koltuk koyacam kusup kusup otururum ama ben kusarken acaip ses çıkartıyorum komşular duyuyo kesin lafımı ediyorlardır haaa:):):) ne bögürüyo hergün diyeee:KK9:

Benim içimde bi aslan varmış, haberim yokmuş..Resmen kükrüyorum..Öğür böğür mahvoluyorum...

fmg sen ne zaman gidiyosun 12 haftalık görünüyor çizelgen..benim bebişim daha küçük teyzeleri,1 ay sonra anca öğrenirim sanırım...

Valla hayranım enerjine. Nasıl dayanıyorsun böyle az uykuyla maşallah.
Ama arkadaşların çok düşünceli davranmışlar ne güzel. İnsan mutlu olunca yorgunluk hiç etkilemiyor değil mi?
Ben iyiyim. Biraz sabah miskinliğim var. Birazdan geçer. Daha açılamadım.

Ben normalde de uyumam hiç..Şimdi hamilelikten hepten gitti uyku..Millet diyor ya, uyuyoruz bol bol diye..Ben hiç uyumuyorum..Yemek yemiyorum..Sanırım haftada yediğim serumlar 1 hafta enerjik yapıyo..Eşim bazen şakayla sırtını aç bakayım pil yeri falan varmı der..O biraz tembeldir..
Açılırsın birazdan, ege falan damlar yakında..Comely gelir.İş yerindekiler yazmaya başladı mı okucam yetişcem diye insan açılıyor ister istemez..

ben sen dün işten çıkarken evde uykuya dalıyordum sanırım kuzu :)) acayip uyuyorum çok uykum geliyor.
az önce bi arkadaşımın da hamile olduğunu öğrendim 7 haftalıkmış, beşik kertmesi yaparız artık :)

Cuma gidiyorum canım çok heyecanlıyım sağlıklı olsun bide pipi görünsün istiyorum. :)))))))))))))

hayırlı bi evlat olsun öncelikle, sonra da erkek olsun inşallah annesi :) benim içime hep oğlum olacak gibi gelirdi hamile kalmadan önce. şimdi hiçbi fikrim yok, ne olsa kabulüm zaten tabi.. çin takvimi zımbırtısına göre kız olabilirmiş:)

Ben normalde de uyumam hiç..Şimdi hamilelikten hepten gitti uyku..Millet diyor ya, uyuyoruz bol bol diye..Ben hiç uyumuyorum..Yemek yemiyorum..Sanırım haftada yediğim serumlar 1 hafta enerjik yapıyo..Eşim bazen şakayla sırtını aç bakayım pil yeri falan varmı der..O biraz tembeldir..
Açılırsın birazdan, ege falan damlar yakında..Comely gelir.İş yerindekiler yazmaya başladı mı okucam yetişcem diye insan açılıyor ister istemez..

Yok serumdan değil bence senin yapın böyle enejik insanın hali başka tabi.
Evet yazdıkça açılıyorum galiba. İşleri taktığım yok iyice saldım yaaaaaaaa..

Yok serumdan değil bence senin yapın böyle enejik insanın hali başka tabi.
Evet yazdıkça açılıyorum galiba. İşleri taktığım yok iyice saldım yaaaaaaaa..

malesef aynı durum benim için de geçerli. alıştım 3 haftadır işten uzak kalmaya. konsantre olamıyorum işe ya. bu hafta yoğun bi hafta 1-2 güne ister istemez adapte olurum sanırım..

hani vitaminler varya suya atıyosun eriyo
portakallı onlara benzıyo
ne biliyim ilaç içmek istemıyorum cok zorda kalırsam içerim
bide içerken mide bulandıyo ama sadece içerken

banada magnezyum verdi 1 hafta içtim felaket düzeldim ama sonra bıraktım. içemiyorum midemi bulandırıyor tadı kötü. ama çok faydalı içmek lazım..

günaydıın ..birce geçmiş olsun canım ....cinsiyet öğrenenlere hayırlı olsun cinsiyet haberleri geldikçe
bende merak etmeye başladım biz kızmıyız erkekmiyiz....bugün doktora gidecekler inşallah güzel haberler getirsin

yaa bişi soracam hala banyo yapmaktan tırsan varmı hiç banyoya giresim yokya aylarca yıkanmasam inanın hiç yıkanmam yaa birde bu hamilelikte kıl tüy işini nasıl yapıcaz ki

hayırlı bi evlat olsun öncelikle, sonra da erkek olsun inşallah annesi :) benim içime hep oğlum olacak gibi gelirdi hamile kalmadan önce. şimdi hiçbi fikrim yok, ne olsa kabulüm zaten tabi.. çin takvimi zımbırtısına göre kız olabilirmiş:)

İnşallah canım, sağlıklı olsun. Hayırlı evlat olsun. Ne umutlarla bekliyoruz baksana. Kız olursada ne güzel olur :)

ben sen dün işten çıkarken evde uykuya dalıyordum sanırım kuzu :)) acayip uyuyorum çok uykum geliyor.
az önce bi arkadaşımın da hamile olduğunu öğrendim 7 haftalıkmış, beşik kertmesi yaparız artık :)

Benim arkadaş da 6 da uyuyor..Nasıl uyuyor anlayamıyorum..Gidiyruz oturmaya, anaaaaaa bi bakıyorum konuşurken birden uyuyuveriyor..Çok tuhafıma gidiyor...Ama uyumak iyiymiş..Uykuda büyüme hormonu salgılanıyormuş zaten, sizin yaptığınız doğru olan...Benim zaten neyim doğru gidiyo ki, hamileliğim doğru gitsin, illa bi çıkıntılık yapacam..

iipekk34 bluebottle+ hasret0587 Hilmi_ve_Fatma kocaminkuzusuyum+ serapsenem fmg
günaydın canlarımmmmm.kızzlar bişey sorcam gece ben gerleşiyorum mu denir ne denir. sonra aklıma geliyor hamile olduğum ama öyle böyle değil kollarımı bacaklarımı açıyorum iyce ohhh rahat rahat bi sakıncası varmııdr yaa...bide sağ kasığıma ağrı girdii çok korktum

X