2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam bu yeni şekil yüzünden siteye giresim gelmiyor gıcık oldum zaten bugün dra gittimmmm şu gülben ergenin dru süreyya menteşe:))) nişantaşında yeri sırf cinsiyeti söyler diye ona gittim 250tl bayıldım muayene ücreti.. baya bi baktı ilgilendi falan cinsiyetiiçinde malum herkeste olduğu gibi bizdede o çıkıntı görüldü we erkek olabilir erkeğe benziyor dediama kesin bişey sölemk için henüz erken dedi bn tabi çok sewindim ama kocama bişey söylemedim ilkindede önce erkek dediler sonra kız oldu hayal kırıklığı olmasın die.. haftaya yine dra gittiğimde söylerse yine erkek die o zamn sölerim..
gelişimi haftasıyla uyumlu dedi yani 11+5:))) gayet iyi durumda hiç bir sorun yokmuş ama emzirmeyi yawaş yawaş bırakmalısın karnındaki için kötü olabilir dedi we meme ucu uyarıldııından rahimde kasılmalar olur we düşüğe neden olabilir dedi..
ama ben hiç bırakmak istemiyorum zaten sadece akşam we geceleri emiyor kuzum bu ay böyle bitsin bakalım..

bir topicaçsak ya şu gittiimiz drlar we hastaneler falan die war mı yoksa ben açayımmı?

ben kızımı çamlıca medicanada sibel açık alında doğurdumweaccaip memnun kaldım hastanedende doktorumdanda.. bunuda muhtemelen orda doğuracağım.. ama bu defa suni sancıya hayır:))) ewde sancıdan kıwranana kadar gitmicem dra

Bacılar, benim mesai biter..
Hepinize iyi akşamlar...
Sabah 8.30 da ben gene burda olurum Allahın izniyle..
Görüşmek üzere..

selam kızlar ben geldim herkes gitmiş
bebişi gördük büyümüş teyzeleri haftasıyla uyumlu 9+2 çıktı
kolları bacakları hareket ediyor sağlıklıymış maşallah
cinsiyetini dr söylemedi bizde sormadık zaten büyülendik hareketlerini görünce

sağol canım doktordan geldim az önce 12+2 yiz ve kızımız olacağını söyledi ama kimseye söylemeyin yine de dedi
gözünaydin canim saglikla gelsin ins darisi ana ins

bende kiz istiyorum tabi saglila gelsin ins hepimize meleklerimiz

Bebekpoyraz ve yakamoz bayadır girmiyorlar bişeymi kaçırdım ben
yakamoz bugün doktora gidecekti neden yazmadi acaba ??

Ben bebek alışverişini bile hallediyom parça parça...
Çocuğumun şimdiden 2 hurç malzemesi oldu...Bi de bebek küveti...Yazın suyun içine atıverecem...Serin serin..Ohhh..Rahat edecek çocuk...
MASALLAH CANIM ben henüz hic baslamadim biraz daha ilerlesin ins hamileligim sonra bende durduramam kendimi eminim

kızlar seydam göbüş resımleri beklıyo bende cekıcem cekıcem hep unutuyorum
evet ama koyun artik görelim birbirimizi :-(

kızlarrrrrrrrrrrrr bugünnn hamiileleerrrrr gunuymussssssssss
öylemiymis ozaman kutlu olsun kizlar

benimde yarin canim 9.45 de ins hayirli haberlerle döneriz

canim cok cok gecmis olsun rabbim birdaha yasatmasin ins en kisa zamanda tekrar hamile kalirsin canim

merhaba herkese.
son 3 günüm berbat geçti. cmt akşam üstü hafif kanamam oldu. daha öncekiler kahverengiydi. bu kez kırmızı olunca çok korktum, her yer kapalı olduğu için devlet hastanesinin aciline gittik. doktor panikletti yatıracağım dedi. önce olmaz dedim sonra evde bir şey olursa pişman olurum diye yattım. serum yemekten mahvoldum kaç gündür. pazar gündüz hiç gelmedi kanama. gece tekrar geldi ve miktar olarak daha fazlaydı öncekilerden. sabaha kadar uyuyamadım korkudan. sabah tekrar ultrasona girdim bebekler iyiydi çok şükür. 5 mm.lik kanama alanı varmış. çıkardı doktor bugün.
Allah kimseyi düşürmesin... hayatımda ilk kez hastanede yattım, ilk kez serum yedim. psikolojim daha çok bozuldu orda. şu kritik dönemi bir atlatsak hayırlısıyla...

birce canim cok cok gecmis olsun bu son olur ins rabbim kimseyi hastaneye düsürmesin cok zor evet bende daha önceki hamileliklerimde hep yatmistim 2 gün 3 gün ......dedigin gibi bi atlatsak rabbimin izniyle sende kendine dikkat et canim allaha emanetiz hepimiz

çok sağol seydam. bu kez gerçekten korktum. ikiz olunca risk daha fazla tabii. bu arada bu seneki okul hayatım da bitiyor galiba rapor verip duruyorlar.

sen nasılsın seydam?

son sayfalara baktım biraz, cinsiyetler belli olmaya bşlamış. ne güzel ya. öğrenen arkadaşları tebrik ediyorum.

evet ya cinsiyetler belli olmaya başlamış.çok güzel bi duydu olsa gerek.inşallah ben de öğrenirim en kısa zamanda çok merak ediyorum.

Canım çok sevindim senin adına...
Ben de hareket ettiğini görebilir miyim ki..
Bugün gideceğim, inşallah ben de güzel haberlerle gelirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…