2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar kocam geldi yine cıkıyorum:) okumaya calışıyo yazdıklarımı kime kuzu diyon diye soruyo..biri var dedim kocasının kuzusuymuş ona diyom:)) öptüm herkese iyi akşamlar..

hani vitaminler varya suya atıyosun eriyo
portakallı onlara benzıyo
ne biliyim ilaç içmek istemıyorum cok zorda kalırsam içerim
bide içerken mide bulandıyo ama sadece içerken

Anladım canım...Benim doktorum gerekmedikçe vitamin bile vermeyeceğim dedi..Sonuçta hepsinde de kimyasal var mutlaka..En iyisi doğal yollardan almak aslında..

hani vitaminler varya suya atıyosun eriyo
portakallı onlara benzıyo
ne biliyim ilaç içmek istemıyorum cok zorda kalırsam içerim
bide içerken mide bulandıyo ama sadece içerken

ıyyyyyyyyyyy banada gavıscon şurup verdi hemde ıkı şişe iğrenççççççççççç mide yanması için midem yanıyodu içtim yutana kadar öldüm sanki balgam yuttumm resmen kus kus kus ondan sonrada öncekinde talcid istemiştimm renie vermişti onu içebiliyordum en azındann :KK43:

selam kızlarrrr...herkesin geçmiş bayramını kutluyorum,bi ara girmiştim bayramda yazmıştım ama 4 sayfa silindi bu siteyi değiştirirlerken orda kaldı artık...bende yarın kontrole gitcem.. geçen gittiğimde idrar yollarında enfeksiyon var demişti purunol içtim(iğrençççti). bugün tekrar tahlil yaptırdım yarın göstermek için geçmedi galiba:KK43:(( bide bende baya akıntı var..idrar tahlili yapan kadın doktoruna söle galiba sende akıntı var iltihaplı olabilir dedi... çok korkuyorum yaaa...ya bebişime etkisi varsa:KK43:(( yarın sölicem doktora bakalım. smear testi falan isticekmi bakalım??
benim bugün 10+0 oldu bebiş.acaba doktor cinsiyet söleyebilirmi ki yarın:) bakalım inşallah...

4 erkek bebiş 1 kız var şimdilik galiba ,hadi hayırlısı bakalım..benim kalbim kız olsun diyo ama kociş erkek..o yüzden sanki erkekmiş gibi bi his var, bakalım hayırlısı:))

selam kızlarrrr...herkesin geçmiş bayramını kutluyorum,bi ara girmiştim bayramda yazmıştım ama 4 sayfa silindi bu siteyi değiştirirlerken orda kaldı artık...bende yarın kontrole gitcem.. geçen gittiğimde idrar yollarında enfeksiyon var demişti purunol içtim(iğrençççti). bugün tekrar tahlil yaptırdım yarın göstermek için geçmedi galiba:KK43:(( bide bende baya akıntı var..idrar tahlili yapan kadın doktoruna söle galiba sende akıntı var iltihaplı olabilir dedi... çok korkuyorum yaaa...ya bebişime etkisi varsa:KK43:(( yarın sölicem doktora bakalım. smear testi falan isticekmi bakalım??
benim bugün 10+0 oldu bebiş.acaba doktor cinsiyet söleyebilirmi ki yarın:) bakalım inşallah...

4 erkek bebiş 1 kız var şimdilik galiba ,hadi hayırlısı bakalım..benim kalbim kız olsun diyo ama kociş erkek..o yüzden sanki erkekmiş gibi bi his var, bakalım hayırlısı:))

canım 10 hafta duyan oldu burda cinsiyetini.İnşallah herşey gönlünce olur.Benim arkadaşta da enfeksiyon vardı,bebiş bişey olmadı.senin de bişey olmaz inşallah.

yaşlandık artık bizim çocugumuz oluyor :)

Haklısın..
Doğru ama bacım, kuzuydum koyun oldum...Kurbanı da atlattık zaten..
Çocuk olmasa da yıllar geçiyor, hiç olmazsa bi bebişimiz olacak..Evimiz aile gibi olacak..5 senedir karı koca yaşıyorduk biz..Artık aile olmayı öğreneceğiz..Çok heyecanlanıyorum ben bu bebiş olayına.

Arkadaslar, bebeginin cinsiyetini ogrenen kac kisi oldu? Kacinci haftada ogreniliyor? Cok merak ediyorum aslinda..

X