2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

3 yok valla canım ama bununda kız olmasını isterdim ama eşim okadar cok erkek olsun istiyorki o yüzden yoksa kızıma arkadaş olur bir dünya icili bicili elbiselerimiz var kızım doğduğu günden beri kafada bant(kel doğdu yoksa tokada takardımda üstünde elbisesiyle yani onları giyerdiii :):):):)

Hayırlısı canım ya.sağlıklı sıhhatli gelsin de...Ne olursa olsun.

ceygam doktora gitmiş.Erkek demiş.tabi daha minik oldukları için garanti demiyor doktorlar,ama erkek demiş.
gökyüzüne de erkek demiş.
bebekpoyraz da erkek.
krizhasel de erkek..[/QUOTE]

NE DİCEM günler yaqkınmıkı ya benle :s ama benim sat 22 siydiii

ediyorumda sabah 30 dk yürüyüşle 15 dk bisiklet çevirmek yoruyor valla bu gün aldım poğaçamı simidimi yedim kahvaltı ettım sonrada spora vakit cok az kaldı dolayısı ile yürüyüşü yaptım sadece o bıle yordu valla beni yarım saat oysaki sadece

valla benim hoşuma gidiyo sen spor yaptıkca:) spor manyagıyım biraz..benimde yarın yoga var..önce kahvaltı yapıp sonra gidiyorum..en az yarım saat önce ye gücsüz kalma...

Ben de hergün 15 dakika sabah,15 dakika akşam yürüyorum.Otbüs durağına gitmek için..
Ama o bile yoruyor..

bugün evde yiyelim diye yemek yapayım dedim..öff ölüyodum yaa midem kalktı gene artık gecsin su mide bulantıları...

bugün evde yiyelim diye yemek yapayım dedim..öff ölüyodum yaa midem kalktı gene artık gecsin su mide bulantıları...

Ben yemek yapamıyorum, başkasının yptığı yemeği de kokusunu duyduysam yiyemiyorum..
ama ben gitmeden yapıldıysa yemek, onu gayet güzel yiyebiliyorum..
Ne kadar ilginç bişey şu hamilelik..
Herşey birbirine karıştı.

ya öldüm gülmekten geçmişi okurken alemsiniz valla :) cinsiyeti belli olanlara hayırlı olsun darısı yarın sabah benim başıma 9 gb gideriz kocişimle gelince hemen yazarım size. söylemezse sıkıştırıcam yaaa çok merak ediyorum

kızlar bana doktor gaz için magnezyum verdi ama içmiyorum
söleyın gidince sölemesen vermıyolar

Niye güldün kız, bugün pek komik bişey olmadı...
Sıkıştır bacım...Bak ağlarım de..Zaten nasılsa orda ağlıyo insan..Tehdit et doktoru...Yazz hemen, meraklı hatunlarız unutma..

sıkısdır canım ama bi kere söleyemem dediyse dahda sölemıyolar

Bu hafta full mesai haftası canım..
Muhasebecilerin kdv zamanı ya..
allahtan bi gözüm işte,bi gözüm oynaşta..Bi yandan evrak işliyorum, bi yandan buraya yazıyorum.

kolay gelsin canım..farkettim zaten..

bende öyleyim işte..ölecem kokudan..bi tek acık mekanda yemek yiyebilmiyorum..kilo vermişim ben de yaa.napcaz bilmiyom..nasıl beslencek bu cocuklar

canım sendemı kız istiyorsun

fdneng canımmmm hayırlı olsunnn kızmı istiyordun bakım sen

kuzum ben aslında kız istiyorum ama eşim erkek olursa çok sevinir o yüzden erkek olsun diyorummm

sağol canım 13 aylık bir oğlum var kız istiyorduk yinede doktor kesin demedi erken diye aramızda kalsın dedi ama bakalım hayırlısı

kolay gelsin canım..farkettim zaten..

bende öyleyim işte..ölecem kokudan..bi tek acık mekanda yemek yiyebilmiyorum..kilo vermişim ben de yaa.napcaz bilmiyom..nasıl beslencek bu cocuklar

Bizi yiyolar bacım,bizi yiyolar..
Ben keton testi yaptırdım bebek besleniyo mu diye..Besleniyo çıktı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…