2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar
dr a gidenler hep iyi haberle gelmiş çok şükür çok sevindim hepinizede
yeni gelen bir arkadaş var galiba hoşgelmiş (telaşlanma bebekler bazzen önden gidiyor gelişirken bazen geride kalıyor)

kuzu lafı yine dönderip dolaştırıp aynı yere geetirmiş inşallah bayram onun istediği gibi geçer
bebeğimi görmek istiyorum ama randevum 22 sinde çok bekelemem lazım

olsun canım sen de daha fazla yol katetmiş bi şekilde görürsün annesi, bayramdaki tatlılar onu daha tatlı yapsın :))

sağol canım iyiyim. tekrarlamadı kanamam. doktora gittik bugün ikisi de sağlıklıydı çok şükür... kanamayı çok önemsemedi bu defa doktor. sürekli yatmana gerek yok dedi. artık başım dönüyordu yatmaktan iyi oldu.

kızlar kuzum nasıl oynuyor ellerı ayakları olmus ayakları ellerı kolları kıpır kıpır doktor ben bıse demek ıstemıom ama erkek gıbı dedı ayın 15 ııne gıdecektım normalde 7 sıne gel cınsıyet solıcem dedı cok saglıklı masallahhhhhhhhhhhhhhhh kalp atısı super dedı gozlerı olmus resım koycam avarat bakın sımdı kuzumun resmı mınıgımn

cok mutluyum cok suyu gayet normal dedı sonfra bır baktık pıt pıt sıcrıyor kesede dr dedı bakın oynuyor allahım yok bole bır sey yok bole guzel bır duygu allahım herkesın evladını almayı nasıp etsın saglıgıyla kucagına kızlar cok mutyluyummmmmmmmmm

bacım ben muayenehane ye gıdıom hastaneye degılkı dısardan gıdıom ben

Dans ediyorlar sanki degilmi:)) Benimkiside oyleydi show yapiyordu resmen:) Biz kameraya aldik tamamini butun gun seyrediyoruz:))

resmını koydum ama tam bellı degıl burdan gorsun teyzelerı gozlerı olmus burnu olmus allahım her olmayana ver

Koca kafalar degilmi:))

bide benımkı tam 9+4 mus 10 degıl yanı ama onemlı degıl 3 gun oynuo dr dedı 11 haftada 3 cm 3.15 olur cok guzel gelısımı dedı ama nasıl oynuyuor allahım bıde alt tarafta cıkıntı vardı dr guldu esım sordu o cıkıntı ne dıe dr guldu normalde geleck aya 15 ıne gıdecektım 7 sıne gelın cınsıyet solıım dedı gulerek sanırım erkek :):):):):)

Gosterdi demek sizinkide:))
Bizim de doktor soyledi hatta olctu 1 mm dedi:) hata payi var ama buyuk ihtimalle erkek dedi.
hergun goresim var:)

bizden kan aldi ikili test icin 24 kasimdada ayrintili ultroson icin gun verdiler ense olcumu falan yapilacak cinsiyet ozaman kesin soyler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…