2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

topikte bir arkadaş 10 haftalıkken öğrendi, oğlu olacak. bana da 12. haftada öğreniriz belki dedi doktorum. biraz doktora biraz da bebeğe bağlı herhalde.

ya bayramdan sonraki pazartesi 2li taramam var bakalım belli olcakmı ben yüzük falına baktım oglan çıkıyo kızımda dogru çıkmıştı inşallah buda dogrudur bir oglum bide kızım olur tabi rabbim bilir saglıklı sıhhatli olsunda kız erkek farketmez kızm illa kız diyo oglan olursa döverim diyo

bende seni öpüyorum kocaman canımmm görüşemedik ne zamandır

ay hiç sorma çatlıyorum zaten merakımdan denemediğim şifre kalmadı aylar önce değiştirmiştim yarın hafta sonu onu geçtim pazartesi arefe günü okullarda yetkili biri olurmuki müd. yardımcısı filan ? inş. bulurum birini yoksa 10 gün bekliycem ya ösym nin yaptıgı işe yani... bebişlere de maşallah canım inş. cinsiyetleri de farklı olur daha güzel olur :)

sanmam canım okullarda kimse olacağını. benim eşim müdür yardımcısı gitmeyecek.

bizim de içimizde bir kız bir erkek geçiyor ama hayırlısı tabii.. iki erkek olacakmış gibi geliyor bana:)

ya bayramdan sonraki pazartesi 2li taramam var bakalım belli olcakmı ben yüzük falına baktım oglan çıkıyo kızımda dogru çıkmıştı inşallah buda dogrudur bir oglum bide kızım olur tabi rabbim bilir saglıklı sıhhatli olsunda kız erkek farketmez kızm illa kız diyo oglan olursa döverim diyo
aynı senaryo bizde de var.benim oğlanda erkek istiyo.'oğlum ikiside kız olabilir.allah ne verirse o' diyorum.o da 'erkek olana kadar tekrar yaparsın' diyo:KK53:.ayyyy neyim ben kuluçka makinesi miyim.bu çocuklar bi alem ya...

inşallah yarın bende öğrenebilirim cinsiyetlerini.biri inşallah kız olur.kızımın olmasını çok istiyorum.kız çocuğu başka diyolar.:KK19:5 yaşında bir oğlum var zaten.bakalım bunlar nasıl olacak?

oo 3 tane olacak senin. biraz daha zor olacak herhalde. Allah yardımcın olsun.

Allah gönlüne göre versin. kız çocukları hep kızkardeş istiyor herhalde. benim de yeğenim var kız. kardeşim kız olsun diye dua ediyor sürekli. bana da diyor teyze bebeklerin birine biz bakalım ama kızı isterim ben erkeği istemem diyor :KK9: cadı ya:)

aynen öle canlar ama dogunca çok severler ya benim kızım bakar ona 9 olacak dogdugunda bazen beni bunaltıyo ben ikinizle napacam deyince gayet rahat aman anne petegin yanına beşigi koyarız oh sıcak sıcak yatar sende birkenarda uyursun diyo e baban diyom aman o odasında yatsın ne olacakdiyo gayet rahat

sanmam canım okullarda kimse olacağını. benim eşim müdür yardımcısı gitmeyecek.

bizim de içimizde bir kız bir erkek geçiyor ama hayırlısı tabii.. iki erkek olacakmış gibi geliyor bana:)

hayırlısı tabi yakında belli olur:) benimde bugün belim çok ağrıyor ya bi tehlike işareti omasa bari alt taraf kırılcak gibi ağrıyor sınav işi bayram sonuna kaldı o zaman geç olsunda güç olmasın napalım :) fukara tesellisi oldu benimki :KK1:

ay o paranoyalar bende oldugu kadar kimsede yoktur eminim nasıl kastıysam kendimi 3 gündür migrenim tututu kolum bacagım uyuşuk gezdim acaba duruyomu kalbi atıyomu ben doguracakmıyım yoksa gene ölecekmi kafamı patlatıp duruyom arkadış şeytan hamilelere çok vesvese verir diyo bol dua et dedi ama gel gör benim kafa taş

aynı senaryo bizde de var.benim oğlanda erkek istiyo.'oğlum ikiside kız olabilir.allah ne verirse o' diyorum.o da 'erkek olana kadar tekrar yaparsın' diyo:KK53:.ayyyy neyim ben kuluçka makinesi miyim.bu çocuklar bi alem ya...

çok tatlı ya. ne kadar farklı dünyaları var:) olay çok basit tabii onlar için :KK55:

hayırlısı tabi yakında belli olur:) benimde bugün belim çok ağrıyor ya bi tehlike işareti omasa bari alt taraf kırılcak gibi ağrıyor sınav işi bayram sonuna kaldı o zaman geç olsunda güç olmasın napalım :) fukara tesellisi oldu benimki :KK1:

sen yine de şansını dene ama bazıları kopamıyor ya okuldan:) bir arkadaş 86 almıştı iptal edilenden. kız hırs yaptı 92 almış bundan. ben bile çok mutlu oldum. süper puan aldı,. darısı sana inşallah.

bel ağrısı da normaldir bence.

sen yine de şansını dene ama bazıları kopamıyor ya okuldan:) bir arkadaş 86 almıştı iptal edilenden. kız hırs yaptı 92 almış bundan. ben bile çok mutlu oldum. süper puan aldı,. darısı sana inşallah.

bel ağrısı da normaldir bence.

oo baya iyiymiş onun sınav sonucu maşallah inş. benmkide iyidir ama o kadarda beklemiyorum canım çok çalışmak alzım o puanı almak için atanmaya yetsin yeter fazlasını istemiyorum :KK9: yarın sınav merkezleri açıkmış sanırım öğleye kadar arkadaşlar aradı az önce umarım doğrudurda öğrenirim bende :26:

oo baya iyiymiş onun sınav sonucu maşallah inş. benmkide iyidir ama o kadarda beklemiyorum canım çok çalışmak alzım o puanı almak için atanmaya yetsin yeter fazlasını istemiyorum :KK9: yarın sınav merkezleri açıkmış sanırım öğleye kadar arkadaşlar aradı az önce umarım doğrudurda öğrenirim bende :26:

iyi hadi bak, öğrenirsin inşallah.

selam kizlar inanirmisiniz gecmisi oku alinti yap halim kalmadi :KK59:yazmaya, en sonunda pes dedim zaten alinti yaptiklarima birde tek tek cevap verseydim sayfalar dahada ilerleyecekti:KK57:benden sonrakilerede zor olmasin bari dedim :KK70:.....bircecim nasilsin kanamam oldu yazmissin ins simdi iyisindir cok öpüyorum canim..:KK54:. okudugum kadariylada kimsede cok sükür bi problem yok allah iyiliginizi versin kizlar rabbim korusun meleklerinizi ins neyse cok uykum geldi allaha emanet olun :KK54:

X