2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

tamam cnm hayırlı ugurlu olsun ama ev esyaları yenılenır karısmam oda oglan tarafına duser ceyızıyle yollarım oglumu

neyse yaa ben sizi rahat bırakayım 50 kere gözünaydın dedik amaa ipleyen yok . ben kaçtım byee

neyse yaa ben sizi rahat bırakayım 50 kere gözünaydın dedik amaa ipleyen yok . ben kaçtım byee

Kız nere kaçıyon, yazıyom ya ben sana sabahtan beri..
bebekpoyraz da yazar, bakma şimdi onun aklı bi karış havada...
Bebişine sevinçten baksana sabahın köründe damladı...
Normalde bu saatte gelmezdi o..

Kuzuummmm iyi bayramlar ..
Inşallah bayramda !!!!!!!!!!!!! Bayram şekerini!!!!!!!!!!!!!!!! Yersin:)))))))))))))))))
seni çokkkkkkkkkk seviyoruzzzz
biz burdayız herdaim . Net bulursan ceeeeee demen yeterli..
Hoşçakalll

bu ne kız........
Ben deli, sen benden deli...
Bayram şekeri hha...
Kız benim herif bayramda eve gelmicek otelde kalacak..
Ayy, ben bunu nasıl kaçırmışım, gözümden kaçacak mesaj da değilmiş hani...

günaydın bende bebegimi görmek istiyorummmmmmmm :) bu arada gören herkesi kutluyorum offfff evde yalnızım koca bayram akrabamda yok burada bide bayram sonu gidicem doktora bayram bitmez artık yaaaaa

günaydın bende bebegimi görmek istiyorummmmmmmm :) bu arada gören herkesi kutluyorum offfff evde yalnızım koca bayram akrabamda yok burada bide bayram sonu gidicem doktora bayram bitmez artık yaaaaa

:)))) saglıklı haberını alda benım gıbı sende catlarsın artık bellı oldu ben dune kadar catlıyodum ama kuzumu kıpır kıpır gorunce bısem kalmadı resmınıde koydum teyzesı

gördüm tatlım kucagındada görürüz fotolarını inşallah. çok özeniyorum şu ultrasonların ufagı olsada eve alsak

Benim randevum da bayramdan sonra..
Ben de yalnızım...
Allah sabır versin bize..
Sağlıklı sıhhatli olsun da, varsın geç görelim kız..Bişey olmaz..

haaaaaaaaaaaaaaaa anladımmmmmmmmmm kız egeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ne var neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ben akrep burcuyum çok pis kıskancım ona göre...
neyse dayanamadım geldim uyuzlar...
kızzz poyrazın pipisini gördün yaa aklın 5 karış havada gezersin sen şimdi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…