2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar kuzum nasıl oynuyor ellerı ayakları olmus ayakları ellerı kolları kıpır kıpır doktor ben bıse demek ıstemıom ama erkek gıbı dedı ayın 15 ııne gıdecektım normalde 7 sıne gel cınsıyet solıcem dedı cok saglıklı masallahhhhhhhhhhhhhhhh kalp atısı super dedı gozlerı olmus resım koycam avarat bakın sımdı kuzumun resmı mınıgımn:KK16::KK62:
kızzz maşallah ayyy darısı bana yaa çok sevindim canımmm bende yarın gitsem diyorum ama yarın kapalımıdır ki özeller?
cok mutluyum cok suyu gayet normal dedı sonfra bır baktık pıt pıt sıcrıyor kesede dr dedı bakın oynuyor allahım yok bole bır sey yok bole guzel bır duygu allahım herkesın evladını almayı nasıp etsın saglıgıyla kucagına kızlar cok mutyluyummmmmmmmmm :KK14::KK14::KK14:
amin canım ya çok sevindim vallahi Allah herkese nasip etsinnnn
bacım ben muayenehane ye gıdıom hastaneye degılkı dısardan gıdıom ben
tahmin ettim canım yazdıktan sonra geldi aklıma ama :)
esım almazmı aldı :KK70::KK70::KK70: ama plazmaya baglıyamadık yarın halledecek
bende gidince aldırmayı düşünüyodum videoya :) ne güzel olur sonra izlemesi kızzz ne güzel cinsiyeti 12. haftada söyliycek demek :KK9: ay darısı bana inşallahhhh senin bebişin gelişimi tam gününde mi gösteriyomuş canımmmm en son 3 gün gerideydik bisss

bide benımkı tam 9+4 mus 10 degıl yanı ama onemlı degıl 3 gun oynuo dr dedı 11 haftada 3 cm 3.15 olur cok guzel gelısımı dedı ama nasıl oynuyuor allahım bıde alt tarafta cıkıntı vardı dr guldu esım sordu o cıkıntı ne dıe dr guldu normalde geleck aya 15 ıne gıdecektım 7 sıne gelın cınsıyet solıım dedı gulerek sanırım erkek :):):):):)

hehe ayyy pipisini yesinler onun :KK1: ay önce sağlıklı olsun tabide bende çok istiyorum bi oğlum olsun Allahım banada nasip ettttt :KK62:

biz geldik doktordan. sağlıklıydı bebişlerim. biri tam gününde gidiyor da biri 3 gün geriden geliyor. biraz endişelendim ama doktor 5 güne kadar normal dedi. çok güzel ya görmeki kalp atışlarını duymak. kameraya çektik bu defa. izler dururuz artık :)) bir ay sonraya çağırdı doktor, nasıl sabredeceğim bakalım...

Canım benim çok sevindim...
Sağlıklı sıhhatli haberlerine çok mutlu oluyorum...
Darısı bizim de başımıza.

kızlar kuzum nasıl oynuyor ellerı ayakları olmus ayakları ellerı kolları kıpır kıpır doktor ben bıse demek ıstemıom ama erkek gıbı dedı ayın 15 ııne gıdecektım normalde 7 sıne gel cınsıyet solıcem dedı cok saglıklı masallahhhhhhhhhhhhhhhh kalp atısı super dedı gozlerı olmus resım koycam avarat bakın sımdı kuzumun resmı mınıgımn:KK16::KK62:

Ayyyyyyyyy,
canım benim..Çok sevindim..
Hem bak erkek gibi demiş, gönlüne göre geliyo desene...Maşallah canım,Allah nazarlardan saklasın.. :nazar:

biz geldik doktordan. sağlıklıydı bebişlerim. biri tam gününde gidiyor da biri 3 gün geriden geliyor. biraz endişelendim ama doktor 5 güne kadar normal dedi. çok güzel ya görmeki kalp atışlarını duymak. kameraya çektik bu defa. izler dururuz artık :)) bir ay sonraya çağırdı doktor, nasıl sabredeceğim bakalım...
gözünaydın cnm çok sevindim

bebem gözünaydın çok güzel bir haber bu yaa... topikte 2.erkek haberi. acaba erkek ayınamı denk geldik yaa allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

ya ne biliyim 2.erkek haberi almadık mı . sağlıklı olsunda farketmez. öyküyü bulaana kadar yaparsın. nolcak ki .. hem senn için baya zevkli bi iş:))))))))))):KK66:

Yok bacım..
Yaparken zevkli de, 1 sene beklemek kötü..
Tavuk gibi olsak yumurtlasak, yumurta dışarda dursa, üstüne otursak da bebeler doğsa...
Güzel olurdu valla...

çok yakışıklı yaaaaa.. maşallah playboy gibi..
gözünaydın cnm. çok güzel bir duygu değilmi. bende geçen hafta öyle kıpır kıpır görünce delirdim yaaa....

Harika bacım harika... :nazar:
Okurken gözlerim dolu dolu oldu zaten...
Bi de erkek dediğine de sevindim..Allah gönlüne göre verdi..
Kız, zaten sırf senin haberini almak için geldim ofise..
Kıymetini bil...

saolun cnm kocaman olmus kuzum ay cok mutluyum dr um guldu ya ıkı bacak acık arada cıkıntı var belkı sızınde dıkkatınızı cektı popo tarafında o esimı dedım hayır dedı tebessumle sanırım erkek gıbı duryo ama gelecek ayda tam bellı edecek cok hareketlı dedı allahım sızde bole guzel haberler alın :KK16:

X