2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

inşallah :)
benim kahverengi lekelenmelerimden dolayı mecburi istirahatim var. 2 hafta boyunca yatıcam

geçmiş olsun cnm korkacak bişey yokdur umarım. Ama o haftalarda forumda lekelenmesi olanlar vardı. Korkmana gerek yok tedbirli olmanda fayda var. Sabır...

Kızlar sabahları bulantı olayına çözüm bulan var mı?
Midem çok acayip.

ben sabahları hiç bişey yiyemiyorum yesemde yemesemde midem surekli bulanıyor.
ama bir arkadasım sey demişti basucuna tuzlu kraker koy kalkmadan 1-2 tane ondan yeni. Belki sana iyi gelir

Ama bir arkadasım sey demişti basucuna tuzlu kraker koy kalkmadan 1-2 tane ondan yeni. Belki sana iyi gelir

allaha şükür bulantım olmadı da halsizlik oluyor bende de. Oda akşama doğru fena bişekilde oluyor. Bulantınız geçer benim kızımda 2.aydan sonra oldu 1 ay sürdü geçti. Ama zor allah sabır versin bazen bulanıyor benim çok az ona bile dayanamıyorum tiksinerek yemek yiyorum

ama bir arkadasım sey demişti basucuna tuzlu kraker koy kalkmadan 1-2 tane ondan yeni. Belki sana iyi gelir

Tuzlu kraker yiyorum sabah kalkar kalkmaz. Aç kalırsam daha çekilmez oluyor. Ama ne yapsam bulantım devam ediyor.

kızın kaç yaşında. benimki 5... Ya ben ilk hamileliğimi malesef hatırlayamıyorum tam hele ilk zamanları hiç degil. sen hatırlayabiliyormusun

günaydın arkadaşlar. benimde midem çok ama çok kötü bugün duramıyorum bile.
bu mide bulantısını önleyici bantlar varmış bilgisi olan varmı.
birde benimde kahverengi akıntım var ama doktor önemsemedi kan olmadığı sürece korkma dedi

Hele kokular. Normalde hiç almadığım kokuları alıp tiksiniyorum. Berbat bişey. İnşallah geçer 9 ay devam ederse naparım bilmiyorum.

merhaba kızlar merhaba alevisil,
dün cevap yazamadım, malesef benim de lekelenmelerim var, dün hastaneye gitmk durumunda kaldım kanama kesildi ama dün akşam tekrar oldu, gitmedim doktora. bugün bebeğim tam 6 haftalık oluyor. şmdi kahverengi lekelenmem devam ediyor kanama öncesine göre biraz daha arttı malesef. dinlenmekten başka yapabileceği hiçbişey yok. ilaç da alıyorum. senin durumun nasıl?

kızın kaç yaşında. benimki 5... Ya ben ilk hamileliğimi malesef hatırlayamıyorum tam hele ilk zamanları hiç degil. sen hatırlayabiliyormusun

6 YAŞINDA 1.SINIFA BAŞLADI :)) bende hatırlayamadığım zamanlar oluyor acabalarım ama çok rahat biş hamileliklerimm oldu benim kızda da öyleydi bu biraz daha halsiz bırakıyor ama sizlere göre çokkkkk şükür demek lazım

canım hiç korkma kalbinide ferah tut. bendede vardı aynı sorun bol su içtim ve faydasını gördüm yinede doktoruna bir danış

benimde var kahverengi akıntım. doktorum düşük tehlikesi var dedi ve 2 hafta evde istirahat ve gunde 3 kere progestan verdi. kanamam yok oysaki sadece kahve leke. ne sıklıkla geliyor senin bu lekeler

Hele kokular. Normalde hiç almadığım kokuları alıp tiksiniyorum. Berbat bişey. İnşallah geçer 9 ay devam ederse naparım bilmiyorum.

9 ay sürmez merak etmeyin hamişliğin en zevkli zamanları geliyor kızlar 4-7 aylar çok güzel tadını çıkarın hassaslaşmayın geçecek sadece böyle telkin edin. tabi uzaktan gazel atmak kolay bide size sormak lazım:))))))))),

geçmiş olsun cnm

Ben bantları duymadım canım.

lekelenmenmi var kanamanmı. bende sadece lekelenme var ama istirahat verdi. 5 yaında bir kızım oldugundan yardımcı tuttum hatta kendime. çünkü sadece wc ye ve yemek yemeye kalk dedi. Öyle olamıyor malesef tabi günde 3 kere progestan alıyorum. o azalttı biraz lekelenmelerimi çok az geliyor şimdi ama ben cok korkuyorum tabi. ayın 20 sine kadar daha yatmam gerekiyor

ay ne güzel. benimkide seneye baslaıycak inşallah. şu an yuvaya gidiyor yarım gün.Benimde ilk hamileliğim çok rahattı. bide insan daha bu konuda cahil oldugundan daha rahat oluyor sanırım. Şu an kaybetme korkusu çok daha fazla çünkü onu kucagına almanın nasıl bir duygu oldugunu cooook ii hatırlıyorum...

ayyy o 4-7 aylar bi gelse uffff :):):):):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…