2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

9 ay sürmez merak etmeyin hamişliğin en zevkli zamanları geliyor kızlar 4-7 aylar çok güzel tadını çıkarın hassaslaşmayın geçecek sadece böyle telkin edin. tabi uzaktan gazel atmak kolay bide size sormak lazım:))))))))),

geçmiş olsun cnm

4. aydan itibaren gercekten çoook iyi ben 4.5 aylıkken yurtdısına cıkıp bir kültür turuna bile katılmıstım eşimle. Ne mide bulantısı ne halsizlik bomba gibiydim :KK70:

ay ne güzel. benimkide seneye baslaıycak inşallah. şu an yuvaya gidiyor yarım gün.Benimde ilk hamileliğim çok rahattı. bide insan daha bu konuda cahil oldugundan daha rahat oluyor sanırım. Şu an kaybetme korkusu çok daha fazla :KK43: çünkü onu kucagına almanın nasıl bir duygu oldugunu cooook ii hatırlıyorum...

bunuda alıcaksın inşallah cnm lekelenme sadece ... içini ferah tut bebişim sağlıklı diye düşün onunla konuş sen bunları gayet iyi bilmen gerekir . burda neler okuduk herkesde lekelenmeler oldu 8.haftada sonra maşallah geçti. sen hiç strese girme lütfen bebişinde etkilenmesin

benimde var kahverengi akıntım. doktorum düşük tehlikesi var dedi ve 2 hafta evde istirahat ve gunde 3 kere progestan verdi. kanamam yok oysaki sadece kahve leke. ne sıklıkla geliyor senin bu lekeler

lekelenmelerim her gün oluyor ben sadece bol su içtim doktorumda tehlike yok olur öyle şeyler dedi herhangi bir ilaçda vermedi. hatta kalkıp evin işinide yapıyorum çok ağır olmamak kaydıyla. arkadaşımda böyleydi leklenmeleri vardı şuanda 9 aylık oldu hastanede doğumunu bekliyo :))

lekelenmelerim her gün oluyor ben sadece bol su içtim doktorumda tehlike yok olur öyle şeyler dedi herhangi bir ilaçda vermedi. hatta kalkıp evin işinide yapıyorum çok ağır olmamak kaydıyla. arkadaşımda böyleydi leklenmeleri vardı şuanda 9 aylık oldu hastanede doğumunu bekliyo :))

darısı başımıza :))

lekelenmenmi var kanamanmı. bende sadece lekelenme var ama istirahat verdi. 5 yaında bir kızım oldugundan yardımcı tuttum hatta kendime. çünkü sadece wc ye ve yemek yemeye kalk dedi. Öyle olamıyor malesef tabi :KK43: günde 3 kere progestan alıyorum. o azalttı biraz lekelenmelerimi çok az geliyor şimdi ama ben cok korkuyorum tabi. ayın 20 sine kadar daha yatmam gerekiyor :KK43:

geçmiş olsun diyen arkadaşlarım çok teşekkür ederim. dediğiniz gibi takmamak ve dua etmek gerekiyor.
benim düne kadar kan hiç olmamıştı, dün kanamam oldu, sabah ve akşam. şuanda kahverengi devam ediyor. az önce doktorumla konuştum. progestanı günde 3 e çıkardık toplamda 600 mgr olacak şekilde. beklemekten başka çare yok. dua etmek ve sabretmek, herşeyin Allahtan geldiğine gerçekten inanmak gerek..

3,5-4 gibi oluyor kimisi hemen belli eder kimisi de 4.aydan sonra

aslında doktorlar 10. haftadan itibaren görebiliyorlarmıs ama yanılma payı hem cok yuksekmiş hemde yasal süre dolmadıgı için erkek duskunu babalar kızları olursa aldırabilirler diye tahminlerini bile söylemiyorlarmıs. Ben doktorumu biraz sıkıstırsammı :)

bizim bi akrabann da 3 ay damla damla olmuş hep sonra geçmiş şimdi kocaman oğlu var:) darısı başımıza.
ben illa olsun diye de talepte bulunmuyorum, çünkü hayırlısı bu mu bilmiyorum. Sağlıksız bir bebek dünyaya getirmektense düşmesi hayırlısı olabilir. Rabbim bilir, ne iyi ne kötü. Ona bırakıyorum...

geçmiş olsun diyen arkadaşlarım çok teşekkür ederim. dediğiniz gibi takmamak ve dua etmek gerekiyor.
benim düne kadar kan hiç olmamıştı, dün kanamam oldu, sabah ve akşam. şuanda kahverengi devam ediyor. az önce doktorumla konuştum. progestanı günde 3 e çıkardık toplamda 600 mgr olacak şekilde. beklemekten başka çare yok. dua etmek ve sabretmek, herşeyin Allahtan geldiğine gerçekten inanmak gerek..

bende 3 kere alıyorum. 8 saatte bir hep aynı saatlerde almak lazımmıs ona çok dikkat et ben alarm kuruyorum :)

X