2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ya ben su sarı kadın varya tefonun ki kesın o diyodum
ama sanırsam ali yaa cengiz yapmaz eysanda sanmıyorum
uff ali haın olursa cok üzülürümm cok güvenıyorum ben ona

alinin yapması için bi neden yok bence..ama eyşan, cengize bi sürü neden sayılabilir..ama alinin eline gelen o adres neydi dimi

herkezer gıtmıssssssssssssssssss gokyuzu yazamadan cıktım fenalasır gıbı oldum sonra esım geldı erken gıttık bıdaha serum takıldı ya sonra ultrasona aldılar sonra tahlıl yapıldı tekrardan sonra dr geldı ıkız gebelıgı olan sızmısınız dedı yok ben degılm dedım yav aklım karıstı benım ıkız gebelıgım olsa dr um bılmezmıydı 6 haftalıkken alla allaaaa muhakkak karıstrdı doktor :44::44:

yakamoz benım avatara bak degıstırcem
hangısı guzel se o kalsın
canımmm kusura bakma ya ben çıktım sen azmışsın uyudum bi kaç saat şimdi uyandım iyice uyku düzenim bozuldu

sen sadece gökyüzüne yaz bizde merak ettik ama seniii, bide ikiz çıkarmış

canımmm kusura bakma ya ben çıktım sen azmışsın uyudum bi kaç saat şimdi uyandım iyice uyku düzenim bozuldu

sen sadece gökyüzüne yaz bizde merak ettik ama seniii, bide ikiz çıkarmış

bacım valla gormedım k.bakma ya hıc ıyı degıldım eve geldık serumla kalmadım hastanede dr ole dıyınce bıraz aklım karıstı serumu ınan ben cıkardım evde dayanamadım ya dr öle dedı anlamadım offffffff bır cmrtsı olsun bakalım alla alla ama bellı olmazmıydı ya 6. haftada alla alla :26::44::44:

birceninde öyle olmuştu canım ilk gittiğinde tek bebek demiş doktor, daha sonra tekrar gittiğinde öğrendi ikiz oldugunu seninkide öyle olabilirmi ki :26: belkide karıştırmıştır doktor ya sen takma kafana canım cumartesi gittiğinde öğrenirsin zaten

kızlar ya uykum kaçtı benim bişy sorcam aklıma takıldı ilk üç ay hiçbi aşıyı olamıyoruz değilmi? ben çok sık grip olurum normalde tam grip aşısı olacagım gün hamile oldugumu öğrenmiştim :) eczacı bi zararı yok dedi ama internetten araştırdım ilk üç ay tüm aşılardan kaçınılmalıdır diyo 3 ay bitince olabilirmiyiz acaba bebege bi zararı olurmu ki? :26:

iyi sabahlar kızlar uykum kaçtı yaa

dün annemin misafiri vardı ordaydım uğrayamadım buraya

inş herkes iyidir bebeklerde iyidir

Kızlar sabahları bulantı olayına çözüm bulan var mı?
Midem çok acayip.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…