2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bilmiyorum ki, Zeynep Kamilde bana, semt polikliniğine git kayıt açsınlar, tarihi geldiğinde aşılar için çağırırlar dediler. Doğumdan önce 2 doğumdan sonra 3 tane tetanoz aşısı olacaksın dediler de ben olmak istemiyorum

Benim sormam lazım bunu da not alayım.

melek hanıma gidiyorum ben. gayet ilgili bir bayan ama bu hafta sonu gittiğimde doğuma girip girmeyeceğini sorucam ona göre giricekse ona gtmeye devam edicem....

sema cok iyi bi hastane ama cok pahalı normal dogum 2500 den fazla
demişlerdi senın doktorunun muayne ucreti ne kadar...

demişlerdi senın doktorunun muayne ucreti ne kadar...[/

benim çalıştığım yerden özel sigortam var oyuzden %20 sini ödüyorum ben ve herşeyi karşılıyo geçen gittiğimde ilk yapılan kan idrar testleri falan muayene 500 tuttu ama 100 ödedim...

merhaba güzel hamişler nasılsınız bakalım...maşallah ne kadar kalabalıksınız,bugunlerin tadını çıkarın,gezin tozun sinemaya gidin yiyin için:)doğduktan sonra pek fırsat olmuyor bunlara..şişe de durdukları gibi durmuyor bu kuzular:))

Son düzenleme:
Ben cumartesi gittim allttan bakalım annesi çok daha güzel görüyoruz dedi. 3 aya kadar vajinal dedi. cerrahpaşada aynısını dedi. daha net herşeyi görünür diye

Vajinal ultrasonda kesinlikle daha net görünüyor. Ben son kontrole gittiğimde karından baktı. Görüntü hiç net değildi. Seçmekte oldukça zorlandım. Vajinal ultrason çekinilecek, bebeğe zarar veren birşey değil ki kızlar. Çekinmeyin bence. Daha net görün bebişlerininzi.

=brcylmz00;16125530]
demişlerdi senın doktorunun muayne ucreti ne kadar...[/

benim çalıştığım yerden özel sigortam var oyuzden %20 sini ödüyorum ben ve herşeyi karşılıyo geçen gittiğimde ilk yapılan kan idrar testleri falan muayene 500 tuttu ama 100 ödedim...

sanslısın :emir_bebek::emir_bebek:

cnm benim unuttum o zaman o konusmaları bende evde kocişimi bekliyorum dr. gidicez ordanda iş görüşmesine bakalım şans dileyin

bu arada esra gelmedi hala msn de konusuyoduk fenalaştı dr. gidiyorum dedi gitti :KK5:

ama ben hep senı merak edıyorum özluyorum
sen kötuyum diyosun bennım uykularım kacıyo sonra geliyosun
öle niye dedin böle niye dedin diye cıkısıyosunn...
nese unutalımm esranın nesi varyaa merak ettim
bulantımı oldu nolduda doktora gitti ..
sen doktora niye gidicen kontrollemii
allahım inşallah işin olumlu olurrrr dualrım senınle

Konuyu Toplam 15 Kullanıcı okuyor. (13 Kayıtlı kullanıcı ve 2 Misafir)
comely_08, birce3535, bodrum81, brcylmz00, delimavi48, elagoz, Erendiz, gokyuzuu+, gozde_thai, hkarsli, pitiirr, sezzzz, Yakamozzz33+

heyyyy nerdesiniz hamişlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ama ben hep senı merak edıyorum özluyorum
sen kötuyum diyosun bennım uykularım kacıyo sonra geliyosun
öle niye dedin böle niye dedin diye cıkısıyosunn...
nese unutalımm esranın nesi varyaa merak ettim
bulantımı oldu nolduda doktora gitti ..
sen doktora niye gidicen kontrollemii
allahım inşallah işin olumlu olurrrr dualrım senınle

canım benim çok fena kramplarım var ve tahlil sonuçlarımı hala alamadım
esranında midesi bulandı istifra etti sonra ben çok kötüyün dr. gidiyorum dedi çıktı:KK5:
bende seni çok seviyorum bu arada kuzum hadi koçiş aradı gelmiş ben çıkıyorum

ciciikilianidoll4255b15hx8.gif

X