2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

iyi akşamlar kızlar ben geldim...çok yoruldum okulda bugün,uykum geldi..geçmişi okuyayım da biraz yatayım..bugün önemli bi olay oldu mu kızlar?

kızlar yaa benim rubella testi sonuçlarım çıkmış 2 negatif 1 pozitif var anti rubella pozitif çıkmış bilgisi olan var mı netten araştırdım ama tam açıklama bulamadım
hastaneyi aradım dr a ulaşamadım malesef randevumda 3 hafta sonra napsam ki ?

kızlar yaa benim rubella testi sonuçlarım çıkmış 2 negatif 1 pozitif var anti rubella pozitif çıkmış bilgisi olan var mı netten araştırdım ama tam açıklama bulamadım

kendımınkıne bakım cevap verım az bekle

Rubella testi hangisi yaaa? Hiç bişey bilmiyorum offfffffff....

slm kızlar hastaneye gıttım serum taktılar cok kustum ve basım cok dondugu ıcın kanım 0 lamıs reesmen :KK43:((

vucutta kızamıkcık gecırıldıyse yanı gebe olmadan once bagısıklık sıstemı olmus demektr vıcutta var demkktr ondan pozıtıf cıkar korkulacak bır durum yok eger hamıleyken gecırılse sorun yaratabılır....

arkadaşlar birşey sormak istiyorum hamileliği mahalledeki sağlık ocağına bildirmek gerekiyormuş öle bişey duydum doğrumudur eğer öyle birşey varsa raporluyken yarın kaydımı yaptırayım...

slm kızlar hastaneye gıttım serum taktılar cok kustum ve basım cok dondugu ıcın kanım 0 lamıs reesmen :KK43:((

çok geçmiiş olsun canım yaaa serumdan sonra toparlarsın biraz artık

vucutta kızamıkcık gecırıldıyse yanı gebe olmadan once bagısıklık sıstemı olmus demektr vıcutta var demkktr ondan pozıtıf cıkar korkulacak bır durum yok eger hamıleyken gecırılse sorun yaratabılır....

yani ii bişi o zaman bu merak etmiiim o kadar

rubella kızamıkçık

ben de negatif çıkdı dr çocuklardan uzak dur kızamıkçık geçirmemişsin dedi

ANTI CMV IGM (ELISA)
NEGATİF

Anti Toxo Ig M *
NEGATİF 0.214

Anti Rubella Ig M
POZİTİF
benim de buu

canım sen bu hastalıgı yakın zaamnda gecırmısındr antıkor uretmıstr vucuk ıgm + cıkması hala vıcutta vırus var demkktr ama korkulacak bıse yoktur sanmıyorum

arkadaşlar birşey sormak istiyorum hamileliği mahalledeki sağlık ocağına bildirmek gerekiyormuş öle bişey duydum doğrumudur eğer öyle birşey varsa raporluyken yarın kaydımı yaptırayım...

yani cokda önemli bişe deil
asılar varmıs bi kaç tane onlar için cagırıyolarmıs ama 10 tllik asılarmıs
ben özelde yaptırırım he bide cocuk dogunca
bebeğin asıları için de diolar ben saglık ocagında yaptırmayı dusunmuyorum o yuzden
kayıt yaptırmıcam

cok tşk ettım gokyuzu ceza elagöz ege saolun ya ıyıyım bırazda cocuk ta bıse yok velet butun vıtamını almıs vucut dırencı çökmüş dedı doktor

X