2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

sol tarafa yatınca bebek daha iyi beslenirmiş. bana ilk muayenede söyledi doktorum bunu. ama az önce netten baktım ilk 3 ay çok önemli değil, 3. aydan sonra sola yatın yazıyordu.
teşekkürler şimdiden vicdan yapmaya gerek yok yani süper doya doya sırtüstü ve sağıma yatayım nasılsa özleyeceğim

Selam arkadaşlar,

Ben de bugün bir heyecanla ilk muayeneme gittim (Zeynep Kamile) ama malesef 10 haftadan önce karından ultrasona bakmıyorlarmış ben de alttan ultrasonu istemedim ve bebeğimizi göremedim.

valla anlamadım ben bu sizin doktorları..ben ilk 4.hafta gittgim anda karından ultrasondan baktı hemen..bence başka bi doktora git yok öle bişey..

Selam arkadaşlar,

Ben de bugün bir heyecanla ilk muayeneme gittim (Zeynep Kamile) ama malesef 10 haftadan önce karından ultrasona bakmıyorlarmış ben de alttan ultrasonu istemedim ve bebeğimizi göremedim.

Bir de size bişey soracağım tetanoz aşısı olan var mı aranızda ? Olmasak olmuyor mu?

Ben olmadım. Olmak mı gerekiyormuş.

ozaman beslenmemize dikkat etmemiz 2 kere önemli benim bir arkadaşım 3 ay serumla yaşadı hamileliğini ona dr ilk 3 ayda bebek senden beslenmez demiş yanlış demiş ozaman bağ oluşmuşsa zorlada olsa yicez ...vitamin alıyormusunuz peki benim dr önermedi ama ben elevit alıyorum günde bi tane elevit içen arkadaş varsa kaç tane alınması lazım esasında?

bende elevit alıyorum sabah yemekten sonra 1 tane okadar. Birde folbiol birde magnezyum:))

Haaa bir de İstanbulda ki arkadaşlar doktor tavsiyesinde bulunabilir mi yaa, ne tarafa yatacağına kadar söyleyen ilgili bi doktor istiyorum ben de.

Çok zormuş doktor seçmek

Selam arkadaşlar,

valla anlamadım ben bu sizin doktorları..ben ilk 4.hafta gittgim anda karından ultrasondan baktı hemen..bence başka bi doktora git yok öle bişey..

Ben cumartesi gittim allttan bakalım annesi çok daha güzel görüyoruz dedi. 3 aya kadar vajinal dedi. cerrahpaşada aynısını dedi. daha net herşeyi görünür diye

Selam arkadaşlar,

aynen. ben de ilk 4 buçuk haftalıktı gittiğimde o zaman bile karından bakmıştı. hadi ilk haftalar neyse de 10. haftaya kadar bakmanın mantığı ne ki??

Bilmiyorum ki, Zeynep Kamilde bana, semt polikliniğine git kayıt açsınlar, tarihi geldiğinde aşılar için çağırırlar dediler. Doğumdan önce 2 doğumdan sonra 3 tane tetanoz aşısı olacaksın dediler de ben olmak istemiyorum

Bilmiyorum ki, Zeynep Kamilde bana, semt polikliniğine git kayıt açsınlar, tarihi geldiğinde aşılar için çağırırlar dediler. Doğumdan önce 2 doğumdan sonra 3 tane tetanoz aşısı olacaksın dediler de ben olmak istemiyorum

bana kimse öle bişey demedi 2. çocuğum bu valla hiç aşı olmadım . olmam

ben 6 haftalıkken gittim karnımdan baktılar rahat görünmüyo dedi ve alttan muayne etti ordan bakınca benım miniğimm cıktı hemen meydana ama 10 haftaya kadar karnından bakmıyoz saçma galiba başka bi doktora git istersenn... ben anadolu yakasındayım özel dragos sema hastanesine gidiyorum ben şimdilik memnunumm

benim kontrol 12sinde sorayım yazıp gitmek lazım zaten insan heyecanla unutuyor herşeyi hamilelik te unutkanlık yapıyor
evet yazmak lazım bende yazıcam napıyım ayy doktorun yanında cıkarıp okumakda
ne tuaf olur :KK1:
Haaa bir de İstanbulda ki arkadaşlar doktor tavsiyesinde bulunabilir mi yaa, ne tarafa yatacağına kadar söyleyen ilgili bi doktor istiyorum ben de.

Çok zormuş doktor seçmek
var cok iyi doktorlar ama muayne ücretleri coook
ben koşuyolu medipol hastanesıne gidiyorum sema ovalı iyi
bi doktor cokda hastası var hatta rendevu bulmak zor
bana kimse öle bişey demedi 2. çocuğum bu valla hiç aşı olmadım . olmam

evet varmıs bi kaç aşı ama hangileri bilmıyorum
doktor söler galiba:18:

ben 6 haftalıkken gittim karnımdan baktılar rahat görünmüyo dedi ve alttan muayne etti ordan bakınca benım miniğimm cıktı hemen meydana ama 10 haftaya kadar karnından bakmıyoz saçma galiba başka bi doktora git istersenn... ben anadolu yakasındayım özel dragos sema hastanesine gidiyorum ben şimdilik memnunumm

gülnihal hanıma mı gidiyorsun

melek hanıma gidiyorum ben. gayet ilgili bir bayan ama bu hafta sonu gittiğimde doğuma girip girmeyeceğini sorucam ona göre giricekse ona gtmeye devam edicem....

X