2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

arkadaşlar birşey sormak istiyorum hamileliği mahalledeki sağlık ocağına bildirmek gerekiyormuş öle bişey duydum doğrumudur eğer öyle birşey varsa raporluyken yarın kaydımı yaptırayım...

evet doğruymuş bende arkadaşlardan öğrendim..ben kalp atışlarını duyarsam gideceğim kayıt yaptırmaya

slm kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr....her seferindee kaç sayfa okumaktan yazmaya vakit kalmıyo:))) benden bu hafta kan testi istediler içinde rubella varmı ki acaba?:KK43:
Bide çatlak için ilaç kullanmaya başlayan varmı karın ve gögüse..duyduguma göre erken zamanda başlanırsa derii içine işleyip fazda etme olasılığı artıyomuş? bilen varmı??

sanmıyorum cnm kan hemograna bakaacaktr kesın tam kan yanı lenfosıt monosıt erıtrosıt felan ııcındr trombosıt yanı beyaz kan ve alyuvara bakacak kesın bana da yaptı ama tam kana baktı ben daha yaptrmadım sanırım bu gdıste bakacak

slm kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr....her seferindee kaç sayfa okumaktan yazmaya vakit kalmıyo:))) benden bu hafta kan testi istediler içinde rubella varmı ki acaba?:KK43:
Bide çatlak için ilaç kullanmaya başlayan varmı karın ve gögüse..duyduguma göre erken zamanda başlanırsa derii içine işleyip fazda etme olasılığı artıyomuş? bilen varmı??

doktora sorcam ben ne kullanıyım die ona göre alıcam

hımm akn testi istediği kağıtta yazıyomuş :) aks, hemogram,toxo,rubella,tsh...vs. varmış rubella..

Ben sali gitcem bayram günü. Cok heycanliyim simdiden. Birde yarin doktora gidicem guatrdan süpheleniyorum.

cok tşk ettım gokyuzu ceza elagöz ege saolun ya ıyıyım bırazda cocuk ta bıse yok velet butun vıtamını almıs vucut dırencı çökmüş dedı doktor

bacım geçmiş olsun

biri negatıf biri pozitif cıkarsa gecırmıssın demek
ikiside negatf cıkarsa gecırmemıssın demek
he işte geçirmemişim

ben sali gitcem bayram günü. Cok heycanliyim simdiden. Birde yarin doktora gidicem guatrdan süpheleniyorum.

guatr için kanda test yapıyorlar zten oranlarına bak ondan sonra gidersin. Tsh yazıyor tiroid o guatr için

X