2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ay canim masallah az kalmis kritik dönemi atlatmana :nazar:
Darisi bizlere insallah.
Kilo aldin mi hic? Ben ayniyim almamisim. Hergün bakiyorum göbis cikmismi diye ama bisi yok :KK9:

kilo almadım desem yalan olur aldım 3 kilo falan
bide göüslerim cok şişdi onların agırlıgıda var
göbişde cıkdı ama kıyafetlerle pek belli deil biraz belli oluyo

gökyüzü çok acımasızca kelimeler yazmışsın gerçekten çok alındım zaten suanda pisikolojim bozuk hiçbişeyim yok aslında hiçbir problemde yok ama msnde konuşmaya vaktin var yazmıssın ben dicek bişey bulamadım sana camera açtığımda karşılıklı konusuyoruz yazışma yapmıyoruz anlatabildimmi neyse ya ben bişey demiyorum arkadaşlar hepinizi öpüyorum hoşçakalın

ben almışım :KK43:(( 1,5 kilo

bu hafta gittiğimde dr bana bebeğin sana bağlı olduğu bağ bu dedi gösterdi herhalde başlamışdır.

ozaman beslenmemize dikkat etmemiz 2 kere önemli benim bir arkadaşım 3 ay serumla yaşadı hamileliğini ona dr ilk 3 ayda bebek senden beslenmez demiş yanlış demiş ozaman bağ oluşmuşsa zorlada olsa yicez ...vitamin alıyormusunuz peki benim dr önermedi ama ben elevit alıyorum günde bi tane elevit içen arkadaş varsa kaç tane alınması lazım esasında?

gökyüzü çok acımasızca kelimeler yazmışsın gerçekten çok alındım zaten suanda pisikolojim bozuk hiçbişeyim yok aslında hiçbir problemde yok ama msnde konuşmaya vaktin var yazmıssın ben dicek bişey bulamadım sana camera açtığımda karşılıklı konusuyoruz yazışma yapmıyoruz anlatabildimmi neyse ya ben bişey demiyorum arkadaşlar hepinizi öpüyorum hoşçakalın

valla canım ben senı sevdıgımden yazdım
senınle konusmak istedgımden merak ettgımden
sevmesem umrunda olmasan zaten yazmam neyse ama alındıysanda bişe diyemıcem

Ohhh nazar değmesin bu gün nasıl rahatım. Bol bol yazışma fırsatı buldum sizinle ne güzel.
Normalde yoğunluktan gözümü açamıyorum. Bayram durgunluğu mu başladı nedir anlamadım.

internetten de baaktım tam biligiye ulaşamadım şimdi bizim sol yanımıza yatmamız gerekiyormuş kan dolaşımı açısından ilk aylarda bunun önemi varmı ne zamandan itibaren sola yatmalıyız gece çok huzursuz uyuyorum bu yüzden.. bir uyanıyorum sağ tarafımdayım acayip vicdan azabı duyuyorum ki genelde hep solumda uyurdum

internetten de baaktım tam biligiye ulaşamadım şimdi bizim sol yanımıza yatmamız gerekiyormuş kan dolaşımı açısından ilk aylarda bunun önemi varmı ne zamandan itibaren sola yatmalıyız gece çok huzursuz uyuyorum bu yüzden.. bir uyanıyorum sağ tarafımdayım acayip vicdan azabı duyuyorum ki genelde hep solumda uyurdum

uff bende yaa sag tarafıma alısmısın sola yatamıyorum hem
sol tafara yatınca burnumdan nefes alamıyorum
hem kan dolasımı için hemde bebek sol tafara yatınca beslenıyomus
ya bunları doktora sormak istiyorum ama unutuyorum kızlar sızde sorun yaa doktorunuza

ya bunları doktora sormak istiyorum ama unutuyorum kızlar sızde sorun yaa doktorunuza
benim kontrol 12sinde sorayım yazıp gitmek lazım zaten insan heyecanla unutuyor herşeyi hamilelik te unutkanlık yapıyor

sol tarafa yatınca bebek daha iyi beslenirmiş. bana ilk muayenede söyledi doktorum bunu. ama az önce netten baktım ilk 3 ay çok önemli değil, 3. aydan sonra sola yatın yazıyordu.

Ben dolaşım sistemi için iyi diye biliyorum. Birde mide için iyiymiş reflüyü engelliyormuş sola dönük uyumak. Ama perşembe doktoruma sorarım.

Selam arkadaşlar,

Ben de bugün bir heyecanla ilk muayeneme gittim (Zeynep Kamile) ama malesef 10 haftadan önce karından ultrasona bakmıyorlarmış ben de alttan ultrasonu istemedim ve bebeğimizi göremedim.

Bir de size bişey soracağım tetanoz aşısı olan var mı aranızda ? Olmasak olmuyor mu?

X