2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ben çıkıyorum kızlar..dinlenmem gerek malum son iş günü üstelik nöbetçiydim...öptm sonra görüşürüz

mesele maaş meselesi değil ki. senin kendini iyi hissetmen. madem var mesleğin neden devam etmeyesin. bence de hiç geç kalmamışsın, ara verirsen hiç başlayamazsın.

oyle yapcam ya pısman degılm aslında ama cok sıkıcııııııııııııııııı bıde durmadan olayda nobette olmuyor cok sıkılyorum ha

ben çıkıyorum kızlar..dinlenmem gerek malum son iş günü üstelik nöbetçiydim...öptm sonra görüşürüz

üff nefret ediyorum o nöbetlerden. doktora rapor yazdırmayı düşünüyorum nöbet tutamaz diye. ödüm kopuyor bir şey olacak diye, bütün gün ayakta..

iyi dinlenmeler sana :80:

su comili ıle gokuzu gelsede baksa su profıldekı resmıme ay hala guluom ne zaman gorsem guluom o resme dıceklerkı belli senın yerınde duramadıgın bebekken bıle gulermısım cok yaramazmısımmmmmmmm annem dıo sen delıydın cocugun akıllı olacak dıo hahahaha

bebekpoyraz çok tatlı bir fotoymuş canım bebişin de böyle gülsün inşallah :)

bence de mutlaka oku ve çalış ben 3 yıl olacak başlayalı çalışmaya, hep evde oturmaya özeniyodum şu 1 haftadır evdeyim, yaa hiçbişey yok yapacak, çalışmak hakkaten daha iyiymiş evden de çıkamadığım için gerçi çok sıkıldım daha 2 hafta daha böyle inş. evlilik programlarına sardım kızlar yaa

salak gıbı yuksek okl 2 sınıftan bıraktım ay pısman olaacagım bır ıs yapmam ya psımanda degılm ama cok sıkılıo canım evdeeeeeeeeeee

kız üzme kocanı :) siz niye küstünüz bakim :)

ya kuzum aradım mıdem bulanıo cok kotuyuım dedım bu eve geldı sabah ısten bende sandım benım ıcın sılah kılıfı degıstı gıttı sonra benı aramıs karakola gel ıhlamur ıc demezmı ay cınnet gecırdım konusmıcam yemege gıtcem ama konusmıcam bende ne fenayım heeeee hem yemege gıtyom hem konusmuom

aman kız boşver erkeklerin içinde susturamadıkları bi öküz var hepimizin tecrübe ettiği üzere :95:

garson: menümüzde ... ..... .... var, hanfendi siz ne istersiniz?
bebekpoyraz: ...
enişte: hmm ben şundan alayım, hayatım sen ne istersin?
bebekpoyraz: ....
enişte: o zaman ona da .. olsun, hayatım bana küstün mü ama tura geldi barıştık
bebekpoyraz: ...

böyle mi yapcan kız :)

:d:d:d:d:d:d

ben de istiyorum bi yerlere gitmeyi. bugün doktordan sonra teyzeme gitmek istiyordum ama doktor yatcan dinlencen dedi. ya eşimle tiyatroya gidecektil haftasonu ona bile izin vermedi:26:

ben de istiyorum bi yerlere gitmeyi. bugün doktordan sonra teyzeme gitmek istiyordum ama doktor yatcan dinlencen dedi. ya eşimle tiyatroya gidecektil haftasonu ona bile izin vermedi:26:

hadi yaaa allahtan bayramda adanaya gıtcem memlekete gıt dedı bana 1 hafta sora tekrar gıtcem dr a ozaman bıse cıkarma olumsuz umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…