2010 Ocak melekleri gelmeye başladı canlar

doğum yapan arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum...hayırlı uğurlu olsun bebişleriniz...
benimde bebişim 17 aralık tarihinde dünyaya geldi...çok güzel bir duyguymuş...allah hiç kimseyi evlatsız bırakmasın...

Hayırlı olsun canım,Allah analı babalı sağlıklı bir ömür nasip etsin a.s.

ayy canımm tebrıkler saglıcakla buyut bebısını ne guzel yaaa hadıı bakalım bugun topık super yaaa.. var ya harıka haberler bunlar..
canım bebegıne de sana da 41.5 kere masallah..

Canım Allah analı babalı büyütsün. Bebişin adı ne oldu? Kaç kilo? İnşallah sütün gelmiştir hemen.

lady_lawyer, hoya, juliett ve feyza Gözünüz aydın kızlar.....

Allah sağlıklı mutlu güzel bir ömür versin bebişlerinize inşallah.....sizede bir an önce ayağa kalkmayı güç kuvvet vermesini dilerim Allahtan....

sıra bize yaklaşlıyor heyecan ve korku basmaya başladı bile sizin doğum haberlerinizi okudukça vücut sıcaklığım artıyor valla.....

inşallah kalan arkadaşlarada bizlerede Allah kolay doğum yapmayı yavrularımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.....

vay bee bir günde 4 bebek demek maşallah maşallah
beni heyecan korku sardı ne olur hayırlısıyla sezeryan günüme kadar gelmesin
sağlıcakla gelsin inşallah

merhanba kızlar bebişleri olan anneleri tebrik ediyorum....
ve içimi bir titreme aldı onları tebrik ederkenn anaam dedim o zaman ben kesin ocağın ortasına doğuracam gibi günüm 30 ocak-3 şubat arası doktorum öle demişti... neyse dua edin bizlerede allah hepimize bebişlerimizi sağlıkla kucaklamayı nasip etsiin.. amiiin

kızlar nasılsınız
ben perşembe akşam saat 21.45te epidural normal doğum yaptım. 3150 gr 49 cm doğdu.
ismi nur semra oldu.
bebek de ben de çok iyiyiz.
epidural isteyenler hiç korkmayın.
tecrübeli bir anestezist ve doktorla gerçekten prenses doğumu yapıyorsunuz.
perşembe nişan geldikten sonra hazırlık yapıp hastaneye gittik.
doktorum 1 cm açıklık olduğunu ve hiç acısız normal yapabileceğimi söyledi
hemen hastaneye yattık.
doktora vajinismus geçirdiğimi söyledim ve 4 cm açıklığı ve kendi sancımı beklemeden suni sancı verdi sonra katater takıldı
saat 6 da açıklık 2 cm oldu ve doktorum suyumu patlattı.
bu arada ben sadece kasılma hissettim hiç ağrı hissetmedim
tv izledik güle oynaya bekledik.
saat 18den sonra 21-.30 da açıklık 10 cm oldu.
doktorum kendini kasıp paniklemeseydin daha erken doğardı dedi.
doğumda da bol bol benimle şakalaştılar.
güle güle doğuma girdik ve güle güle çıktık.
normal doğum yapmama rağmen sadece adet sancısı çektim..
epidural ıkınma hissini azaltmıyor.
katater takıldıktan sonra eşimle koridorda bol bol yürüdük.
bu da açılmayı hızlandırdı
dün sabah hastaneden çıktık 4 dikişim var sadece sızlıyor
onun için de ağrı kesici ve antibiyotik kullanıyorum
kaynonoşum geldi.
bebekle yaşamaya alışıyoruz.
biraz emme problemimiz var inşallah onu da aşacağız.
vakit buldukça girmeye çalışırım.
ınşallah siz de güzel bir doğum yaparsınız.

canım benim hyırlı olsun çok sevindim bizde sizi merak ediyoduk zaten ne güzel haberlerle gelmişsin böyle mşallah maşallah sanda bebişinede rabbim bizide sağlıkla kurtarsın inşallah

yokmu benle aynı gun doğuaracak olan:)))
kızlar cumada ben gidiyorum doğuam bak dua edın ödum patlıyor
kıbele senı emrak ettıydım bebiş ne oldu ya benım oğlanda tosun cıktı ..herseyın normal ama kılosu fazla dıye sezeryan la olucam ..sen naptın

slm kizlar dogum yapanlari tebrik ediyorum.RABBIM uzun ömür ersin tüm bebislere.halal bekleyenlere ise kolay dogum nasip etsin diyorum.bende gecensene bu zamanlar heycanla bekleim oglumu,tabi benim oglum gec gelerek beklletti beni.cok güzel bi duygu yaaa.

canı m hayırlı olsun Allah sağlıklı sıhatli mutlu günler nasip etsin.. tebrik ediyorum seni...
ne güzel bir doğum geçirmişsin..
hangi hastanede yaptın doğumunu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…