2010 Ocak melekleri gelmeye başladı canlar

Ceyce hayırlı uğurlu olsun bebişin, sağlıklı, mutlu uzun bir hayat versin Yüce Rabbim ve darısı tabiki başımızaaaaaaaaa

ay kizlar sizin bebekler erkenci cikti bizimkilerden gecen sene bu zamanlar bizlerde 3 dünyaya erken gelmisti sizinkiler bizimkileri gecmis allah saglikli sihatli dogumlar nasip etsin dogum yapanlara gözleri aydin allah annali babali buyütmeyi nasip etsin insallah öptüm miniklerimi

bende şubat annesi olucam allah kısmet ederse.sizi topluca takip ediyoruz kızlar.
doğum yapanlara 41 kere maşallah.yapacak olanlarıda allah bir avazda kurtarsın.
artık sıra bize geliyor :asigim:

Doguranlar artti, Ceyce, Hoya da gitti galiba doguma, daha vardi bi kac tane daha.

Bizim doguranlar Listesi ne oldu simdi bayagi kabardi galiba.

kızlar melisamız geldiiii cok sukur ıyıler..
sabah julı mesaj atmış ama ben görmedım cok uzuldum
yenı gordum mesajı ıyıler ama detaylı bılgı verırım sıze sonra..
41.5 kere maşallah ikisine de..:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

anam anam anam bebişlerimize bakın hepsine maşallah analı babalı büyüsünler inş.
melisamızda mı geldi ay ne güzel julide kavuşmuş kızına

Sonunda geldi melisacık,ıkisinin de iyi olmasına sevindim.:nazar: Allah analı babalı sağlıkla büyümesini nasip etsin inşallah:Saruboceq:

tüm dogum yapan anneleri tebrik ediyorum.rabbim evlatlarına uzun ömür versin.siz sıranızı salarken biz şubat annelerine sıra geliyo.bakarsınız bizde ocakta dogururz.....benimki 9 şubat ama sezeryan olacagım için doktorherşey yolunda giderse ocak sonu diyo.jüli gibi bende ocakta dogurmayacagım diyorum ama..bakarsınız acele ederler...

X