2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

delf maşaallah egeye, yoğurdu sevmesi ne güzel..
ecrin maşaallah ayrise,yemesi çok güzel ama öğünleri arttırıp mamayı azaltsan bence daha iyi olur,büyüdü,koca kız oldu artık..
bengisumut benim gözlerim de seni arıyordu ne zamandır,ama işe başladığın için giermediğini tahmin ettim..
neşe iyiki de ertesi gün hapı işe yaramamış,
kimin erkekleri döverkenki videolarını izleyip gülecektik biz:))
çok şeker bir kız vermiş sana Mevlam..

juli bence kaşık maması,muhallebi,bisküviye başlama bence,
hiçbir yararı yok sadece kof kilo aldırıyor,melisanın kilosu gayet iyi ,zayıf olsa hadi neyse,
ben de berile artık muhallebi ve bisküvi vermiyorum,tamamen kestim,kaşık maması zaten hiç vermedim..
çok kilo hareket kısıtlaması yapıyor,

uykusuz bir gecenin sabahından merhaba

canım ertesı gun haplarını guvenme:)kızım ole dunyaya geldı:):)):)bende kaza atllatıp hemen ertesı gun hapı ıcmıstım hemde ıkı paket ama sımdı kızım var :)
NEŞEE
sabah sabah içimi karartın kız
allahım sen hakkımdan hayrlısını bilirsin ama inş olmaz
o yükü taşıyamam hem maddi hem manevi,
2.olursa çalışmam imkansız olur kim bakacak :eek:
inşllah olmaz diyorum yinede büyük konuşmuyorum
hakkımdan hayrlısı olsun :Saruboceq:

günaydın arkadaşlar..

günaydın kızlar

gunaydınlarbayanssulusmile

günaydın kızlara.s.

günaydınlar
aynen sinemis hep böyleyiz ne olacak ne zaman düzelecek çok yorgun ve uykusuz hissediyorum kendimi......

kızlar nerdesiniz yoksa herkesler face de mi :gitme::gitme::gitme:

herkese gudmornink a.s.

sabah 8 de kalktık süt içtik bi uyumusuk şimdi komsu uyandırdı kahvaltıda gecikti hanımın...

bengi ayca hosgeldniz nerelerdesiniz....
mehlika bazen e yapcamı sasırıyom her gün hergün..bi çesit gitti iyimi...

kızlar bal kabağı bebeişler için cok faydalıymış... bebişlere nasıl versek akşam haslayı yoğurdunu kattım..iğrencti ama yedi... baska veren yada fikri olan varmı

ya kızlar benim kafam çok bozuluyo ben burda esmeri görmek istiyorum o bizim topiğin tadı tuzuydu bu şekilde eyvallah ben gider deyip gitmek olmadı ben kabullenemem esmeri ben bu topikte tanıdım ama çok sevdim onuda ayazıda ayaz bizim maskotumuz resmen bişiler yapmak istiyorum esmerin burda olması için imzamı toplasam acaba birebir çok baskı yaptım esmere gelmesi konusunda ama ikna edemedim bu konuda bana yardım edin fikir beklirem herkez olsun topikte giden olmasın esmer buraya yumruk havaya

beyazbuketgeçmiş olsun cnm,hepsi üst üste gelmiş ,kıyamam yavrucağa,
umarım kısa sürede toparlar,iyileşir..
juli geçmiş olsun cnm,nasıl oldun iyileştin mi?
neyden kaynaklandı acaba ateş,boğazın falan mı şiş,
cnm kayınvaliden bir yakının falan yok mu,
cadıkatılıyorum sana,esmer,hoya,mervetalha,ayseda.. DÖNÜN YUVANIZA KIZLAARR..

günaydınlar kızlar....

cadı, beyazbuket, mehlikasu, juliet geçmiş olsun arkadaşlar....

beril düzeldimi mehlikacım?
çağan nasıl oldu cadoloz aynı bizim oğlan öyleydi dr.saat başı serum fizyolojik dedi ama ben günde 1 kere sıkabiliyorum öyle edepsizki burnuna dokunmadan başlıyor feryat figan...

esmer esmer esmer yuvaya dön diğer arkadaşlarda lütfen gelsinler artık burada güzel şeyler paylaşıyoruz burukluk kırıklık olmasın kendinizi bizlerden mahrum edip bizi cezalandırıyosunuz e bizim ne suçumuz var yahuuuuu!!!

sinemis sanada geçmiş olsun bencede git doktora kendini ihmal etmee

merhaba kızlar ara ara girip okuyorum yaşananlardan rahatsızlık duyduğumu söylemeden geçemedim herkesin rahatsız olduğu şeyler vardı dile getirildi sinemis siyası konuşmalar olmasından esmer kırgınlığından bahsetti bende kk çok giren biri değilim zaman buldukca
herhalde bi çok kişide beni bilmez bile face gruplaşma olduğunu bunu hissettiğimi söyledim benim gibi bi kaç kişide bunu hisettiğini söyledi hayır yok böyle bişey diyenler gibi evet var diyenlerde oldu öğle bi tatsızlık yaşandı ki olmasaydı keşke
yaklaşık bir yıldan fazla dir sık olmamakla birlikte giriyorum çok fazla şey öğrendim her birinizden sıkıntı anımızda destek oldunuz öneride bulundunuz

herkese gudmornink a.s.

sabah 8 de kalktık süt içtik bi uyumusuk şimdi komsu uyandırdı kahvaltıda gecikti hanımın...

bengi ayca hosgeldniz nerelerdesiniz....
mehlika bazen e yapcamı sasırıyom her gün hergün..bi çesit gitti iyimi...

kızlar bal kabağı bebeişler için cok faydalıymış... bebişlere nasıl versek akşam haslayı yoğurdunu kattım..iğrencti ama yedi... baska veren yada fikri olan varmı

günaydın maşallah yaaa bizim daha bu saate kadar siftahımız olmadı en geç 1 kere 9 a kadar uyumuştuk o da 7 ya da 8 de kalkıp zorla uyutmayı başardığım gündü :))

balkabağı çorbası duymuştum bir araştırmak lazım, bizimki yemiyor ama yiyenler için muhallebisine de pişirilirken katılabilir

valla julı ece hıc olmadıgı kadar gecelerı uyandıgı ıcın..cok uykusuz ve yorgun oluyorum..gunduzde hanımefendı uyurken oynarken ev ıslerıne kosturuyorum..hep oyun ıstıyor ece onunla oynamamı ıstıyor..boylece gun bıtıyor

mervecım ne zaman oldu bunlar ya..bende dıyorum nıye esmer yok dıger kızlarda yok eskısı gıbı topıkte..

valla kızlar ınanın bulusmalarınıza yaptıgnz etkınlıklere o kadar ımrenıyorumkı..ben tekim ya adanada orda olmayı cok ıstıyorum o anlarda..ama hıcbırınızı bırebır gormesemde sankı hep gorusmusuz cok yakınms gıbı hıssedyorum

vakit bulmuşken yazyım herkes daha dikkatli olsun bebişler artık çok tehlikeli oldular
taha dün salonda oyuncaklarıyla oynuyormuş kayınvalidem mutfaktaymış kusma sesi duymuş koşmuş taha kusuyo ne oldu şimdi bu çoçuğa derken bi daha kusmuş ve naylon poşetlerin üst kısmı olur ya koparılan onu yutmuş kusarık çıkarmış çok şükür ki nerden buldu nasıl yaptı bilememiş iyikide çıkarmış
akşam eve gittiğimde söyledi çok korktum gece uykum kaçtı ya nefesi kesilseydi ya yutup başka bişey olsaydı rabbim beterinden saklasın

vakit bulmuşken yazyım herkes daha dikkatli olsun bebişler artık çok tehlikeli oldular
taha dün salonda oyuncaklarıyla oynuyormuş kayınvalidem mutfaktaymış kusma sesi duymuş koşmuş taha kusuyo ne oldu şimdi bu çoçuğa derken bi daha kusmuş ve naylon poşetlerin üst kısmı olur ya koparılan onu yutmuş kusarık çıkarmış çok şükür ki nerden buldu nasıl yaptı bilememiş iyikide çıkarmış
akşam eve gittiğimde söyledi çok korktum gece uykum kaçtı ya nefesi kesilseydi ya yutup başka bişey olsaydı rabbim beterinden saklasın

geçmiş olsun bu bebekler herşeyi ağzına alıyolar
allah korumuş poşet zaten yapışkan bişey iyiki geri kusmuş
kayınvalidende suçluluk duymuştr kadıncağız
tekrar çok geçmiş olsun canım

X