2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

herkese günaydın a.s.

sivricim rota özel yapılıyor 2 ve 4. ayda yanlıs hatırlamıyorsam fiyattıda 100 ü gecik bişidi....
mehlikacım cok gecmiş olsun kuzuma.....
cadı garı cocuğa iş verirsen olacağı o....sen bütüb gün tıcını devir yat tozu küçücük oğlana yaptır..oh olmus :KK1:...
sinemiş dişleriniz hayırlı olsun..

kızlar ben de babymixi diasa dan 2,90 a aldım normalde 3,60 oluyordu,bunlar da bozuk olmasın,
bugün kreşe getirmiştim 1 tanesini,
gerçi hiç iştahı yok berilin,bugün anne sütü dışında bişey yemedi sayılır,çorbadan bir kaç kaşık aldı sadece,
yoğurdunu da yemez büyük ihtimalle:KK43:(

cadı,juli sağolun kızlar,bebem yine ateşliydi yanına gittiğimde,
sabah fitil vermiştim,öğlen de şurup verdim,inş. antibiyotiğe gerek kalmadan atlatırız..

ben de dün akşam somon vermeye çalıştım yemedi malesef,çorbaya katıp vermeye çalıştım onu da yemedi,
çorbaya balık pinçiklemeden önce yemişti biraz onu da kustu:KK43:(

delf sağol canımcım o bizim güzelliğimiz ay pardın senin güzelliğin:))) gene çok mütevaziyim:)))

julli gözünü açar açmaz benle uğraşmasana kızım sen:)) herzaman kendi kıyafet dolabının ve ders dolabının tozunu kendi alır ama işgüzarlık işte para yokken masraf açacakya becerdi monütörü

mehlika se önce bak tadına yada baksınlar bişiy yemesede bişiy olmaz gövdeden yer odaa:))) hastaken hep iştahsız oluyolar zaten

deniziklim çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin iyi olsunda annesi kiloyu boşver yer gene alır

günaydın mehlika tek sen varsın bende çıkıcam evi toparlamam lazım herkeze günaydın görecek olanlara tabiiside benim içinde yoğun bi haftasonuydu çağan fena gribe yakalandı burnu akıyo emerken zorlanıyo uyku hiç kalmadı meme emmeye çalışırken uyuykluyo burnunu temzilemeye çalışıyoz ama düşünün işte çok akıyo çok doluyo burnu inşallah çabucak iyileşir hee bide 2. dişimiz çıktı lunaparka gittik çağan atlı karıncaya bindi resimlerini eklemey açlışıcam pcde sorun çıkıyo eklerken sürekli

bide büyük oğlana haftasonu toz aldırıyodum sen git bilgisayarın ekranına olan camsili sık ekranın altında kocaman kocaman siyah lekeler oluştu babamız kızdı haklı olarak bende kızdım tabii ben ona dolabının tozunu al demiştim o gitmilş ekranla mause doldurmuş camsili mausta bozuldu onu yeniledik bakalım ekran ne zaman yenilenir allah bilüü:)))pasaklı oğlumun iş yapacağı bu kadar oluuu

cadaloz çok geçmiş olsun cnm,inş. bir an önce iyileşir çağancık,
dişiniz de hayırlı olsun,
beril de hasta oldu yaa,burnu fazla tıkanmıyor ama öksürük,ateş,kusma varmafoldumben
geçmiş olsun kızlar..bebeklerinize acil şifalar...
günaydın güzel annişler
nasılsınız?
Galiba biz alttan 2 diş daha çıkardık cumartesi günü hiç durmadan ağladı
ağzınıda açmıyor dün oynarken baktım
sanki alt 4 olmuş
üstten daha hiç çıkmadı
hafta sonu evdeydim
dün biraz çıktım buğlemi gezdrdk biz biraz gezdik
derken akşam oldu yinede güzel bir hafta sonuydu
biz de 2.dişimizi 1 ay sonra çıkardık nihayet...

günaydın kızlar
hasta olan bebişlere geçmiş olsun,diş çıkranlara hayırlı olsun diyeyim öncelikle.
ecrin benım kızımda bizim içtiğimiz çorba kasesiyle bir kase çorba içiyo artık eger sevdiği bir çorbaysa arkasındanda küçük bir kase yoğurt yediriyorum akşamda biz ne yersek ondan yiyor. ben bizim yediğimiz herşeyden veriyorum artık salçalı tuzlu severek yiyor. dün balık verdim üç dört tane yedi. kısıtlamıyorum ben artık. sadece henüz süt vermeye başlamadım hala benı emıyo dıyede pek umursamıyorum açıkçası.
bende bişey soracagım sizlere uylu tulumunun içine bişey giydiriyormusunuz ben sadece çıtçıtlı badisinin üzerine giydiriyorum acaba üşürmü uyku tulumu çok kalın değil çünkü.
hava soğuksa ben bodyisinin üstüne bir uzun kollu body altına da ince bi tayt giydirip öyle giydiriyorum uyku tulumunu...gerçi evimiz doğal gazlı..yatak odamızın peteği tıkalı gibi pek randımanlı yandığı söylenemez..zaten 1 gece hava soğuk oldu...daha kış gelmedi...kış gelince daha kalın uyku tulumu alırım heralde..
cadı,juli sağolun kızlar,bebem yine ateşliydi yanına gittiğimde,
sabah fitil vermiştim,öğlen de şurup verdim,inş. antibiyotiğe gerek kalmadan atlatırız..
mehlikacım neden antibiyotik vermek istemiyorsun..hele ateşli bebeğe...çok tehlikeli valla.antibiyotikten bu kadar korkma ..ver bence...hele boğaz iltihabı falansa çok tehlikeli ..mikrop kalbe bile yerleşebiliyor...dr a götürmüşmüydün?

günaydın canım,
bilgin için çok sağol inan kafam karıştı kimi emziriyorum bişey olmuyor diyor.aslında 9 ay emdi bıraksın diyorum ama meme diye alıyo neyapım emziriyorum ozaman nasıl bıraktırıcamki.
nazzeynepnaz internette araştırdım.hamileyken emzirilmez diye bi şey yokmuş canım.eskiler yanlış biliyo anlaşılan..aynen julietin dediği gibi sadece iyi beslenmen gerekiyor hem karnındakini hem de bebeğini beslediğin için...

krizalitbilgi için sağol cnm..
cantanelerimsağol cnm,geçen hafta aylık kontrole götürmüştüm,
boğazında hafif kızarıklık var demişti,öksürük vardı bir de onun için peditus ve bir ilaç verdi,
ama kullanmadım,hafif atlatıyor gibiydi,
dün akşamdan beri ateşlenmeye başladı ve dün 3 kez fazla miktarda kustu,
bir de çok iştahsız,bugün işçıkışı sağlık ocağına uğrucam,boğazına falan baksın,dr gerek görürse kullanırım artık,
daha fazla hastalanmasından iyidir tabi,

krizalitbilgi için sağol cnm..
cantanelerimsağol cnm,geçen hafta aylık kontrole götürmüştüm,
boğazında hafif kızarıklık var demişti,öksürük vardı bir de onun için peditus ve bir ilaç verdi,
ama kullanmadım,hafif atlatıyor gibiydi,
dün akşamdan beri ateşlenmeye başladı ve dün 3 kez fazla miktarda kustu,
bir de çok iştahsız,bugün işçıkışı sağlık ocağına uğrucam,boğazına falan baksın,dr gerek görürse kullanırım artık,
daha fazla hastalanmasından iyidir tabi,
canım ya kıyamam kuzuya...bence de hemen götür mehlikacım hiç bekleme...
cantanelerim dişiniz hayırlı olsun cnm..

tşkler canım..

merhabalar kızlar:)
pek geçmişe gidemedim, dilerim tüm minikler iyidir.
benim kızım bu haftasonunu pek hasta geçirdi hala da hasta. ishal oldu önce,burnu akıyodu ortakulak iltihabına çevirdi,antibiyotik başladık. o da ishalini arttırdı. bi yandan diş çıkarıyo.hem diş ve hem orta kulak iltihabı ateş yaptı.Allah beterinden saklasın ama hepsi bir araya geldi,çok halsiz düştü kuzum.

rana.able vildan beyza çok tatlı olmuş maşallah

a.s. tesekkur ederiz delfcim..

hasta bebislere gecmis olsun diyorum
dis cikaranlarada hayirli olsun..

benim kiza salmon verdim sevmedi
okyanus baligi oldugu icin her baligida veremiyoruz
balik yememesini benim doktorum onemsemedi.. fisfisfis

cok kötüyüm yaaa
atesim 38 in üstünde daha hiç bişi yemedim..basım dönüyo..yataktan kalkamıyom..
bütün gün yattım melisada hep beşiğindeydi zorla yedirip altını aldım

cok kötüyüm yaaa
atesim 38 in üstünde daha hiç bişi yemedim..basım dönüyo..yataktan kalkamıyom..
bütün gün yattım melisada hep beşiğindeydi zorla yedirip altını aldım

canım neden varki acaba ateşin bence hemen bi duş hemen eşin gelsin doktoragit bi iğne vurunursun kendine gelirsin yanına birisi gelsin kıyamam ben sana gel ben bakarım sana kuşum:)))

X