2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar geçmişe bakamadım.valla ac kalarak ve koşturmaktan kilo veriliyor tabi bol su içilecek.
ben 61 ile hamile kaldım 70 ile doğuma girdim şimdi 56 kiloyum ve hamileyim.yine 9 kilo alırsam hemen veririm heralde boy da 1.70 .tabi emzir,iyorum hala onunda faydası var.
doğumdan sonra süt olsun şekerli hazır meyve suyu içmedim kendim şekersiz yapıp içtim.bol salata yedim su içtim kilo gitti.
hamileyken emzirilmez deniyo aslı var mı acaba?benim kayınvalidem de görümcemi emzirirken eşime hamile kalmış ...hep söyler neredeyse kızı zehirliyormuşum meğer hamileymişim der...

hamileyken emzirilmez deniyo aslı var mı acaba?benim kayınvalidem de görümcemi emzirirken eşime hamile kalmış ...hep söyler neredeyse kızı zehirliyormuşum meğer hamileymişim der...

günaydın canım,
bilgin için çok sağol inan kafam karıştı kimi emziriyorum bişey olmuyor diyor.aslında 9 ay emdi bıraksın diyorum ama meme diye alıyo neyapım emziriyorum ozaman nasıl bıraktırıcamki.

herkese iyi hafta sonları babamız sinopa gitti evde boş boş oturuyoz offf :umursamaz:

nazzeynep hamileyken emzirmemek sadece anne için zor olduğundandır. zaten karnındaki senden besleniyor birde kızın senden besleniyor güçsüz düşmesin anne diye emzirme denir. yoksa kendine iyi bakarsan ve iyii hissedersen devam et..zehirleme falan yaparmı hiç anne sütü....hormonel değişiklik yüzünden sütünde tad değişikliği olabilir

hemşiren üyeliğin varmı face ye

fkızlar bebeğim rota virüsü kapmış
3 gündür çok kötüyüz
habire kusuyor yada ishal
doktor fenalaşırsa hastaneye yatıracaz dedi inşallah gerek kalmaz
çok zayıfladı yavrucak
zaten sıskaydı
şimdi iyice zayıflıcak
üstüne bide diş çıkarıyor
çok kötü çok

3 gündür çok kötüyüz
çok zayıfladı yavrucak
zaten sıskaydı
şimdi iyice zayıflıcak
çok kötü çok
canım çok geçmiş olsun...

deniziklim çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin iyi olsunda annesi kiloyu boşver yer gene alır

günaydın mehlika tek sen varsın bende çıkıcam evi toparlamam lazım herkeze günaydın görecek olanlara tabiiside benim içinde yoğun bi haftasonuydu çağan fena gribe yakalandı burnu akıyo emerken zorlanıyo uyku hiç kalmadı meme emmeye çalışırken uyuykluyo burnunu temzilemeye çalışıyoz ama düşünün işte çok akıyo çok doluyo burnu inşallah çabucak iyileşir hee bide 2. dişimiz çıktı lunaparka gittik çağan atlı karıncaya bindi resimlerini eklemey açlışıcam pcde sorun çıkıyo eklerken sürekli

bide büyük oğlana haftasonu toz aldırıyodum sen git bilgisayarın ekranına olan camsili sık ekranın altında kocaman kocaman siyah lekeler oluştu babamız kızdı haklı olarak bende kızdım tabii ben ona dolabının tozunu al demiştim o gitmilş ekranla mause doldurmuş camsili mausta bozuldu onu yeniledik bakalım ekran ne zaman yenilenir allah bilüü:)))pasaklı oğlumun iş yapacağı bu kadar oluuu

günaydın arkadaşlar,
beril gece ateşlendi,dün bir kaç kere fazla miktarlı kustu,öksürüyorda:gitme:
bir kaç saatlik uykuyla geldim,çok uykusuzum,
mehlika hayırlı olsun beril emeklemeye başlamış...
krizalit hoşgeldin..
sağol cnm..
merhaba kizlar ..nasılsınız..mehlıka cım gozun aydın berıl emeklemıs..bnm ece hanımda tık yok daha..
sağol cnm,darısı size inş.ama emeklemese de üzülme,çünkü her bebek emeklemiyor..
çok moralim bozuk benimle aynı işi yapan bir arkadaşımı hiç sebebsiz pat diye işten çıkardılar.sabahtan beri sinirlerim alt üst durumda.sıra bana ne zaman gelir acaba diye düşünmeden edemiyorum.allahım nedir benim bu iş konusundaki şanssızlığım....

bir haftada 3 kilo vermişim çok mutluyum:))
afferim saaalkisalkisalkis
canım gecen perşembe gitti keseyi gördüm 5+4 di gittiğimde 10 gün sonra gel ozaman kalp atışı olur dedi.nebilim kızımda erken duymuştum döllenmeyle alakalı dedi
maşaallah cnm,kalp atışını da duyarsın inş.geç döllenme olmuş demekki,
bir de daha 6.haftasındaysa kalp atışı için erken,8. haftada duyuluyordu yanlış hatırlamıyorsam..
teşekkür ederim canım, antibiyotikli krem sürüyorum, bugün daha iyi ama bi yere çarpsam yanlışlıkla falan ağrıyor.

bu gün hava çok güzeldi zeynebi parka götürdümi salıncağa bindirdim, indirince nasıl ağladı. zinciri bi tutuşu var görmelisiniz :))))))) büyümüş de salıncaktan inince ağlarmış :))) :roflol:
maşaallah zeynebe,büyümüş,biraz daha dillensin anne parka götür diye ağlar artık:))
3 gündür çok kötüyüz
çok zayıfladı yavrucak
zaten sıskaydı
şimdi iyice zayıflıcak
çok kötü çok
çok geçmiş olsun cnm,inş çabucak iyileşir yavrun..

cadaloz çok geçmiş olsun cnm,inş. bir an önce iyileşir çağancık,
dişiniz de hayırlı olsun,
beril de hasta oldu yaa,burnu fazla tıkanmıyor ama öksürük,ateş,kusma varmafoldumben

gunaydın herkese

deniziklim geçmiş olsun çok.

rengarenk hayırlı olsun canım

herkeslere günaydın

çok yoğun bir haftasonunun ardından çok zor bi halde işe geldim

cuma günü akşam yola çıktık manisaya görümcemlere gittik..

cuma-cumartesi kaldık pazar günü bursaya geldik akrabamızın düğününe ordada doalı gezmek düğün falan çok yorulduk gece geldik

tabi benim sabah işe glmem çok yorucuuuu

:gitme::gitme:

bir haftada 3 kilo vermişim çok mutluyum:))

nasıl bi rejim bu bizede söyle canım

ay hayatim askolsun teyyare gelemdi mi yolu sasirdi dmeke o kadar da dedim sakin cadiyi almadan donme diye ama hava muhaelfetinden gelememis :)

rica ederiz canim biz tesekkur ederiz cok keyif aldik burakla hepiciginize geldiginiz icin tesekkur ederiz ve ayaklariniza saglik
krizim uzuldum simdi tuh ne saskin hatunum tel no yazmayi unutmusum demek keske rapunzele sorsaydin onda vardi benim tel uzuldum simdi bu arada mini nautlius zirvesinde biz de variz lutfen bizim eve 5 dakika nautilus cunku sakin unutmayin aramayi
rapunzel valal hep aklimdaydin canim hatta dedim gelemedi diye bir dahakine cmtye ayarlayalim da dedim bi ara bana her gun uyar da malum kocisli hatunlara zor cmt kocislerle ilgilenme vakti

kadıköydemi oturuyorsun canım..

günaydınnn

buluşma resimlerine bakıyorum sabahtan beri çatladım resmen bende istiyorum bu buluşmlara zaten bu iştende nefret geldi acaba istifa edip evdemi otursam diye düşünmeye başladım bu ara cidden hem buluşmalarıda kaçırmamış olurum.
çok tatlıydınız hepiniz bayıldım bayıldım resimlere

resimler facetemi canım

3 gündür çok kötüyüz
çok zayıfladı yavrucak
zaten sıskaydı
şimdi iyice zayıflıcak
çok kötü çok

çok geçmiş olsun
allah korusun bebelerimizi

deniziklim cok gecmiş olsun.rota asısı olmamısmıydı..insallah cabucak toparlar..

bu aşı özelmi yoksa sağlık ocağında yapılan aşıların içinde varmı juliii

deniziklim çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin iyi olsunda annesi kiloyu boşver yer gene alır

günaydın mehlika tek sen varsın bende çıkıcam evi toparlamam lazım herkeze günaydın görecek olanlara tabiiside benim içinde yoğun bi haftasonuydu çağan fena gribe yakalandı burnu akıyo emerken zorlanıyo uyku hiç kalmadı meme emmeye çalışırken uyuykluyo burnunu temzilemeye çalışıyoz ama düşünün işte çok akıyo çok doluyo burnu inşallah çabucak iyileşir hee bide 2. dişimiz çıktı lunaparka gittik çağan atlı karıncaya bindi resimlerini eklemey açlışıcam pcde sorun çıkıyo eklerken sürekli

bide büyük oğlana haftasonu toz aldırıyodum sen git bilgisayarın ekranına olan camsili sık ekranın altında kocaman kocaman siyah lekeler oluştu babamız kızdı haklı olarak bende kızdım tabii ben ona dolabının tozunu al demiştim o gitmilş ekranla mause doldurmuş camsili mausta bozuldu onu yeniledik bakalım ekran ne zaman yenilenir allah bilüü:)))pasaklı oğlumun iş yapacağı bu kadar oluuu

sizde çok geçmiş olsun tatlım ya

günaydın arkadaşlar,
beril gece ateşlendi,dün bir kaç kere fazla miktarlı kustu,öksürüyorda:gitme:
bir kaç saatlik uykuyla geldim,çok uykusuzum,

..

çok geçmiş olsun canım umarım ksa zamanda atlatırsınız..

gunaydın herkese

deniziklim geçmiş olsun çok.

rengarenk hayırlı olsun canım

günaydın nasılsın pınarcım?

günaydın güzel annişler
nasılsınız?
Galiba biz alttan 2 diş daha çıkardık cumartesi günü hiç durmadan ağladı
ağzınıda açmıyor dün oynarken baktım
sanki alt 4 olmuş
üstten daha hiç çıkmadı
hafta sonu evdeydim
dün biraz çıktım buğlemi gezdrdk biz biraz gezdik
derken akşam oldu yinede güzel bir hafta sonuydu

Delfcim ege çook şirin olmuş facede bakabildim yorum yazamadım burda yazayım kocaman adam olmuş ya maşallah

kızlar buluşma fotolarınızda harika kıskanmadım desem yalan söylerim.

ooo dünüş hadi hayırlısı hızlı gidiyorsunuz siz.biz 2 dişi birden çıkardık beklemedeyiz bakalım arkası nezaman gelecek.

cadaloz çok geçmiş olsun cnm,inş. bir an önce iyileşir çağancık,
dişiniz de hayırlı olsun,
beril de hasta oldu yaa,burnu fazla tıkanmıyor ama öksürük,ateş,kusma varmafoldumben[/QUOT

sizede çok geçmiş olsun bacım üşüttümü acaba çağana bizden geçti hem abisi grip hem ben kaçınılmaz sondu tıkanmıyo akıyo ama çok doluyo burnu sildirmiyoda bende ara ara çekiyom yoksa emmemiyo bizde kusma yok henüz ateşte yok peditus veriyom doktorunu aradım ateşi yoksa yiyo ve emiyosa tek peditüs verelim dedi duruma göre getirrisin dedi havalar hep çocukları etkiledi kıyamam ben onlara

X