2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar,
sağ elimin işaret parmağında dolama çıktı, çok canım yanıyor...
akşama misafirlerim var, yemek yapıcam ortalığı toparlıycam. çok işim var. zeynep uyurken yapsam ne iyi olur da kalkamıyorum bir türlü...

ben de bime gittim bimden uyku tulumu aldım. % 100 pamuk diyor ama, bakalım. zeynep çok üstünü açıyor, resmen yorganla savaşıyo geceleri. ben örtüyorum o tipkliyo. geçende bi tane daha uyku tulumu aldım c&a dan ama onun kolları yok, birini yıkarsam birini giyer..

:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:
gözün aydın canım. çok sevindim. darısı bizim kızın başına.

zeynep istediği yere gidebiliyor ama nefes nefese, çünkü, karnını üsütünde sürükleniyor. çok istemiştim kedi gibi kımıl kımıl gezsin ama olmadı. undan sonra da olur mu bilmiyorum
sağol cnm,zeynepte emekler belki,ben berilden umudu kesiyordum artık ki bak emekledi,
belki zeynepte bakarsın bir anda emeklemeye başlayıverir..a.s
ben hoş bi kadınım şekerim:)))) hayatı espriye almasam çekilmez bu hayat

bence oturda ağla haline dötün oturak görmicek:)))

kız bilsem bu kadan sevineceğini berile derdim acuk daha erken emeklerdi zuhahahha sevindirik oldu kadın sevaba girdi beril cuma günü anasını sevindürdü cennetlik bebem benim:))

aaaa senin gibisine biz eli pohtan kurtulmuyo derikk

ay geçen günde ben çağanın altını açıyom eşim çiğdem dediii bi baktım kameraya çekiyo gülümse karıcım layık olduğun yerdesin dedi baaa ben gibim kadına faceeboka verecem didi baaa bende dedim sen onu ver bende uykuda onu yüzüne sürer öle veririm zuhahahhahaha tırstı sanursam eklemedi facceohaoldumsmile
:roflol::roflol::roflol:
sivricim çok kalın bi tulum değil ama bu mevsimde giydirilebilir . bunların daha kalını vardı jokerde 45 tl mıydı neydi bakalım aldık bunu.

mehlika hadi gözünüz aydın bende emeklediğini görünce hemen eşimi arayıp söylemiştim çok mutlu olmuştum darısı yürümelerine artık en ufak değişilik göstemelerinde nasılda mutlu oluyoruz allah hep güldürsün bebeklerimizden.
sağol cnm,inş. yürüdükleri günleri de görürüz,beril 9 aylıkken emeklediğine göre 1,5 yaşında da yürür artıkkafamçokkarıştı

Son düzenleyen: Moderatör:
hemşirem geçmiş olsun cnm..
kızlaaarr benim eve gidince evi temizlemem lazım ee malum bebeem emekliyor artık:emir_bebek:
dün yapacaktım vakit kalmadı,eve gittik emiştik kucak kucağa uyuduk
daha doğrusu babasıyla beril uyudu beril kolumun üstünde olduğundan kıpırdayamadım uyanır diye
babasıyla kızının nefes seslerini dinledim
6'yı geçiyordu kalktığımızda,ben mutfağa naş naş baba kız yatakta oynaştılar
sonra yemek ye berile yedir,babasıyla banyosunu yaptır uyut derken temizliğe vakit kalmadı,

ay kızlar bebemin uslu bi yanını keşfettim altını açarken çok uslu duruyo resmen mallaşıyo yatıyo bakıp bakıp gülüyo bilosu yanıyo sanursam tıkı çıkmıyo ama bağlarken acuk tepişiyoo

rapuz olsun bende istanbulda olmadığım için gidemedim ay şimdi gıcık karular akşam gelülee ay çok eğlendik aha resim aha görüntü ay beni gene deli ederler allahtan ablamlar geliyo giremem zatinn hıhhhhhh

canım hoşgeldin düzelmişsiniz sevindim bizimki öksürüge çevirdi halen atlatamadık

bu kaka olayı onun elindemidir ki? bi doktora sorsan yenidoğanda bez değiştirmek hiç değilse kolaydı şimdi onlar kaçıyor biz tutmaya çalışıyoruz baş edemiyorum ben tek başıma:)

hani ıkınıyorlar ya o birşeyle bölünüre devam etmiyorlar :) ben de tutamıyorum rapunzelcim..
sen nasılsın uras nasıl?

ay kızlar bebemin uslu bi yanını keşfettim altını açarken çok uslu duruyo resmen mallaşıyo yatıyo bakıp bakıp gülüyo bilosu yanıyo sanursam tıkı çıkmıyo ama bağlarken acuk tepişiyoo

rapuz olsun bende istanbulda olmadığım için gidemedim ay şimdi gıcık karular akşam gelülee ay çok eğlendik aha resim aha görüntü ay beni gene deli ederler allahtan ablamlar geliyo giremem zatinn hıhhhhhh

yaa en çok Uras kendi akranlarınla oynasın diye istiyordum ben imde aklım orada bendemi girmesem bakmasam fotolara acep :pPP( buraya çok gıcığım çokkk

hani ıkınıyorlar ya o birşeyle bölünüre devam etmiyorlar :) ben de tutamıyorum rapunzelcim..
sen nasılsın uras nasıl?

valla ben düzeldim o halen öksürüyor sanırım yarın sabah birol beydeyiz antibiyotik falan iyi gelmedi akşam sivri demişti bal-karabiber sırtına onuda denedim öksürük devam :KK43:

sen nasılsın uras nasıl?

bizimki genelde ya hergün bi sefer bazen 2 günde bir ama her yapmasında götünü yıkamayında başedemiyorum totoyu hep yıkıyoz allahtan günde 4 5 sefer değil artık yoksa hep pohla oynıcaktım:))

rapunzel bende en çok kendim için isterdim gitmeyi ama samsundan istanbula günü birlik olmuyo malisef:KK43:(((

rapunzel bende en çok kendim için isterdim gitmeyi ama samsundan istanbula günü birlik olmuyo malisef:KK43:(((

ya tabi bizim adımızada eğlenceli güzel bir ortam ancak oğlum akşama kadar annemle birlikte hiç küçük çocuk görmüyor dışarıda toplaştığımızda arabalarında birbirleriyle bakışıyorlar hani şöyle halıya atalım bırakalım ne yapacaklar diye görmeyi çok istiyordum Urasın tepkilerini görmek istiyodum :KK43:(((((((((((((((((

canım senin istanbula yolun düşmezmi öyle bişey olsa burada olduğun günlerden birine program yapıverirdik ...

yaa en çok Uras kendi akranlarınla oynasın diye istiyordum ben imde aklım orada bendemi girmesem bakmasam fotolara acep :pPP( buraya çok gıcığım çokkk

valla ben düzeldim o halen öksürüyor sanırım yarın sabah birol beydeyiz antibiyotik falan iyi gelmedi akşam sivri demişti bal-karabiber sırtına onuda denedim öksürük devam :KK43:

ben de öyle canım en çok benimki sosyalleşsin istiyorum, e annelerle tanışmak da fene olmayacaktı ama olsun başka sefere, biz de tepe nautilusta mini bir zirve yaparız molucak:)))
geçmiş olsun üzüldüm canım ya...aradın mı birol beyi? ne diyor?

bizimki genelde ya hergün bi sefer bazen 2 günde bir ama her yapmasında götünü yıkamayında başedemiyorum totoyu hep yıkıyoz allahtan günde 4 5 sefer değil artık yoksa hep pohla oynıcaktım:))

benimki de günde 2 yapıyordu şimdi minik kestane topları şeklinde :) 6-7 yapıyor... ya bende midemi yok acaba çocuğun kakası resmen insan b.ku oldu ama hiç iğrenmiyorum, çişi de öyle, elimi yıkamayı unuttuğum oluyor bazen

hala yayıyorum ve ben de bilmiyorum rapunzel yaaa, aslında başlamam iyi olur ama marta kadar böle kararsızlıklar yaşar martta da mecburen izin biteceği için başlarım galiba:)))

valla imkanım olsa bende yayardım kararsızlıklara devam et mart a kadar :)

ben de öyle canım en çok benimki sosyalleşsin istiyorum, e annelerle tanışmak da fene olmayacaktı ama olsun başka sefere, biz de tepe nautilusta mini bir zirve yaparız molucak:)))
geçmiş olsun üzüldüm canım ya...aradın mı birol beyi? ne diyor?

benimki de günde 2 yapıyordu şimdi minik kestane topları şeklinde :) 6-7 yapıyor... ya bende midemi yok acaba çocuğun kakası resmen insan b.ku oldu ama hiç iğrenmiyorum, çişi de öyle, elimi yıkamayı unuttuğum oluyor bazen

mini zirveye VARIM diyorum:)))
birol 3 gün sonra ara dedi bugün görüşmem lazım ama bulabilene aşkolsun kaç keredir arıyorum ulaşamadım rutin kontrol amacıyla daha önceden yarın için randevu almıştım büyük ihtimal götürürüm kontrol yerine geçer daha bu salı günü gitmiştik

canım bizimki halen yumuşak ben senin gibi değilim çişten iğrenmiyorum da kaka vıcık vıcık olunca biraz içim tuhaf oluyor :))) ama ona asla belli etmemeye özen gösteriyorum

merhaba kizlar ..nasılsınız..mehlıka cım gozun aydın berıl emeklemıs..bnm ece hanımda tık yok daha..

e yayiiiim ben o zaman :)
randevuya gittiniz mi? nasıl gelişimi? aşı var mıydı bu ay?

bizimki rutin kontrol değildi öksürüğü arttı diye apar topar gittik yine...
aşı yoktu karnemiz bile yanımızda değildi kilo 9,500 gibi boyda 72 cm di

X