2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

fstmazehra canım uyku tulumu nasıl güzelmi pamuklumu elyafmı?

alsammı acaba

kızlaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrr
çooooooooooooooook sevinçliyiiiiiiim
beril emekliyoooooooooooooooooooooooooorr
:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

içim içime sığmıyor yaa,dün de emekliyormuş meğersem,
ben bugün görüyorum,sabah beril oturma odasındaymış,
personeller falan yemek odasında kahvaltı yapıyorlarmış beril emekleyerek onların yanına gitmiş,
bugün ben gittiğimde çorbasını yedirdim,emzirip uyumak için başka odaya geçtim yere oturtmuştum baktım emeklemeye başladı,
ay nasıl sevindim berile sarılıp sarılıp öpüyorum çocuğunu emziern bir arkadaş vardı odada
sen yeni mi görüyorsun diyor dünde emekliyordu diyor bizi kapıya kadar yolcu etti diyor,
ay nasıl mutlu oldum anlatamamzemuszemus

personeller falan yemek odasında kahvaltı yapıyorlarmış beril emekleyerek onların yanına gitmiş,
bugün ben gittiğimde çorbasını yedirdim,emzirip uyumak için başka odaya geçtim yere oturtmuştum baktım emeklemeye başladı,
ay nasıl sevindim berile sarılıp sarılıp öpüyorum çocuğunu emziern bir arkadaş vardı odada
sen yeni mi görüyorsun diyor dünde emekliyordu diyor bizi kapıya kadar yolcu etti diyor,

gözün aydın canım hareketli günler seni bekliyor :)

gözün aydın canımmmmm
yürüdüğünüde görürüz inşallah..
şimcik kaç aylık emeklemiş oldu
yakında tutunup kalkar
bene oğluş adım atınca böle olmuştum

krizim serni cok özledim..yarın jasminde bulusma var sende gelsene...

evet krizim ozledik valla seni hadi gelin siz de yarin ozelden mesaj attim canim sana

ben de sizi çok ösledim, haberlerinizi rapunzel ve womarchtan alıyordum ama takip edemiyordum,artık takip edicim. eşimin külstür laptopu ile zar zor face giriyordum...(gerçi benimki de külstür oldu artık ya neyse:)
gelmeyi çok istiyorum -ama mesajları ancak bu saatte gördüm adres olsa yine atlayıp gelirim ama maaleef bilmiyorum,bir dahaki sefere inşallah kıslaaaar...

maşaallah çağana cnm:nazar::nazar:
herşeyin normal çıkmasına sevindim..
berilde 77 cm olmuş gı,çok sevindim benzemuszemus
berilde 12.880 gelmişti,280'i kıyafetten düştük..
ayakkabıyla montla 13 kiloyu buluyor danam..

he ben sana dün dedidim ya,boşver yemesin sen pırlanta değerindeki sütünden emzir deen,dr da aynını demiş bakkaydirigubbakcemile5

hoşgeldin cnma.s.
nasılsın oğluşun nasıl,hele sen kendinden haber ver,
emzirmeye devam ediyormusun,gelişimi nasıl?

canım oğluşum allaha şükür iyi ben hastalanınca o da hastalanmıştı ama çok şükür atlattık onun sadece sesi bozulmuştu zaten.
gelişimi normal , emmeye o devam ediyor sıpaaa ısırıp kanattı bile.
gündüz vermemeye çalışıyorum yemek yesin diye ama illa da meme ile uyuyacak.
seninkine de maşallah canım.

günaydın millet
sivricim sen milletin zayıf demesine ne bakıyon sanki bizimkiler kiloluda kasabamı satıcaz sadece taşırken hamallık yapıyoruz okadar önemli olan sağlıklı olmaları milleti takma çok biliyolarsa alsınlar onlar baksınlar kilo tamamen bünyeyle alakalı örnek ben ayu gibi oldum öenrk kocem öküz gibi oldu örnek annnem dal gibi karı ühühühühühü
süpersin budurrr. benimki de 9 kiloya bile ulaşmadı belki ama hiç takmadım ben kiloyu, kilo sağlık göstergesi değil ki...alt üst sınırların içinde olsun yeter bana,bi de mutlu olsun:)

sinir oluyorum işte...
akşam kınaya gittik oğluşta teyzesinin kucağındaydı akraba gıcık karılardan biri oğluşu gördü dediki aa ne kadar tatlı ama niye zayıf???
kızkardeşimde bi güzellll
zayıf ama 8,5 aylık yürümeye çalışıyor dedi
kadın sus pus tebi....

kim nerede ne zaman nasıl buluşiiiii
baada diyen yok?

fatmazehra uyku tulumu nasıl canım alsammı bende?

süpeeeer çok evindim canım ama üzmeseydin kendini annesi çoğu bebek emeklemeden yürüyor, ama tabi ben konuyu bilmiyorum

bende bımden aldım uyku tulumu aslında 50 lıra ayırmıstım yarın alacaktım ama gorunce aldım nasıl bırsey bılmıyorumkı pıyasadakı urunlerıde bılmedığım için sımdı ustunu ortmucemmı yanı usumezmı ya elyaf gıbı bısey 11 lira

gözün aydın canım hareketli günler seni bekliyor :)
sağol cnm,olsun hareketsizlikten sıkılmıştıkkafamçokkarıştı
gözün aydın canımmmmm
yürüdüğünüde görürüz inşallah..
şimcik kaç aylık emeklemiş oldu
yakında tutunup kalkar
bene oğluş adım atınca böle olmuştum
9 ay 1 günlükken,tabi sizin bebeler erken ve zamanında emeklediği için bilemessiniz benim sevincimi,
zaten çok zamandır emeklemeye ve tutunup kalkmaya çalışıyordu,
sürünerek kıçının üstünde falan biraz mesafe kaydediyordu şimdi tam anlamıyla emekliyor,yuppiiii
ben de sizi çok ösledim, haberlerinizi rapunzel ve womarchtan alıyordum ama takip edemiyordum,artık takip edicim. eşimin külstür laptopu ile zar zor face giriyordum...(gerçi benimki de külstür oldu artık ya neyse:)
gelmeyi çok istiyorum -ama mesajları ancak bu saatte gördüm adres olsa yine atlayıp gelirim ama maaleef bilmiyorum,bir dahaki sefere inşallah kıslaaaar...

canım oğluşum allaha şükür iyi ben hastalanınca o da hastalanmıştı ama çok şükür atlattık onun sadece sesi bozulmuştu zaten.
gelişimi normal , emmeye o devam ediyor sıpaaa ısırıp kanattı bile.
gündüz vermemeye çalışıyorum yemek yesin diye ama illa da meme ile uyuyacak.
seninkine de maşallah canım.

süpersin budurrr. benimki de 9 kiloya bile ulaşmadı belki ama hiç takmadım ben kiloyu, kilo sağlık göstergesi değil ki...alt üst sınırların içinde olsun yeter bana,bi de mutlu olsun:)

süpeeeer çok evindim canım ama üzmeseydin kendini annesi çoğu bebek emeklemeden yürüyor, ama tabi ben konuyu bilmiyorum
cnm geçmiş olsun dicem ama zaten tlatmışsınız,
o zaman Rabbim bir daha hastalık göstermesin,
aramıza dönmene sevindim,
benim kız çok dombili oldu,bir türlü koca totoyu kaldırıp emekleyememişti şimdiye kadar,
üzülüyordum tabiki ama artık değil:lepi:kaydirigubbakcemile2

hareketli değil canım koşturmalı günler=)
sositosositosositososito

kıslaaaar bu aras beni öldürecek, sıpa önceden bezini doldururdu(kaka) şimdi eşşek azıcık azıcık yaparak güne yayıyor ve ben hep alt değiştiriyorum yenidoğan gibi:)))

kıslaaaar bu aras beni öldürecek, sıpa önceden bezini doldururdu(kaka) şimdi eşşek azıcık azıcık yaparak güne yayıyor ve ben hep alt değiştiriyorum yenidoğan gibi:)))

canım hoşgeldin düzelmişsiniz sevindim bizimki öksürüge çevirdi halen atlatamadık

bu kaka olayı onun elindemidir ki? bi doktora sorsan yenidoğanda bez değiştirmek hiç değilse kolaydı şimdi onlar kaçıyor biz tutmaya çalışıyoruz baş edemiyorum ben tek başıma:)

merhaba kızlar,
sağ elimin işaret parmağında dolama çıktı, çok canım yanıyor...
akşama misafirlerim var, yemek yapıcam ortalığı toparlıycam. çok işim var. zeynep uyurken yapsam ne iyi olur da kalkamıyorum bir türlü...

ben de bime gittim bimden uyku tulumu aldım. % 100 pamuk diyor ama, bakalım. zeynep çok üstünü açıyor, resmen yorganla savaşıyo geceleri. ben örtüyorum o tipkliyo. geçende bi tane daha uyku tulumu aldım c&a dan ama onun kolları yok, birini yıkarsam birini giyer..

:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:
gözün aydın canım. çok sevindim. darısı bizim kızın başına.

zeynep istediği yere gidebiliyor ama nefes nefese, çünkü, karnını üsütünde sürükleniyor. çok istemiştim kedi gibi kımıl kımıl gezsin ama olmadı. undan sonra da olur mu bilmiyorum

ne güzel işte mehlika zehra sabaha kadar yatagın içinde dört dönüyo gece kaç defa uykumu bölüp üstünü örtüyorum tulum çok iyi olacak bana.

sivri kim ne derse desin neden takıyorsunki ben kimin ne dediğine hiç bakmam benım kızımda 9 kilo hala ama ben hiç dert etmiyorum sağlıklı olsun yeter heleki benımkı kız çocugu çok kılolu olmasınkı ilerdede bünyesi kilo almaya meyilli olmasın. benım kızım 200 gr almışı 15 günde eşime dedimki ne kadar az kilo alıyo bu bebek dedim o kadar kızdıki bana napacaksın kiloyu dedi kilolu olur bu seferde zayıfltamaya çalışırsın dedi az alsın sağlıklı olsun baksana gücü kuvveti yerinde dedi öyle deyince bende bişey diyemedim doğru söylüyor çünkü şimdi kilolu olsun deriz iki üç yaşına gelincede az yedirmeye çalışırız. benım alt komşumun kızı var kadın ekmekleri saklıyo kızı ekmek yemeye bayılıyor ama kilolu diye annesi vermiyor yani takma o kadar . öyle diyenlerede ben memnunum bebegimin kilosundan de geç.

ay cadı senın yorumların benım çok hoşuma gidiyo hep bi esprili yanını buluyorsun ne güzel.
ben hoş bi kadınım şekerim:)))) hayatı espriye almasam çekilmez bu hayat
bence oturda ağla haline dötün oturak görmicek:)))
kız bilsem bu kadan sevineceğini berile derdim acuk daha erken emeklerdi zuhahahha sevindirik oldu kadın sevaba girdi beril cuma günü anasını sevindürdü cennetlik bebem benim:))
aaaa senin gibisine biz eli pohtan kurtulmuyo derikk

ay geçen günde ben çağanın altını açıyom eşim çiğdem dediii bi baktım kameraya çekiyo gülümse karıcım layık olduğun yerdesin dedi baaa ben gibim kadına faceeboka verecem didi baaa bende dedim sen onu ver bende uykuda onu yüzüne sürer öle veririm zuhahahhahaha tırstı sanursam eklemedi facceohaoldumsmile

sivricim çok kalın bi tulum değil ama bu mevsimde giydirilebilir . bunların daha kalını vardı jokerde 45 tl mıydı neydi bakalım aldık bunu.

mehlika hadi gözünüz aydın bende emeklediğini görünce hemen eşimi arayıp söylemiştim çok mutlu olmuştum darısı yürümelerine artık en ufak değişilik göstemelerinde nasılda mutlu oluyoruz allah hep güldürsün bebeklerimizden.

canım hoşgeldin düzelmişsiniz sevindim bizimki öksürüge çevirdi halen atlatamadık

bu kaka olayı onun elindemidir ki? bi doktora sorsan yenidoğanda bez değiştirmek hiç değilse kolaydı şimdi onlar kaçıyor biz tutmaya çalışıyoruz baş edemiyorum ben tek başıma:)

geçmiş olsun canım,
aynen valla bez değiştirmek tam bir facia bizde de ::))

hacı sen buluşmaya gitmiyonmu

içim rahat değil, burda kalmak istiyom ama işler beni bekler, ben kaçar... :gitme:

ahhh ahhh benide ev işleri beklii ama dötüm acuk dahaa acuk daha derken akşam olcek tek yaptığım kahvaltı yatak toplamak bide çamaşır asmak çamaşırdan nefret ediyorum offf offfffff

hacı sen buluşmaya gitmiyonmu

yok canım yaaa işyeri değil mapushane mübarek izin vermiyorlar doktora götürücem çocuğu dedim yemediler sabah gidip gel yaptılar oturdum mıçımın üzerine :KK43:((

bu arada sen nasıl oldun düzeldinmi ?

hemşirem sağolasın...sanada çok geçmiş olsun

Son düzenleme:
hemşirem geçmiş olsun dolama çok kötü olur ablamdan biliyorum agrısı çok kötü oluyor. bu arada ben uyku tulumunun 18 aylık olanını aldım acaba 2 yaş varmıydı.

X