2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aynen utkuda öyle ya nasıl değiştiler..gözünü kırpmıyo arabasında

çok haklısın canım ben boğa burcuyum ve çok sbaırlıyım gerçektende..eşim balık her ne kadar duygusal tarafını değil odunluk tarafını alsadakaydirigubbakcemile3

biizm banyoda duşakabin küvet yok utkunun küvetini koyunca ancak sığıyodu ben dıarda kalıyodum düşün o kadar küçük..
kucağımdada yıkayamıyorum balık gibi kayıyo düşürürüm dye korkuyorum..sandalyeyle idare edicez artık..delfin eklediği aparatta çok işimi görür aslında ama sanki ben geç kaldım onu almak içn.fazla kullanamam gibime geliyo

anacım ben senin gipin hamarat değilim elimde hayatta yıkayamam egeyi

istediğin kostüme göre fiyat istiyosun heralde canım..
süpermiş ya bayıldımsağol paylaşım için

ama ege bu kıyafetlerin içinde kesin durmaz orasını burasını çekiştirip kafasındaki atmak ister. ben sanırım güzel bir pantalon, beyaz gömlek ya papyon ya da kravatla bu işi bitireceğim gibi

kızlar herkese meraba.
burda çok gzüel şeyler paylaşmıştık geçen yıl bu zamanalr.
oğlum kardeşini gönderdi lükür ki.
kızımla şuan iyiyiz. sona doğru yaklaşıyoruz yavaştan. Allaha şükür herşey gzüel gidiyor.
dualrınızı bizden esirgemeyin.
siz doğumgünü hazırlıklarına başlamışnızı anlaşılan. ben de bebeğime kavuşmuş olurum sağlıkla inşallah o sıralar.
kendinize iyi bakın.

sweetcım baya uzun suredır gıremıyordum ben de ama ne sans senı merak edıyordum mesajını gordum ve cok sevındımm..
oncelıkle kocamannnnn masallah kızınla sana cok sevındım yaa ıı haberlerıne ınsallah saglıkla kucagına alırsın bebegını :))

bebeklerı hasta olan arkadaslara cok gecmıs olsun cıkmam gerekıyor ondan tek tek yazamıyorum umarım hemen ıyılesırler.. hastalık degıl de onların ınlemelerı vs ınsanın ıcını acıtıyor.. elbet gececek te ınsanın ıcının acıması cok kotu bırsey.. bebeklere acıl sıfalar annelerıne de bol sabır (

sweetbaby cok sevindim mesajina ins. kisin saglikli tatli böyle tosun gibi hayirli bir evlat olur tabi bebekken tosun gibi olsun genc kiz olunca zarif olsun yerimseniben

hasta olan bebelerimize gecmis olsun hemencecik iyilesirler insallah kiyamam hicbirine
sweetcim acaip sevindim senden gelen bu guzel habere insalalh zamaninda saglikla alirsin guzel kizini kucagina canim

gecmiş olsun diyen herkese cok tesekkürler.bi yattık 3 saat uyumusuk ikimizde..iyi geldi..yemeğini yedi oynadı yattı yine..keyfi yerinde bu seferki daha hafife benziyor... antibiyotik hala vermedim...bizim doktor en ufak kızarıklığa bile veriyo antibiyotik..sevmiyorrum zaten verince ya kusuyo ya öğürüyo ..keyfide iyi napsam bi kaç gözetleyip ölemi baslasam

sweet Allah saglikla kolaylıkla kavustursun tatli bebegine:))

julie,kulak iltihabi onemli ama emin degilsen birine daha mi gostersen??baslarsan antibiyoige ayarim bırakilmaz.

tutku
ben de pantolon,gomlek giydirmeyi dusunuyorum ki istesemde benimkide giymez kostum falan...zar zor giydiriyorum ayaginda çorap bile istemiyor çogu zaman.

sweetbaby seni merak edenlerden biri de ben çok sevindim inşallah sağlıcakla kucağına alırsın bir an evvel ama doğduğu günü de haber edersin inşallah hayırlısıyla çünkü ona sormam gereken bişey var 'gelinim olur musun??' diye...

kızlar bu sabiha paktunanın yeteneğini keşfedin kitabı gelmedi bana form dolduran arkadaşlar bebişleri 2-5 yaş arası mı gösterdiniz de geldi çünkü sonradan gördüm tanıtım reklamında 2-5 yaş arası bişey diyordu ben normal doğum yazdım o yüzden mi göndermiyolar acaba??????

iyi geceler, geçmişe bir bakayım dedim anacım, ne olmuş yavrucaklara.. gittikçe zor oluyor bu afacanları zapt etmek. yürüse rahatlarsın diyorlar ama bence o daha da zor. allah hepimize kolaylıklar versin.

ah canım ya, kıyamam yavruma, çok geçmiş olsun.. ne kadar korkmuşsunuzdur ikinizde. canım heme bi sadaka ver, allah beterinden esirgesin. hatta ara sıra sadaka vermek gerekiyor, zira az sadaka belaları def eder derler. berili benim yerime öp...

oy oy oy, allah korusun. demek sen ağalyınca öyle tepki verdi. ay canım ya, çok duygulandım. kuzu bunlar ya, melek, allah korusun. canım sen de bi sadaka ver bence..

canım çok geçmiş olsun. umarım antibiyotiğe gerek kalmadan iyileşir melisa. hala devam ederse şikayetleri ama ihmal etme, enfeksiyon aşağıya inmesin.
inek sütü verme canım ya, bi faydası yok ki, ben doktora sordum, illa ki bişey vermek istiyorsan aptamil junyor ver dedi ama onun için de 1 yaşı uygunmuş, benim doktora kalsa 2 yaşına kadar inek sütü verme diyor.

saol mehlikacım......
evi toplamam lazım ama cok yorgunum..mutfak ağzına kadar...odalar hele perişan...carsaflar yastılar yorgan kusmuk içinde...süpürüp silmek yerine en iyisi ben bi yatayım...

en iyisini yapmışsın.
benim evde aynen öyle, bi kusmuklar yok sadece, ama heryer heryerde.
oy oyyyyy anneciiiiiiim senağlama senağlama

hepinize çok geçmiş olsun Allah korusun bebelerimizi çıkardığı en ufak bi tık sesinde bile ayyy bişey oldu diye aklım çıkıyo valla
rapunzel ayrıca eşim başak ben yengeç tutku ya katılıyorum bende çekiyorum ..

banyoda ılık suyla yıkasan daha rahat olmaz mı ben normal bezi bile zor değiştiriyorum

birde kızlar karnım 4-5 aylık hamileymişim gibi kocaman oldu nerdeyse bir haftadır öyle dra çıkamadım adet görmesem hadi hamileyim diyiimm sanki büyüdükçe büyüyor napcam böyle bilmiyoru yaaaa..........

Son düzenleme:
günaydın millet günaydın mehlika günaydın sivri oğlanı okula yolladım ortalık toplayıp öğlene kadan evimi süpürmem lazım

sveetbaby seni gördüğüme çoks evindim canım dualarımız hep müşterek rabim eli ayağı düzgün versin evladını kucağına amin..

doğum günü için hiçbişiy düşünmedim ne kadan kötü anneyim ben ama kostüm mostüm uğraşamam zaten sadece aile arasında yapıcam azmana çok bilem:))

julii meloşun iyi olmasına sevindim

öptüm hepinizi kızlar bakarım ben gene öğlene okula gitcem ne var ne yok bakam dünde gidemedim

hepiniz sağolun kızlar anlaşılan artık hiç onların peşinden ayrılmayacağız.ama engüzelide ben öyleyken ağlamayı kesip bana sarılması beni sanki teselli etmeye çalışması bitirdi beni bitirdi

herkeslere günaydınnnnnnnnnn..
tüm bebeleri öperim..
bu gece oğlumla çok güzel uyuduk sarılarak...
babasıda kıskancından çatlıyo...:roflol: :roflol:
beni kenara atıp siz keyif yapın diyo...

kaan da önceden hiç korkmazdı süpürgeden şimdi ben süpürgeyi içeri getirince hemen teyzesine sarılıoyr...
yada teyzesi getirince bana kaçıyo ne yapacağını şaşırıyor korkuddan....

çok geçmiş olsun canım...
acil şifalar dilerim..
antibiyotik verme taraftarı değilim bende hiç sevmiyorum ilaç kullanmayı..
öksürğü varmı canım?

merhaba kızlar nasılsınız
uzun bir aradan sonra nihayet bakabildim tekrar
çok yoğunum ben ya kendime hiç zaman ayıramıyorum
çalışmak ne kadar zormuş

iyiyiz canım sen nasılsın...
evet çalışmak gerçekten çok stresli ve yorucu...

canım bende pastasını viyadükte yaptıracağım ama bu kıyafetleri neetten sipariş edebiliriz heralde dim..

ama çok pahalıdır ya...

tutkucumviyaduk ne canim??

ben de eve sigmayız diye 2 seferde kutlayalim diyoruz

bizimkilerde sığmaz aslında ama 2 sefere uğraşamayacağım için tek seferde halletmem gerek..

beyaz fırın kadıköy tarafının pastanesi,viyadükte pendik tarafınınkaydirigubbakcemile3
bende iki seferde düşüüyorum her ne kadar eşimin haberi olmasada aklinialirimsmile

sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

hoşgeldin canım geçen gün aklımdan geçmiştin...
kzın lacağına çok sevinidiim...
rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasib etsin...

benimde gelmedi canım diğer arkadaşlar sizinki geldimi?

yoğun hatun sanada günaydın...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…