2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

saol canim, belli olmaz o isler bi bakarsin senin kiz büyüynce manken gibi olur yerimseniben benimki de bogac gibi sisko bisey oluyormus kaydirigubbakcemile3

ben 3 tane istiyorum, 2. bebek ikiz olsa harika olurdu

canımcım arkadaşım böyle yaptı nasıl memnun nasıl memnun anlatamam=Püstelik 3 kızkardeşi annesi ve kayınvalidesi her an destek olduğu halde şikayet....ben yalnızım bir evcilik yıldönümümde bile 2 saat yemeğe çıkıcak başbaşa bir allahın kuluna baktıramıyoruz...=(düşün senede kaç kez olacak yani özel günler...yerdımı geçtim..eğer oralarda yalnızsan bir daha ciddi anlamda düşün derim==)ikiz çok zordur ama birinci daha zorlar insanı....:hulya:

Günaydin kizlar

bu sabah yusufa babasi bakmis ben 9 a kadar uyudum cok iyi geldi bana.

simdi kahvaltilik alisverisine gittiler ben de kahvalti hazirlicam

siz napiyorsunuz kocalarla pazar keyfi mi?

ben de CA dan aldim uyku tulumunu ince var orda ama 1-3 yas arasi aldim digeri kücük geldi gözüme daha giydirmedim ama, simdilik hirka giydiriyorum yatarken

ben de o saattlerde kalktim ama babasi bugünlük aldi yusufu da 9 a kadar uyuyabildim cok iyi geldi bana.
bi de yatak demirliklerinin süngelerini yastiklarini benimkide paramparca etti o yüzden demire carpiyor kafasini. ama yapacak bisey yok yenisi koysam ertesi güne ipleri paramparca oluyor kendine cekiyor oynuyor.

haklisin da ben tek bebekle de ayni durumdayim. ne bir özel gün kutluyoruz ne baska bisey. ayni bunalim simdi de var. bari ikisi aradan cikardi. ama neyse tek tek olsa da 3. istiyorum ben
yarin öbürgün yaslandigimizda gencligimizden yanimizda bir tek onlar kalmayacak mi?

Son düzenleme:
poseidon allah gönlüne göre versin bende diyorum zaten şuanda pek bişey yapamıyorum dışarı yalnız çıkıp gezemiyorum bari ikiside aradan çıkmış olur 2 yıl zor olur sonrası güzel olacak inşallah birbirlerine arkadaşta olurlar şuan yakın çevremizde çok çocuk yok 1 tane onlada herzaman görüşemiyoruz

rengarenk teşekkür ederim canım

kızlar merhabalar
hiç hoş olmayan şeyler okudum öncesinde ne oldu anlamadım bi gruplaşma lafı dolaşmış..
konu kapanmış sanrım ,
niyetim tekrar acmak degil ama nacizane bu topikten benim bikac bekletim var..
aklıma gelmişken esmerin bana ve gördügüm kadarıyla herkese cok emegi hakkı gecmiştir
ben ne kadar devamlı girmeyip arada sırada ugrayıp bişey sorsamda devamlı yardımcı olur ve diger arkadaşlarda herzaman yardımcı ldugunu görmüşümdür,
inanın faceyede burayada okadar zaman ayıramıyorum
cok kişiyiz herkese yetişmek imkansız
acil bi durum olunca içinden cıkamadıgım herşeyi genellikle faceden sormaya çalışıyorum
sagolun cevapta veriyorsunuz
ama burayı takip edemiyorum
burda yogunluk var ve konular konuşmalar başlık altında olmadıgı için ne zaman girsem
cocuk dışında her konu oluyor..
ben bebeklerimizle ilgili bişeyler arıyorum
ama günlük konuşmaların yogunlugundan
istedigim gibi bebeklerimizle ilgili gündemi
kişilerin kullanıcı panelinden girip eski mesajlarından arayıp takip edebiliyorum
ayaz rahatsızdı en son ,ne zamndırda giremiyodum şimdi iyileştimi durumu nasıl,diger bebklerin dişi cıktımı yürüdümü,saglıkları nasıl
bunları takip etmek için tek tek kişi gecmişini okumak zorunda kalıyorum
eski günleri cok arıyorum her daim kendimizle bebeklerimizle ilgili konuşmalr olurdu girdigimdede
vaktimin boşa gecmedigini bilirdim
ama inannın normal geyik muhabbetlerinden dolayı..
ögrenmek okumak takip etmek istediklerimi okuyamıyorum
o yüzden hem zaman kaybım oluyor hemde sıkılıyorum.
bende eski 2010 ocak anneleri topigini cok özlüyorum
keşke eskisi gibi olsaydı
tüm bebişleri ve annelerini kocamn öptük

kızlar selam herkese..geçmişe bakamadım son sayfada uyku tulumu sorusunu gördüm..
ben mothercare dekini çok beğendim hem ince hem sıcak tutur gibi geldi..haftaya gidip ondan alcaz..isteyenler almadan birde oraya baksın bence

selam canım nasılsın?bende motherdan aldım cok memnun kaldım canım yuzde yuz pamuk sımdı bı de kalın olandan alıcam cok soguk oldugunda gıydırmek ıcın

tutku nese saolun kızlarben de bir bakim mother a.geçen yıl hep uyku tulumu kullandim ama tabi hareketi azdi bakalim bu yıl nasıl olacak.torba olanindan kullanmiştim

çıtçıtlı badisi+o gün ne giyecekse üst,altınada yine 2 kat giydiriyorum,elbise giydiriceksemde 2 kat ince çorap...
şuan çok kalın giydirmiyorum çünkü terliyo bu seferde kat kat giyinmekten hasta oluyo

ne çok şey giydiriyorsunuz bebişlere
istanbulda o kadar soğudumu hava
biz halen askılılarla dolaşıyoruz
daha düne kadar atletletle yatırıyordum çocukları
bu hafta ince bir bulüz giydirmeye başladım
bir kaç gündürde çorşaf örtüyorum üstlerini
buralar halen çok sıcak

canım hatay sıcak heralde ıstanbul soguk artık .gece hele gercekten soguk oluyor uyku . tulumu sart yanı ne guzel sızın orası sıcak:)keyfını cıkar

benim de inanılmaz döküldü ama şimda azaldı sanki dökülmesi(1 avuç dökülüyorken yarıma düştü yani azaldı dediysem.özellikle kız bebek doğuranlarda görülüyo bu aşırı saç dökülmesi.hormonlardan dolayı sanırsam).çinko hapının hiç bi faydası yok canım en azından bana olmadı sen de bi dene istersen belki sana olur.revigeni de hiç duymadım alayım bari ben de..
canım geçmiş olsun.dalin 3 lü koruma pişik kremi al ve çok yoğun sür iyi geliyor bi de arada trosyd sür...
oferta ben bıoblast kullanıyorum 1,5 aydır ıyı geldi en azından eskısı kadar çok dökülmüyor . dökülen yerlerdede yeniden çıkmaya başladı saçlarım.
bioblastı duymuştum..deneyebilirim ama önce revigeni mi denesem acaba?ikisinide deneyen var mı aranızda?

rengarenk ben bır pişik kremei aldım cok etkılı ama heryerde bulunmuyor ısmını yazayım bulanılırsen tabıkı surunce 1 saatte ıyı oluyor hemen hemen ankarada 2yerde var sadece banada eltım tavsıye ettı ve o aldı ismi DESİTİNAA çok memnun kaldım bende tavsiye ederim...

15 ekimde bimde var uyku tulumu 11,50 tl yanlış görmediysem %100
pamuk bi takip et istersen bende almayı düşünüyorum da pamuk da olsa çok terletirmi diye de düşünüyorum böylede çok açıyor üstünü
nasip olursa alcam yinede keşke demektense...

şükür uyku tulumuydu vs..bütün sıkıntıları aştık biz zeynepte...daha doğrusu zeynep deneme tahtası oldu yavrum ...hiç bir şey almıyoreum gibi bişey eylüle..ablasının her çeşit ayaklı torba tulumu var artık onları kullanıcak hasbam..zeynep torbalıda yattı ama 7.ayından sonra çok rahatsız olmaya başladı sağa sola dönerken tepiyodu baktım giydirken bile huysuzlaşıyo...gittim ayaklı aldım ondada boyundan kollu mollu bişey almışım yakalarını çok terletmeye başladı gittim askılı ayaklı aldım en çok onda rahat etti=)zaten bahar geldi ehehehe=)

günaydın yeni gören herkeze ben yoktum 2 gündür kaynatam rahatsızdı cuma akşamı oraya gittik dün akşam döndük bi kalp yoklaması yaşadı şimdi iyi şükür çok yorgunum çokk evde dört oda var 4üde poh içinde kışlıkları çıkarmaya çalışıyom sabahtan beri çağana mont almam lazım uyku tulumu almam lazım abisine kışlık ayakkabı almam lazım anam benim evim sıcak olurdu benim ev bile serin üşüdüm dün gece yorgan çıkardık çağanda gece hiç örtünmüyo gece çok uyanıyo eşim hatta kombiyi yakalıımı dedide ben yaktırmadım uyuruz çok sıcak olur diye

birisi sütü sormuş ben gece yatmdan önce ya bi biberon cicibebe yada pirinç unu veriyom dahada sabah kahvaltısına kaa bişiy vermiyom ondan sora beni emiyo

ecrin yazını gördüm canım yok öyle girmem mirmem herkez giricek kızarım haaaa

kız jasminn ben gelemem üşüyom siz baa gelin istanbul uzak samsun yakın zuhahhaha:)))

aklıma gelenler bunlar bi yandan odaları toplıyım bi yandan siz laf ederim ara ara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…