2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ya kızlar benim saçlarım hala çok dökülüyor o kadar azaldıki çok üzülüyorum doktorada gittim normal diyor başka bişey demiyor ama bu gidişle kel kalıcam korkuyorum saçkıran olan yer ise iyileşmeye başladı çıkan saçların hepsi beyaz boyatmam lazım bir ara ama zaten dökülüyor hepten kötü olur diye boyatamıyorum.sizinde böyle bir durumunuz varsa bir çözüm yazın neolur güzelim saçlarım elimden gidiyor valla...

bende uyku tulumu alıcam yoksa hasta olacak

oferta benim saçlarda çok dökülüyordu daha yeni durdu kuaför 2-3 senede tekrar çıkar demişti ama şimdi yeni bebekle kel kalıcam sanırım ayrıca kuaförede gidemiycem bakımsız günler beni bekliyor

slm kızlar nasılsınız
Yinemi bulusuyosunuz ya yiter ya yiteer gelen var gelemeyen var

cssa teşekkür ederim inşallah herşey yolunda gider korkuyorum 2 çocuğa bakmakta zorlanan arkadaşlarım var çalışan sabırlı olmam lazım ikisinede iyi bakmam lazım size tavsiyem bebek olası için sıkıntınız yoksa büyütün birazcık sonra düşünün ikisinin hakına girmemek lazım ama bazen işler bizim kontrolümüzde olmuyor bundada var mutlaka bir hayır

BEN 2.hiç düşünmüyorum bakalım hayırlısı cnm
Allah kolaylık versin cnmmm

artık eve gitme vaktim geldi mesayii bitti nihayet herkes kendine ve bebişine iyi baksın.iyi tatillerrrr

slm kızlar,berili uyuttum uyanmasını bekliyoruz ,dışarı çıkacaz,
ben de bu arada size bakayım dedim,
herkese iyi haftasonları diliyorum...
kıss mehlıkaaa ne ıs yapıyon sen?berıl hnm nasıl?cubuk yemekle mı mesgul yıne:)
ben devlet memuruyum cnm,sekreterlik yapıyorum..
berile resimlerde gördüğünüzden sonra vermedim çubuk,
sadece dün işe giderken arabada verdim,parktaki kadar iştahlı değildi ama 1 çubuk yemiştir..
posicim hayırlı olsun sünnetiniz darısıs askerlik damantlığına olsun

mehlika ne oldu bacım toplantınız

neşe çok cadoloz kızın var demiştim demi baa benzii aynı diye:)))
cnm toplantı sadece velilereydi,kreş personeli katılmadı,başhemşire,kreşin sorumlu hemşiresi ve veliler katıldı,
herkese birer kağıt dağıtıldı, memnun olduğumuz ve olmadığımız şeyleri yazdık,
kreşteki personel hakkında şikayet vardı velilerden,kreşin sorumlusu ve bir kaç personel başka birime gönderildi yerlerine başkaları getirildi,
yeni kreş taahhütnamesi hazırlanıyormuş taslağını okudular bize,artık daha tertipli, düzenli,denetimli olacak herşey,
bakalım hayırlısı,umarım gelenler gidenleri aratmaz...

enemmmm adet olmuşummm 9 ay sonra :sm_cool:
hadi gözün aydın,ben hala adet olmadım...

posicim hayırlı olsun cnm,yusuf erkek oldu demek,
benim kızımı verirdim de yusufu ezim mezmesin,biraz yarmagüldür de kendileri:))

oferta ben bıoblast kullanıyorum 1,5 aydır ıyı geldi en azından eskısı kadar çok dökülmüyor . dökülen yerlerdede yeniden çıkmaya başladı saçlarım.

eheheheh kız ne ara büyüttüyüz bebeleride 2.den bahseder olduyuz haaaa=Pvallahi ben evlendim 5 yıl sonra yaptım birinciyi 2.yide 5 yıl sonra araya süprizlen sıkıştırdık ama artık süpriz istemiyorum yeter bana bu kadar=Prabbim isteyene olmayan bakabilecek olana versin benimkilerede bol sağlık uzun ömür versin yeter=)

herkese iyi hafta sonlaro a.s.
aynen canım..hep üst acık uyku yulumu bakıyorum ama bulamadım henüz olanlar da cok cok kalın asla uyumaz onlarla..

benimde cok dökülüyor.bioblas aldım insallah işe yarar

posicim hayırlı olsun cnm,yusuf erkek oldu demek,
benim kızımı verirdim de yusufu ezim mezmesin,biraz yarmagüldür de kendileri:))
saol canim, belli olmaz o isler bi bakarsin senin kiz büyüynce manken gibi olur yerimseniben benimki de bogac gibi sisko bisey oluyormus kaydirigubbakcemile3
cssa
nedenki canım 2 ideal gibi ama duruma göre değişir tabi

ben 3 tane istiyorum, 2. bebek ikiz olsa harika olurdu

canım sorma benimde çok ama çok dökülüyor. geçer dediler, ben de belki tekrar adet olmaya başlayınca geçer diye ümit etmiştim. ama hayır hala geçmedi. çinko ilacı aldım ama henüz kullanmadım. bi de revigen diye bi şampuan var eczanelerde satılıyor, saç dökülmelerine iyi eliyor. ama dediğim gibi ben denemedim, bana önerdiler. yeni saçlar çıkıyor ama onlar da çok komik gözüküyor.. -tatlicadiarzu-

bu gün fatih civil mağzasında uyku tulumu baktım. anaaaaaaam ne kadar kalın, sanırsın kampta çadırda yatacak bebeler... beğenmedim. acaba hep mi öyle oluyor.

ben de c&a nın bebek eşyalarını çok beğeniyorum ama hiç uyku tulumuna dikkat etmemişim. ben de bi bakayım nasılmış.

bu arada siz bebekleri nasıl giydiriyorsunuz artık??

poseidon cesaretine hayran kaldim:))ikiz dusunemiuyroumm:))gerçi ben de kalabalik aile isterdim ama sartlar pek mumkun kilmiyor...

ben de bioxin kullaniyorum .mevsim degişimmi de etkilemiş olabilir....

%100 pamuk uyku tulumu bulursaniz haber verin lutfen.hep içleri elyaf internette gorduklerimin...

saat 6da uyandım uyuyamıyorum yaw, saat 2 de yattım 6 da kendiliğimden uyandım,yarım saat snr kızım uyanır kesin benim uykum gelir.....

yatakta koruma var cnm ama sağolsun kızım korumaların üzerindeki kılıflar oluyo ya onları çekiştire çekiştire çıkarıyo yada alttan kafasını sokup oturmaya çalışıyo bu seferde oturamayınca kafasını oraya buraya çarpıyo....

bende bi gece uyku tulumu kullanıyım dedim ama kızım rahat edemedi, heralde kalın geldi sağa sola dönemeyince uyandı,ince güzel bi tulum görürsek birbirimize haber verelim..

cnm çinko kapsülleri var kullanmayı denedin mi bilmiyorum baya işe yarıyo, her gece yatmadan önce yada tok karnına içersen inşallah faydasını görürsün.Aç karna içme mide bulantısı yapıyo....

hayırlı olsun cnm Allah analı babalı büyütsün.....

çıtçıtlı badisi+o gün ne giyecekse üst,altınada yine 2 kat giydiriyorum,elbise giydiriceksemde 2 kat ince çorap...
şuan çok kalın giydirmiyorum çünkü terliyo bu seferde kat kat giyinmekten hasta oluyo

yaw kızlar bi ara kızımda bi pişik oldu günlerce ağladı,kızımdan başka hiç birseyle ilgilenemiyodum çok huysuzlanmıştı,her bez değiştirmede altını yıkadım bir sürü kremler vs kulandık nihayet acılı kısmını atlattık üzerine hasta olduk atlattık çok şükür ama hala pişiği duruyo,çok beyaz tenli ondan olabilirmi?
bir de artık yumurta vermiyorum çünkü yumurta ydiği gün pişiği iyice kızarıyo ve sanırım kaşınıyo...
bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz bişey var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…