2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Rengarenk canım nasılsın ipek azram nasıl kızları davet ettim 8 ya da 9 Ekim'de siz de gelebilirseniz güzel kizimla çok seviniriz burakla

Ndk canım bu arada yazmayı unuttum az önce eymenin iyi olmasına çok sevindim 1 yasına az kaldı zaten ondan sonra tutamazsın sen eymeni inşallah bı yürür annesi biraz dur dersin Allahım bir daha yaşatmasın böyle kazalar hiç bı bebemize

jasmiiiiiiiiiiiinn cnm sana özelden msj attım görmedin galiba
1 saattir topik açık ama kızımla ilgilenmekten bişey yazamadım da okuyamadım da

yaw teşekkür edemedim kusuruma bakma,hediyen kızıma o kadar güzel oldu ki...
geçen hafta pazar günü giydirdim,eşim mor ne güzel yakıştı kızıma diye diye sevdi bütün gün

yaw teşekkür edemedim kusuruma bakma,hediyen kızıma o kadar güzel oldu ki...
geçen hafta pazar günü giydirdim,eşim mor ne güzel yakıştı kızıma diye diye sevdi bütün gün

kızın cok guzel oldugu ıcın yakısmıstır bence:):)) daha guzellerınıde alırız bu acemılıgıme geldı:):):)cuma gunu olursaoyun gunu severım kııznııı ısıra ısıraaa:):):)

slm kızlar nasılsınız?
ben çok yorgunum hiçbirşeye zaman bulamıyorum
ne zamandır buraya bile bakamadım
full derse giriyorum hergün toplam 100 km yol gidiyorum
evde de ece üstümden inmiyor
bi de gece yarısı uyanıp 1-2 saat uyanık kalma huyu çıkardı
kayınvalidemler de bakıcıyı denetlemeye geldiler
bi de onlara yemek çay vs derken ölüyorum yorgunluktan

bu arada ece bakıcısından babannesine gitmiyormuş :lepi:

kızlar yaw kızım yatağına yatmıyo sağa sola dönmekten kafasını yatağının olur olmaz heryerine çarpıyo uyanıyo uykusu kaçıyo uyumuyo,bizim yatağımızda yatarsa mesele yok ayaklarıyla bi benım yüzüme vuruyo bi babasının,1-2 defa yattı yanımızda ama alışmasını istemiyorum.
yatağının her tarafına bariyerler kurdum bakalım bu gece ne yapıcak hanımefendi

bir haftadır yoktum neler olmuş kısmen okuyabildim silinmemiş olanları..zaten ben eskisi gibi girmiyorum buraya bundan sonrada girmem sanırım.....

jasmincim cok istiyorum insallah gelirim....bende burağı cookk cokk ösledim...hepsini cok ösledim...
serapcım yatakta koruma yokmu melisada cok dönüyo ama park yatak olduğundan sorun olmuyo....,
sced nasılsın..o kaa calısıyon cay kahve servisini bi zahmet kaynanan yapsın :jeyyar:

bu hafta DÜNYA EMZİRME HAFTAsıymıs emziren annişlerin günü kutlu olsun a.s. a.s. a.s.

hastalık mevsimi başladı ya, zeynep de ufaktan ufaktan öhö öhö yapmaya başladı. sonbahar ve ilkbahar çok zor oluyor duruma alışma açısından. biz bile bocalıyoruz. yavrucaklar ne yapsın.

mesela zeynep şimdi üstünü örtmeyi hiç istemiyor, ben örtüyorum o açıyor. ne zaman kalksam üstü açık. sırt buz, kolları buz. böyle giderse üşütecek.

uyku tulumu almalı..

aynı durum bizdede var canım üzerimiz hep açık bende yarın gidip alayım diyorum bugece baya soğuktu. c&a da vardı penye uyku tulumu ayakları açıktı ama fena degildi.

aynı aynı Kuzeyde hiç örtmüyor üstünü ben aldım uyku tulumu ama oda çok sıcak tutar diye şimdilik hiç yatırmadım zaten çok dönüyor gece tulumun içinde nasıl olacakki bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…