2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

cadı sanada günaydın,kaynatana geçmiş olsun,Rabbim acil şifalar versin..:Saruboceq:

onlıne olan öğretmen arkadaş varmı ?

bi sorum olacak...

cadıcım geçmiş olsun....

senin ev büyükmüş ne güzel işte

kendi evin demi?

kolay gelsin temizlikte....

oferta ben bıoblast kullanıyorum 1,5 aydır ıyı geldi en azından eskısı kadar çok dökülmüyor . dökülen yerlerdede yeniden çıkmaya başladı saçlarım.

deneyeyim canım çok dökülüyor çok üzülüyorum.

inşallah canım bende alacağım bakalım

doktora gideceğimde vakit yok ne yazıkki eczaneye sorayım bu çinko haplarını bari

gece uzun kollu pijamayla yatırıyorum ben c&a dan almıştım çok güzel yumuşacık ve pamuklu üstünede polar battaniyesi var onu örtüyorum.

benimde pişik kremine ihtiyacım var bizimde ne yaptıysak geçmiyor pişikler bunuda deneyelim bakalım.

canım çok geçmiş olsun

saada günaydın sivrim biberim:1hug:

günaydın arkadaşlaarr..

günaydın kızlar

GÜNAYDINNNNNNNNNNNNNN :dance:

İlaydacım bende çok düşündüm bu konuları. Ama Rabbim taşıyamayacağı yük yüklemezmiş kimseye. Demekki bizi daha güçlü gördü. sakın kötü şeyler getirme aklına.
Tamam ilk bi kaç yıl çok zorluk çekeceğiz ama sonrada belki iyikide böyle olmuş diyeceğiz. İyi düşünelim iyi olsun. Hak meselesine gelince onuda çok düşündüm zaten haberi alınca yiğit ne olacak diye çok düşündüm ağladım. ama dediğim gibi bi hayır olmasa bunda Rabbim vermezdi. büyük ihtimal buda oplan olacak. ilerde sosyal yaşama daha çabuk adapte olacaklar. tek çocuk olunca sosyal yaşama alışması bayağı bi zor oluyor çünki.
o yüzden iyi düşünelim iyi olsun. Aklına böyle şeyler getiripte canını boş yere sıkma. tabi benimkinide (eski düşüncelerim aklıma geliy) alsanaalsanasmile

herkese iyi hafta sonlaro a.s.

benimde cok dökülüyor.bioblas aldım insallah işe yarar

kız jüli sanada alıntı yapmıştım yazmayı unuttum.
saçları dökülen bütün annişler sıkı durun size kesin çözümü söylüyorum. benimde çok saçım dökülüyodu hamile kalınca hem durdu hemde güzelleşti.
tavsiye ederim lülülülülülü

anam sabah sabah bu ne dalgınlık denize iklimide unutmuşum.
bacım sen ne diyon varya oğluşta bende üşütmüşüz garibim gece tıkanıklıktan uyuyamadı tabi bizde. herkes kombi yakmış dün gece bi soğukki buralar sorma gitsin geçen hafta yanıyoduk bu hafta resmen kemiklerimiz üşüdü.Şanslısın ne güsel

çok güldüm ya çok alemsin valla.bende yazının sonunu anlamadan nasılda okuyorum hevesle bir ilaç filanmı diyecek diye. akannehir

:roflol::roflol:
yok ben almayim bacımkaydirigubbakcemile3

dün çok sallandınız mı arkadişler
biz sallandık bayağı 1 saat arabada oturduk

zambakkız taamam güzel şeyler düşünücem artık alıştım sadece çevremin ne tepki vereceğinden ve bebeğimin sağlıklı olmasından telaşlıyım:bbo: bunlar geçince güzel olacak 2 tosbağaylasempatiksalakcinni zaman çabuk geçiyor zaten oğlumun nasıl büyüdüğünü anlamadım 9 aylık olacak maşallah bebeklerimize

sinemis ben hisstemedim canım o anda sarımsak eziyordum ayaktadım

bizde eşimle oturyorduk bayağı sallandık
kanepe gitti geldi lambada aynı şeklde
eşim giyindi hemen al buğlemi dedim gitsen dedim
aldı indi
ben hemen mamasını felan aldım üstüne kapşonlu aldım
indim
o an sen onu kurtar dedim
98deki depremi yaşadığım için siz gidin dedim o psikoljiyle
sonrada güldüm kendime

bak bu süpermişlaelaelaelaelae:lepi:
allahtan benim saçlarımın dökülmesi durdu şükrolsun bi ara psikolojim bozuldudu ciddi ciddi kel kalıcam sanmıştım ama geçti hatta bayrama saçlarımı boyyattım şimdi hep yanlardan enselerimden falan birsürü kısa saçın çıktı gene gürleşecek saçlarım uzamaya başladılar biraz çirkin duruyo ama benim saçlarım çabuk uzar toparlanırlar inşallah

BEN BIOBLASTAN MEMNUN KALDIM HALADA DEVAM EDİYORUM
AMA SAÇ DÖKÜLMESİ DAHA ÇOK EMZİREN BAYANLARDA VİTAMİN EKSİKLİĞİNDEN OLURMUŞ GEÇİCİ BÖ DÖNEMMİŞ SORADA YENİ SAÇLAR ÇIKARMIŞ

kız sivri nerdeeee benim evim büyük değil kendi evim şükrolsun ama 90 metrekara oda balkonlarla ufak yani 3 oda bide mutfak kışlıkları çıkardım şimdi bide şu odalar halletsem çağanda uslu çocuk olsa( çok şeymi istedim

jullli sen yap bak 2. çocuğu saçların dökülmesi durar zuhahahah

ESMER NERELERDESİN KIZZZZ

kızlar 1.5 yıl sonra ilk defa geçen ay 30 ağustosta adet oldum bu ay gelmedi kafayı yiyecğim test yapıcam dua edin hamile olmayayım((

esra ilk aylarda düzensizlik olabiliyormuş,çoğu arkadaşta olmuştu test yapmışlardı negatif çıkmıştı..

kızlar 1.5 yıl sonra ilk defa geçen ay 30 ağustosta adet oldum bu ay gelmedi kafayı yiyecğim test yapıcam dua edin hamile olmayayım((

Canım bnde aynı senin gibiydim 20 ağustosda oldum
sonra eylül 20 geçti 29 eylülde oldum
tam o gün iş çıkışı test alcaktım kendimden emindim ama dedim ne oldu
sende inşallh olursun biraz sarkma oluyor

slm kızlar
Benimde saclarm dökülüyor
Kizlar ya eymen geceleri hiiç uyumuyo deli olcam
Sizinkilerin uykuları nasıl?
Cadı caganın uykusu duzeldımı?
Kaynatanada gecmıs olsun cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…