2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ne oyunu buu oyun gurubu mu kurdunuz yoksa dünden beri tartışılan oyun guruplaşmasımıydı kaydirigubbakcemile3

sivricim senin paşadamı senle yatıyor oyy oyyy sizin tutkuyla işiniz zor valla.ben odasını ayırmayı kıyamıyorum gündüz çok özlüyorum gece hep yanımda olsun istiyorum.

ne oyunu buu oyun gurubu mu kurdunuz yoksa dünden beri tartışılan oyun guruplaşmasımıydı kaydirigubbakcemile3

canım dışarıda bir yerden bahsedildi juliet de deneme dersine götürecekti melisayı
jasmin de götürecekti gidememiş merak ettim bende nasıl geçtiğini

yya kızlarr oyun grubu ısınıı hafta ıcı yapalım yaaa yoksa ben gelemem sezerrr valla benım evde cok fenaaaa yardımaa gel:):):):)hazır ecrın uyurken yapım dıyom ama sızle sohbet varkenn bıraz daha bıraz daha dıyom hep:)

sivrifaceye girmek için
adres çubuğuna adres çubuğuna httpnin yanın bir s koyuyorsun öyle açılıyor..

fatmazehra nasılsın canım?

herkese selam yaklaşık yarım saatir işi gücü bırakıp geçmişi okudum çok üzüldüm gerçekten.bu konuda hiçbir yorum yapmak istemiyorum sadece kendi fikrimi söyleyeceğim ben burası olduğu için yani kk olduğu için çok mutlu olanlardanım.gün geldi derdimi anlatttım gün geldi endişelerimi mutluluklarımı ama hep samimi oldum buradaki herkes gibi.şimdi bu hava hiç yakışmıyor topiğimize yine eskisi gibi olsun isterim burası.yazmak isteyen yazsın istemeyende yazmasın seçim serbest dimi neticede...

ben çıkıyorum kızlar herkese iyi tatiller mehlika sana mesaj gönderdim cevap bekliyorum hala...

pazartesi görüşürüz....

öpem tüm bebeleri

mehlika bende senın facede ki resimlerine baktım seni çok begendim:) çok tatlı hatunsun hanımefendi.
berilde sana benzeyece desene.
neyse ben kalkıp biraz iş yapayım bari..

Son düzenleme:
hahahahay ben geldim oğlumun yemeğini yedirdim bugün oğlum ee harfini çok güzel yapmış hem yıldız hemide afferin almış öğretmeninden bendende prıngles istedi bid"e nar istedi aldım bende gelirken anam çağan klavyeyi çekecem diye ölüyo
en iyisi içeri geçem ben naptınız ben yokkken anltın bakam

sivri ya sana mesaj yaziiim gitmi,
linki kaç kez yazdım gönderemedim,kusura kalma..

ndkkk eymen nasıl?resımlere baktım valla masallahı var sahalara dönmüş resmen

canım eymenin bacağında yamukluk var emekleyemiyo yürüyemiyo onun dışında çok şükür iyi 1 seneyi bulurmuş toparlanması ama keyfi yerinde allah kimseye göstermesin neler yaşadık:gitme:

ndk canım inş en kısa zamnda iyileşir eymen çocukcağız tam hareketli dönemi bunla atlattıya onada şükür

canım eymenin bacağında yamukluk var emekleyemiyo yürüyemiyo onun dışında çok şükür iyi 1 seneyi bulurmuş toparlanması ama keyfi yerinde allah kimseye göstermesin neler yaşadık:gitme:

amann canım allaha sukur yavrucak mınıcıkk daha toparlarr merak etme sen allahım bı daka yasatmasın tum bebıslerımızı rabbım gorunmez kazalardan korusun

ndk tekrardan çok geçmiş olsun cnm,Rabbim tekrar yaşatmasın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…