2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

başederler örtmenim niye etmesinler. hem sen olmayınca mecbur başedecekler, başka şansları yok :KK1:
senin kurs işine de sevindim. ne kursuna başladın?

merve,esmer

evet ben de istiyorum yani emek olmali,sevgi emektir di mi:))ama esim pek hevesli degil neyse zaten babam olmasa istemez:KK43:

web tasarim kursu esmercim:))

ne güzel örtmenim yaa kursa gitmek iyi gelir keske bende gidebilsem... melisayla alırlarmı beni :KK1:

babayla vakit gecirmesi gerekiyor bence bebelerin..ama bizim mümkün olmuyor eşim bu ara full calısıyo ctesi pazarda dahil.. gece altını almak yatağa koyduğumda giidip babaısna sarılıyor uyandırıyor..cok özlüyor...

oo örtmenim süper yaa. blog beni kesmez de web sayfası hazırlamaya karar verirsem tasarmını sen yaparsın :KK1:

juli

evet juli sende birakabilsen birine çok iyi olur kafasi dagilir insanin.bir de benim işim için de iyi oldu.bakalim insallahfaydali olur

esmer
:))insallah.aslinda sen onu da yaparsin vaktini bulsan:)

gecen sabah seda sayanda deniz akkaya vardı...tesadüfen bir bebek mağazası actığını duydum..ve basladım izlemeye gösterir diye.ve gösterdide.cok güzel seyler var yaa bittim hepsi abd den falan tasarımları..hele bir mama sandalyesi vardı bar sandalyesi gibi değişik hani evde bebek olmasa bile al koy yani :KK1: bağdat caddesine acmıs ama baska da adres yok :1no2: nası bulcam

gecen sabah seda sayanda deniz akkaya vardı...tesadüfen bir bebek mağazası actığını duydum..ve basladım izlemeye gösterir diye.ve gösterdide.cok güzel seyler var yaa bittim hepsi abd den falan tasarımları..hele bir mama sandalyesi vardı bar sandalyesi gibi değişik hani evde bebek olmasa bile al koy yani :KK1: bağdat caddesine acmıs ama baska da adres yok :1no2: nası bulcam

juli burada web sayfası var ama sanırım henüz yapım aşamasnda.
ama adresi telefonu ve mail adresi yazılı. belki ürünleri için mail atrasan cevap yazarlar. bi dene istersen.

Selam kızlar yoktum ne zamandır bilg şarj aleti bozuldu telden giriyorum şimdi de gecmisi okuyamadık 1 2 sayfa dısında tüm bebisler iyidir umarım biz iyiyiz burakla Ogretmenim kurs iyi gelir kendine vakit ayırırsın biz de evde oturmaktan bunaldigimiz için burakla pzt anne bebek oyun grubuna gideceğiz pzt ilk ders deneme dersi begenirsek devam edeceğiz ins. Her hafta pzt günleri 45 dakika müzik oyun workshoplar varmış götüren arkadaslarım memnunmus bakalım nasıl geçecek bizden haberler böyle

juli burada web sayfası var ama sanırım henüz yapım aşamasnda.
ama adresi telefonu ve mail adresi yazılı. belki ürünleri için mail atrasan cevap yazarlar. bi dene istersen.

hacı o kadar gogglede aradım bulamadım cok saol hacı...
Selam kızlar yoktum ne zamandır bilg şarj aleti bozuldu telden giriyorum şimdi de gecmisi okuyamadık 1 2 sayfa dısında tüm bebisler iyidir umarım biz iyiyiz burakla Ogretmenim kurs iyi gelir kendine vakit ayırırsın biz de evde oturmaktan bunaldigimiz için burakla pzt anne bebek oyun grubuna gideceğiz pzt ilk ders deneme dersi begenirsek devam edeceğiz ins. Her hafta pzt günleri 45 dakika müzik oyun workshoplar varmış götüren arkadaslarım memnunmus bakalım nasıl geçecek bizden haberler böyle

ayy ne güzel nereye gidiyorsunuz canım...cok iyi birsey hemde cocukların sosyallesmesi için

Canım Gymboree diye bir yer varmış şubeleri var biz atasehirdekine gideceğiz evet cocukların sosyal zekalarının gelişmesi için faydalı diyorlar bir de Burak bebeklerin cocukların olduğu ortamlarda çok mutlu arkadaşların cocukları ve kuzeniyle çığlıklar atarak oynuyor ben de oynuyorum ama benimle o kadar keyif almıyor o yüzden buna karar verdim kendi yas grubundan bı sürü bebeyle oynasın diye ben öğreneyim de aktiviteleri bizim bebeleri de kısın bı araya getirir aynı aktivitelerle oynatırız kendi oyun grubumuzu kurarız

sced bence ıhlamur-meyve suyu illa vermen gerekn şeyler değil zaten.
sütü de cicibebe ya da pirinç unuyla yoğunlaştırıp kaşıkla verebilirsin belki.

ya da bardağa alıştır. biraz dökülüp saçılmayı göze alırsan bir süre sonra kendi kendine bile içebilir.

ben sanki ankara'da biberonla birşey içiyor gibi gelmişti.
yoksa o kaşık biberondu yoğurt mu yiyordu? öyleydi sanırım, karıştırıyorum ben.
ayaz efendi o günde her zamanki gibi hasta olduğu için anasında beyin bırakmamıştı.

ıhlamur ve meyve suyunu ille de içmesi gerekmiyor ama süt içmesi gerekiyor. muhallebide ya da cicibebeli olunca içmesi gerekenin yarısını bile almamış olacak.
bardaktan su içmeye bayılıyor içine süt koydum bardağı kafama fırlattı sıpa nasıl alıştırcam bilmiyorum

alıstıma bardağıyla denesen canım alırmı..yada esmerin dediğide mantıklı....

alıştırma bardağına koymadım ama normal bardakla denedim yok içmiyor

rylai iyi sonucuna çok sevindim masallahhh.

sced, su verme uzun bir sure,susuzlugunu gidermek için illa süt içmek zorunda kalır belki.
meyve yesin suyunu içecegine...ama sut çok geekli, olmadi kakao falan koy,muzlu sut ya da baska meyve ile blendirdan geçiirip deneyebilirsin belki

ben de kursa yazildim bu arada:))ismek in:))degişiklik olsun he ev olmuyor

meyveli süt deneyebilirim dediğin gibi belki öyle sever
meyve suyu komposta ıhlamur vs hiçbirini içmiyor
şuanda hasta olduğu için ılık bişeyler içsin istiyorum ama yok içmiyor

kursa yazılman çok iyi olmuş canım değişiklik olur kafan dağılır

ayyy ne güzel
hem anneler hem de bebekler için
benim yakınlarımda da olsa keşke
gerçi çalışmaya başlayınca pek zamanım da kalmadı ama yine de isterdim

Canım Gymboree diye bir yer varmış şubeleri var biz atasehirdekine gideceğiz evet cocukların sosyal zekalarının gelişmesi için faydalı diyorlar bir de Burak bebeklerin cocukların olduğu ortamlarda çok mutlu arkadaşların cocukları ve kuzeniyle çığlıklar atarak oynuyor ben de oynuyorum ama benimle o kadar keyif almıyor o yüzden buna karar verdim kendi yas grubundan bı sürü bebeyle oynasın diye ben öğreneyim de aktiviteleri bizim bebeleri de kısın bı araya getirir aynı aktivitelerle oynatırız kendi oyun grubumuzu kurarız

Juli nasılsın bu arada canım güzel kızım melisam nasıl

bende bi arastırayım bana yakın varmı...cok güzel bir aktiivite canım...
kızımda iyi yatağında dolanıyo uyku saati sastı bende bakmuyorum uyusun die ne gaddarım yahuu :KK1:
burakım nasıl..ohh bi sürü kız bulacak desene :KK1:

jasmin baktım bana en yakın atasehir
sen hangi gün gidicen birde hangi bölüm baktımda bi kaç tane gurup var

günaydın

çok kötüüym bugün hemde çom şua na yerimde zor duruyorum

oğlum 2 gündür öksürüyordu dün akşam acile gittik

acile aslında kızkardeşimin beli ağrıdığı iiçn gittik gitmilşken kaanıda çıkardık

sırtını dinledi akciğer filmi ve idrar tahlili istedi..

akciğer filminde zatürre başlangıcı var dedi...

ben şok oldum hiç hareket edemeden kalmışım doktorlar bişeyle soruyor cevap vermemişim eşim konuşmuş...

antibiyotik verdi bide calpol

ama benm oğlumda zatürre olacak kadar belrtide yoktu...

ateş ve kusma yoktu

sadece öksürüyodu

çok kötüyüm kızlar hemde çok akşamdan beri uyuşuğum

hiçbirşey hissetmiyorum
geçer canım merak etme.antibiyotiğini saatli içir.geçmiş olsun..
meraba kızlar nasılsınız sonuçlarımı aldım çok şükür bişey çıkmadı yorgunluktan dedi doktor neyse tek derdimiz bu olsun allah sağlıktan ayırmasın valla
Amin canım.gözünaydın..
slm kızlar nasılsınız
sivri çok geçmiş olsun bence kendi doktorunuzza da götürümn
ece hala hırıl hırıl
öksürüğü fazla değil ama hırıltısı çok fena
kızlar bişey soracağım
ece biberonla su dışında bişey içmiyor
farklı bir tat geldiğinde hemen bırakıyor
ıhlamur, meyve suyu, süt hiçbirini içmiyor
ne yapabilirim
meyve suyu taze sıkılmış ise bence içmesi gerekli yok dışarıda satılanlardan ise hiç içmesin daha iyi...kaşıkla vermeyi denedin mi*benim kızım da kaşıkla ya da bardakla içiyor ama daha çok kaşıkla...

jasmin,julii
bu oyun grubu çok iyi fikir.gymboree yu duymustum ben de merak ettim fiyatini.ogrenirseniz haber verirseniz sevinirim:))

mervetalha sormuşsun canım arapça kursuna yazdırdım eşimi ,islam bankalarında , arap ülkelerinde bir bankada çalışmak istiyor geliştirmek için kursa gidecek..

X