2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınn..
yaa ne 9'u ne 10'u, 08:00'e razıyım ben.
dün sadece 1 saat gündüz uykusu yapan bebe 19:45'te uyuyakaldığı için sabah -sabaha karşı aslında- 05:37'de uyandı akannehir
diş çıkmadan önce sorun olmadı ama şimdi uykusuzluk had sayfada.
diş yüzündendir demek istiyorum. umarım geçicicdir.

esmercim hadi 8 olsun yaa onada razıyım tamammmm

kesin diştendir diş uykularını çok etkiliyor bizimde galiba diş olayımız var yine
zaten bir kaç aydır bu muhabbet hiç bitmedi 7.gelicek dişleri zorlarsa ayazı geçicide olsa epey bi zaman sürüyor

yaaa kızlar bu çocuk 6,30 dedinmi dikiliyor akşamda geç yattı gece kalkmaları hiç anlatmayayım sizinkilerde bu kadar erkencimi?
off yıllardır uyumuyorum sanki imkan olsa 3 gün deliksiz uyuyacağım gibime geliyor :KK43:((

ege de bugun 06.30 da dikildi. sabah 08 de evden çıkarken uyut beni diye üstüme çıkıyordu. uyumuştur kesin. aramadım daha çünkü tel sesine bile kalkıyor.

bizimkide sabah 6:30 da ayakta gece kaçta yatarsa yatsın nasılsa o gündüz yatıp uyuyor ben işte uyuyakalacağım diye ödüm kopuyor valla eyvahedigeldismile
evde de zor çalışıncada zor Hayat Zor yafffffffff :bbo:Allah yardımcımız olsunnnnnnn

hacı ayaz'ı gece uykusuna yattıysa uyandırmak mümkün değil. üzerini değiştirsem bile uyanmaz.
oldu ki uyandı dünyayı dar eder, tekrar yatırana kadar susmadan ağlar.

3 gündür güzdüzleri uyumuyor işte bir türlü. dişten olabilir sanırım çünkü etrafı kemirmeyi de bıraktı. canı acıyor olabilir.
normalde akşamüstü uyuyunca da ennn fazla 21:00'de yatar zaten. şimdiye kadar hiiiçççç 22:00'ye kadar falan dayanamdı hımbıl bebe
hacı uyusunda erkeni geci farketmez aslında önemli olan o saate kadar deliksiz uyuması kii maşallah uykusu iyi..biraz sana zahmetli oluyo sabah erkenden kalkıyon..
esmercim hadi 8 olsun yaa onada razıyım tamammmm

kesin diştendir diş uykularını çok etkiliyor bizimde galiba diş olayımız var yine
zaten bir kaç aydır bu muhabbet hiç bitmedi 7.gelicek dişleri zorlarsa ayazı geçicide olsa epey bi zaman sürüyor

anam urasımın 7 dene dişimi vaaaaaabilmiyorumkismile:nazar:

ege de bugun 06.30 da dikildi. sabah 08 de evden çıkarken uyut beni diye üstüme çıkıyordu. uyumuştur kesin. aramadım daha çünkü tel sesine bile kalkıyor.

inanamıyorum aynı durum oldu 8.30 da iş başı ben o saatte Urası emziriyodum bırakmadı beni gözleri kapanıyordu emzirdim uyudu yatağına koydum hafifçe çekmeceyi araladım uyandı dikildi yatağında sanki o değildi 2 dakika önce bayılmış gibi yatan anneme verdim ona salıncak yaptı dayısı annem ben orada uyuturum dedi çıktım geldim :KK43:((((

valla bende korkumdan arıyamıyorum artık uyku saati belli olmadığı için kestiremiyorum nasıl oluyorsa uykusuna denk getirip arıyorum her defasında evden fırçayı yiyorum dün ö.sonra hiç aramadım mesela elim telefona gidip gidip geri çekiliyor...

hacı uyusunda erkeni geci farketmez aslında önemli olan o saate kadar deliksiz uyuması kii maşallah uykusu iyi..biraz sana zahmetli oluyo sabah erkenden kalkıyon..

anam urasımın 7 dene dişimi vaaaaaabilmiyorumkismile:nazar:
6 çıkalı epey oldu niye durdu bunun dişleri diyorduk dün baktık kabarmış 7.
dün akşam her iki gögsümüde halletti dişleri ile ben AHHH deyincede korkuyor yüzü değişiyor canımı yaktığını biliyor gibime geliyor

evet hacı o açıdan çok şükür. en az 10 saat deliksiz uykusu var geceleri.
ama bari haftasonu 07:30'a kadar yatsa.
gerçi artık cumartesileri de çalışıyorum ama bari pazar 1 güncük yatsa iyi olur.

gerçi artık cumartesileri de çalışıyorum ama bari pazar 1 güncük yatsa iyi olur.

MAşallah esmercim bizim 40 ından sonra 5 saat deliksiz uyuduğu oluyordu bayram ediyordum bir kaç aydır o günleri arar oldum emziriyorum yatağına koyuyorum bi uyanıyorum yanımda sonra yine emziriyorum yatağına koyuyorum yine ağlamasına uyandığımda bakıyorum yanımda tabi yanıma birisi koymuıyor yine ben alıyorum ama o kısımlarını hatırlamıyorum uykumda ağırdır benim top atsan duymayan ben ık demesine kalkıyorum o ayrııııııııı

evde de zor çalışıncada zor Hayat Zor yafffffffff :bbo:Allah yardımcımız olsunnnnnnn

amin canım çok zor ama ne yapalım.

valla bende korkumdan arıyamıyorum artık uyku saati belli olmadığı için kestiremiyorum nasıl oluyorsa uykusuna denk getirip arıyorum her defasında evden fırçayı yiyorum dün ö.sonra hiç aramadım mesela elim telefona gidip gidip geri çekiliyor...

6 çıkalı epey oldu niye durdu bunun dişleri diyorduk dün baktık kabarmış 7.
dün akşam her iki gögsümüde halletti dişleri ile ben AHHH deyincede korkuyor yüzü değişiyor canımı yaktığını biliyor gibime geliyor

dişlere maşallah biz hala 2 deyiz. bende geçen gün kesin ayaktadır dedim meğerse uyuyoırmuş tam bakıcımızla konuşurkenn vıyakk sesi geldi odadan telefona kalktı korkuyorum aramaya

:nazar::nazar::nazar:

günaydın...

ecrin eşin ne güzel arapça biliyor he

keşke bende öğrenebilsem

jasmiiiin dün gymbore ücretsiz deneme dersi için form doldurmustum bugün aradılar ptesi cağırdılar seninki Gymboree Play & Learn 2 miydi...bidr telde fazla biligi vermediler...

amin canım çok zor ama ne yapalım.

dişlere maşallah biz hala 2 deyiz. bende geçen gün kesin ayaktadır dedim meğerse uyuyoırmuş tam bakıcımızla konuşurkenn vıyakk sesi geldi odadan telefona kalktı korkuyorum aramaya

:nazar::nazar::nazar:

delf telefonda konuşuyormusunuz ege ile? biz hergün konuşuyoruz telefon çalınca jet hızıyla telefona geliyormuş annemde veriyor eline bir sürü bişeyler anlatıyor hatta telefonu öpüyormuş :))
bu arada oğlum beni bu son zamanlarda çok öpüyor :)))

delf telefonda konuşuyormusunuz ege ile? biz hergün konuşuyoruz telefon çalınca jet hızıyla telefona geliyormuş annemde veriyor eline bir sürü bişeyler anlatıyor hatta telefonu öpüyormuş :))

ay kıyamam urasa
bende kayınvalideme ver tlf konuşayım diyorum taha nın
ilk işi telefonu yemek oluyomuş :)

gunaydinnn

biz 23ten once uyumayip 9 olmadan kalkiyoruz,gunduz en fazla 45-60 dk 2 kez uyuyan bir yapıya sahibiz.haaa gece 1-2 saatte bir kalkıp emeriz.iyiki işe başlamamısım dayanamazdim .neyse en buyuk derdimiz bu olsun:))

su yeri merak ettim bende mont 100 ise çokta abarti degil sanirim gerçi ben vermem monta o kadar para 3ay için:))

birkaç kere denedik. anlamadı . son zamanlada denemedim bir deneyelim bakalım ne tepki verecek babababababbaaaa der kesin.

az önce kadir tuğcunun bir makalesinde okudum

hasta soruyor doktora ''bey merhaba ..benim kızım 20 aylık süt verirken sütüne ya bal yada pekmez katıyorum bu doğrumu?sütle pekmez yararlımıdır ?teşekkürler...''

kadir tuğcu ''Amacımız, bal,tereyağ,reçel ve pekmez yedirmek değil... Ama bu gıdaları, diğer gıdaları cazip hale getirmek için araç olarak kullanabilirsiniz...Pekmezdeki, "Glikoz" oranı sofra şekerinden daha fazla olduğundan, daha zararlıdır... ''

acaba bazı seyleri doğru yapıyoruz derken yanlızmı yapıyoruz anlamadım

X