2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

gunaydın..nerelerdesnız kızlar? Cok bos kaldı topıgımız..

bende geldim erkenciyim sositososito
herkese günaydın...

günaydın juli
deniz akkayanın mağzasından bahsetmişsin uyanık kadın
baktıki 2.parça kıyafet dünya para eee aileler dayanamayıp alıyo
hemen bende olaya el atıp para kazanmalıyım dedim kesin kaydirigubbakcemile3

bende geldim erkenciyim sositososito
herkese günaydın...
yaaa kızlar bu çocuk 6,30 dedinmi dikiliyor akşamda geç yattı gece kalkmaları hiç anlatmayayım sizinkilerde bu kadar erkencimi?
off yıllardır uyumuyorum sanki imkan olsa 3 gün deliksiz uyuyacağım gibime geliyor :KK43:((

günaydın juli
ama sahen seyler var mervecim...bi an evvel gitmeliyim orayaaa
yaaa kızlar bu çocuk 6,30 dedinmi dikiliyor akşamda geç yattı gece kalkmaları hiç anlatmayayım sizinkilerde bu kadar erkencimi?
off yıllardır uyumuyorum sanki imkan olsa 3 gün deliksiz uyuyacağım gibime geliyor :KK43:((

benimki akşam 11 de uyudu 2 saat rotarlı hala uyuyo iki kere kalktı yarım saat uyanık durdu az önce kahvaltı verdim baktım mızmızlanıyo koydum yatağa gene uyudu..gec yattıya toparlayamadı bu ara uykusuna pek düşkün hanım...

günaydın juli

ithal ise fiyatları baya bir yüksektir sanırım, imkan olsa atıp bebişleri arabalarına hem mağazayı ziyaret etsek hemde caddeyi turlasak ne güzel olurdu :KK43:(((((((

ama sahen seyler var mervecim...bi an evvel gitmeliyim orayaaa

benimki akşam 11 de uyudu 2 saat rotarlı hala uyuyo iki kere kalktı yarım saat uyanık durdu az önce kahvaltı verdim baktım mızmızlanıyo koydum yatağa gene uyudu..gec yattıya toparlayamadı bu ara uykusuna pek düşkün hanım...

:nazar::nazar: Maşallah Melisaya acaba bende 9 lara 10 lara kadar uyuduğunu görecekmiyim :S

günaydınn..
yaa ne 9'u ne 10'u, 08:00'e razıyım ben.
dün sadece 1 saat gündüz uykusu yapan bebe 19:45'te uyuyakaldığı için sabah -sabaha karşı aslında- 05:37'de uyandı akannehir
diş çıkmadan önce sorun olmadı ama şimdi uykusuzluk had sayfada.
diş yüzündendir demek istiyorum. umarım geçicicdir.

Helal Ürünler
Helal Usül ile Üretilen Tüm Ürünler ve Hizmetler Fuarı na gidiyorum birazdan İş için bakalım ne varmış ne yokmuş.

ay julı bende ızlemstm bayılmstm o mama arabası zaten sahaneydi..sıyahtı..o kiyafetler bır ıcım suydu yaa..

günaydınn..
dün sadece 1 saat gündüz uykusu yapan bebe 19:45'te uyuyakaldığı için sabah -sabaha karşı aslında- 05:37'de uyandı akannehir

bizimkide sabah 6:30 da ayakta gece kaçta yatarsa yatsın nasılsa o gündüz yatıp uyuyor ben işte uyuyakalacağım diye ödüm kopuyor valla eyvahedigeldismile

:nazar::nazar: Maşallah Melisaya acaba bende 9 lara 10 lara kadar uyuduğunu görecekmiyim :S
görürsün canım bizde uzun süre hep 6-7 gibi kalktık şimdi hala o saatte kalkıyo ama su veya süt içip yatağında oynayıp uykuya dalıyo :nazar:
günaydınn..
hacı bebe 8 de uyumus o saate kalkması cok cok normal 8 de uyuduysa 2 saat sonra uyandır yada akşam üstü uykusu yapsın ki erken uyumasın
ay julı bende ızlemstm bayılmstm o mama arabası zaten sahaneydi..sıyahtı..o kiyafetler bır ıcım suydu yaa..

dimi hacı yaaa boshayallersmile istiyorum istiyorum kim bilir ne kadardır 200 den azsa alıcam ama fazlaysa alamam boshayallersmile

hacı ayaz'ı gece uykusuna yattıysa uyandırmak mümkün değil. üzerini değiştirsem bile uyanmaz.
oldu ki uyandı dünyayı dar eder, tekrar yatırana kadar susmadan ağlar.

3 gündür güzdüzleri uyumuyor işte bir türlü. dişten olabilir sanırım çünkü etrafı kemirmeyi de bıraktı. canı acıyor olabilir.
normalde akşamüstü uyuyunca da ennn fazla 21:00'de yatar zaten. şimdiye kadar hiiiçççç 22:00'ye kadar falan dayanamdı hımbıl bebe

X