2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar

julii benımkııde kahvaltıyı elimle verince yiyor kaşıkla filan verince çok az yiyor elimden güzel yiyor ama ben pekmezi vermekte başarılı olamıyorum . sen sulandırıp filanmı veriyorsun pekmezi. sabah yine almadı her yeri pekmez yaptı sabah sabah sinirlerimi zıplattı..

mehlika beriledemi yag salça sarımsak öyle yapıyorsun..
ben kendimize yaparsam kıymalı yapıyrum bazen o da çok güzel oluyor tavsiye ederim..hatta bebeklerinkine bile kıyma ekleyebilirsiniz..
cnm berile ilk defa yaptım salçasını,asrımsağını az koydum,tuz hiç koymadım,
verdiğim tarif kendimize yaptığım tarifti,4,5 bardak suya o tarifi uyguluyorum ben,
berile dün yaptım ama nazlana nazlana yarım kase kadar yedi,o da küçük kaseyle:çok üzgünüm:
canim patatesler cok buyuk degildi o yuzden bugun 2 tane koydum bazen 1 tane koyuyorum ama benim yaptigim bu karisimi 2ye boluyorum yaklasik 1 ogunu 200ccye yakin cikiyor ben cok mu veriyorum acaba ama yiyiyor corbayi 150-200 cc arasi evet canim corbadan sonra agzi kokuyor corba corba ama ben onun her kokusuna olurum ya
kizlarin dedigi gibi tarhanayi dene canim yemiyorsa ama oyle kavurmali falan yapma bence un kavurmali yogurt corbasi ben vermem mesela beyaz un zaten zararli ki ben pirinci bile kepekli pirinc olarak koyuyorum doktorumuz oyle onerdi bizim doktorumuz 9. aya kadar sadec sebze corbasi diyor su an tum vitaminleri alacak ne bulursan sebze olarak ver mantiginda arada ezogelin gibi bulgur kirmizi mercimek irmik kepekli pirinci karistirip kiyma ile ezogelin yapabilrsin dedi sadece ama kendi yemekelrinin suyundan kesinilkle verme tuz bobrekelrine zararli dedi yumnurta 9. aya kadar verme dokunur ceviz verem 1 yasinda alerjen dedi biraz temkinli bizim doktorumuz balik 9. ayda dedi tavuk ve hindi eti katabilirsin sebze corbasina dedi yani ben oyle domates corbasi falan vermeyi dusunmuyorum onun yerine domatesi sebze corbasi icine katarim kisin brokoli enginar kereviz katarim birbirine yakisan sebzeler acaip vitamin alir 1.5 yasina kadar ne vitamin alirsa kardir mantigindayim kemik gelisimi icin
maşaallah burak iyi yiyormuş çorbayı,beril bir kavanazu bitiriyordu 125ml,
onun üzerine vermeyi denediğimde 2-3 kaşık daha yiyor daha fazlasını yemiyor,
ama artık bir kavanozu da yemiyorkafamçokkarıştı
ben yumurtayı bir kaç kez verdim ,ilk yediğinde çeyrek sonra yarım sonra tüm yedi,
dün akşam gene verdim yarım yedi,
bir de berile ekmek içi veriyorum bazen,çok seviyor,ağzında evire çevire bir güzel yiyor,maşaallah..
bitirelim artık günaydın faslını :KK1: :roflol:
nassınız kızlar...
ben bomba gibiyim aralıksız 5 saat uyudum sositsosito
ama kızım aralıksız 10 saat uyudu :nazar: :1shok: ve rekorunu kırdı

buğlem akşam 7bucuk gb 120cc devam sütü içiyor
akşm biz yerken ne varsa az bişey veriyorum
sonra yatarken 125cc daha içiyor 10da uyuyor
son 3-4 gecedir 5e kadr delksiz uyuyor
uyanıyor az emiyor yine 125 cc içiyor
sabah 7bucuğa kadr yine uyuyor
ben gece muhallebisi denedim milupanın hiç sevmedi artık vermiyorum
bundan başka bişey yemiyoruz bizz
maşaallah bebişlerinize:nazar:ne güzel uyuyorlar
bir ben miyim perişaaan gecenin karanlığındaa
yosun tuttu gözlerim,yalnızlar rıhtımınndaa,öhöööööööösenağlama

kızlar bişey soracağım siz gece yatmadan önce bebişlere ne veriorsunuz? gece uyanıyorlarmı peki bişeyler yemek için?en son saat kaçta veriyorsunuz? çook bişey oldu ama olsun
gece yatmadan anne sütü,gece uyanmaz olur muu?
hemde öyle çok uyanıyor ki anamı ağlatıyoor:sinifsinif::gitme:
kızlar yemek yemeyenler kervanına bizde katıldık
taha hiç bi şekilde yemiyo ağzını açmıyo
ilk zamanlar kötüydu sonra alıştı geçen hafta özellikle çok güzel yedi
son bi kaç gündür çok kötü mafoldumben
cnm Allah yardımcın olsun,ben yardımcı olamıcam,şayet kelin merhemi olsa başına sürermişkafamçokkarıştı
delf ege ağlamıyor mu
mama istemyormu ne güzel maşllh ona:nazar::nazar::nazar:
benmki mam gelene kadr inat ediyor yemek için
kaç kez denedim yalancısını veriyorum su veriyorm eee yap diyorum
5dk sonra söylenmeye başlıyor mememememe
diye geçen tam 1 saat uyutmaya çalıştım sabah 5den 6ya kadr inat etti uyumadı o mamayı yemeden yatmadı
gece sütünü kesmek istyorum öyle alışmasın bilinçlndi die ama benimkinin hiç niyeti yok
süper diğer zamnlar
normal yemek ek gıda yiyor o zman çok güzel .
benimki dün 1 kase yayla çorba içti arkasından
memememe diyor bacaklarıma asılıyor
mutfakta yemek hazırlıyorum oda yürüteçte
sonra sebpsiz huysuzlnıyor
öyle yaptığın da ya karnı aç yada altı pis
baktım temz bişey yok altına
sonra anladım ki mama istyor
2 ölcek yaptımda sustu
buğleminde böyle bi huyu var ne yerse peşine illa o devam sütünü içecek
bu ay bnde azaltmayı düşünyorum
iyi bişey değil
doktorum 9. ayda günde 1-2 kez ver diyor
maşaallah buğleme yaa:nazar:
o kadar yemeye iyi çok fazla kilo almıyor,
demekki yakıyor yediğini,metabolizmesi güzel çalışıyor anlaşılana.s
günaydın herkese.
geçmiş olsun diyen herkese çok teşekkür ederim. hepsini okudum ama alıntı yapamadım, kusura bakmayın nolursunuz.
sonunda dün gece 2 saat kadar uyuyabildim. hırıltı ben çıkarken yoktu ama şimdi gene varmış biraz.
gece ateşi çıktı 38,5-38,7 falandı. fitille düşürdüm. öksürütor, burnu akıyor; bir girp eksikti şimdi.
bende girp olacağım, zaten gözümü açamıyordum iyice bitkinim şimdi.
kesin sonuç vermeyecek de olsa alerji testi yaptılar negatif çıktı. viral bir durum demek ki. antibiyotik başladılar.
hırıltının bu kadar uzun sürmesinin nedeni prematürelikten de kaynaklanabilirmiş. taburcu olunca süreyyapaşa göğüs hastanesine götüreceğiz.
inşallah bu gece de yatırmazlar çok yoruldum artık. hem fiziken ama daha çok manen.
gece sürekli uyanıyor, geri uyuyamıyor. aç oluyor uyanınca. gece beslenmesine alışkın olmadığı için süt de içmiyor, çığırıyor kendi kendine. habire su içiyor.
geçmiş olsun cnm ,işin zor,Allah yardımcın olsun,
umarım Ayaz iyileşir ve bir daha bunları yaşamazsınız:Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör:
hoşgeldin çilek..bizde seni özledik nerelerdeydin?demir nasıl döndümü?yaw sen evin resimlerini paylaşcaktın ne oldu bakim merakla bekliyorum:)
tarhana annemle biz yaptık ki annemin tarhanası meşhurdur:))sırf ayris için yaptık valla..ev yapımı yani...

hoşbulduuum:))
evin ufak tefek eksikleri var taşındığımızdan beri fırsat bulamamış yapamamıştık haftasonlarıda yazlık fln erken ev tam otel gibiydi geçen haftaan beri epey bi ilerlemem var ama epey bi toparladım bayramdan sonra bloga koyucam
takip et anacıııım:)

biz de sizi ozledik canim dun aklima geldin daha hatta bi mesaj atayim su kiza dedim burakla ugrasirken zaman gecti bu arada sana kac kere mesaj yazdim burda cevap alamadim acaba bu kiz bana kustu mu diye dusundum gecen aramistim seni bir bayan acti yoktun dukkanda ama soyledielr mi bilmiyorum

aaa aşkolsun canımcım ne küsmesi
mesaj atsayın yaa faceten yazsaydın hemen görür cevaplardım :) bu aralar bilgisayarla aram pek ii değildi demir artık tamamen önü onun yerleşmesi ev,iş,annem fln derken epey bi kaybettim kenimi ama artık tamamen burdayım ve takipteyim:)
yasemin hn aradı dediler ama açıkcası kafam öyle dalgın ki allah allah yasemin kim die düşündüm müşteri sandım:))

naber canım ? demir nasıl ?

esracım hosgeldin demir nasıl.....

hoşbulduum;
demir aşırı huysuz ağzındaki iş sayısı 8 oldu huysuzluğu edepsizliği bi o kadar arttı
hiç bişi yemiyo geçen gün 24 saatte sadece 1 kase yoğurt yedi annem cinnet geçiriyo
hiç bişi yemio çok üzülüyoruz zorlamakta istemiyoruz sütünü bile içmio biberonu koymuo ağzına bazen düzelcek inşallah bekliyoruz

kızlar yemek yemeyenler kervanına bizde katıldık
taha hiç bi şekilde yemiyo ağzını açmıyo
ilk zamanlar kötüydu sonra alıştı geçen hafta özellikle çok güzel yedi
son bi kaç gündür çok kötü mafoldumben

ayneeen ayneeeen çok üzülüyorum geçen ay 400 gr almış

canım bizde özledikk nerelerdesin sen karşılaşamıyoruz hiçç

geldim cnm tamamen sizinleyim bundan sonra
işler ,ramazan ,yaz fln erken koptum gittim
ramazanda işler az ödemeler çok olunca bunaldıkça bunaldım cnm resmen hiç bişi yapmak istemiyordu bayram yaklaştıkça yüzüm gülmeye içim açılmaya başladı resmen
bizde bayramdan sonra işler açılırda:)))

günaydın herkese.
geçmiş olsun diyen herkese çok teşekkür ederim. hepsini okudum ama alıntı yapamadım, kusura bakmayın nolursunuz.
sonunda dün gece 2 saat kadar uyuyabildim. hırıltı ben çıkarken yoktu ama şimdi gene varmış biraz.
gece ateşi çıktı 38,5-38,7 falandı. fitille düşürdüm. öksürütor, burnu akıyor; bir girp eksikti şimdi.
bende girp olacağım, zaten gözümü açamıyordum iyice bitkinim şimdi.
kesin sonuç vermeyecek de olsa alerji testi yaptılar negatif çıktı. viral bir durum demek ki. antibiyotik başladılar.
hırıltının bu kadar uzun sürmesinin nedeni prematürelikten de kaynaklanabilirmiş. taburcu olunca süreyyapaşa göğüs hastanesine götüreceğiz.
inşallah bu gece de yatırmazlar çok yoruldum artık. hem fiziken ama daha çok manen.
gece sürekli uyanıyor, geri uyuyamıyor. aç oluyor uyanınca. gece beslenmesine alışkın olmadığı için süt de içmiyor, çığırıyor kendi kendine. habire su içiyor.

juli; melisa devam sütü içmiyor diye bahsetmişsin, eğer çok gerekirse sulandırılmış keçi sütü vermeyi dene istersen.
sebze çorbasından bahsedilmiş. bence bütün sebzeleri karıştırmayın. yani kabak, patates, havuç zaten demirbaş.
bunun yanına hem bezelye, hem ıspanak, hem taze fasulye yerine her seferind sadece birini katın ki yapacak alternatif olsun.
gerçi ben haşlak sebze olayına tümden karşıyım ya neyse. sadece 2 hafta verdim ben onları o kadar.

burcucum tekrar çok çok çok geçmiş olsun yapabileceğimiz elimizden gelecek bişi olursa söle lütfen
sen güçlü ol az kaldı geçicek hepsi,zor ama ayazda sende atlatıcaksınız
rabbşim dermansız dert vermesin yeterki inşallah kısa zamanda şu hırıltı,öksürük vs 'den kurtulup kudurmaya devam ediceek:)

sinir oluyorum bazen boğasım geliyor
oda dün iş yerin iftar yemeği vardı sende gel dedi
ben gitmedim ona bozuk attı
11de geldi yemekten
bnde 12 gb yatmaya odaya gidyordum
oda netten araba bakıyordu arabayı sattık başka alacağız
ben yatıyorum dedim tamam dedi sonra 1de gelmiş
sen benden soğudun bilmem ne
saçma sapan şeylere takmış
zaten özel hayatımız kalmadı diye söylendi
bi stres bi sinir neye uĞradığımı şaşrdım
bnde bu ortamda ne olablr ki felan dedim
seni dinlemek zorunda değilm dedim bağırdım
sus ben uyuyucam dedim
oda dahada sinrlendi
döndüm yattım
sinirden üstüne bile bişey örtmemiş gece emzirmeye kalktım uyuyordu
ben yattım arkamdan sarıldı sonra ama ben hiç dönmedim
tek taraf yatnaktan kolum ağrımıştı uyandığımda
sabahda erkn çıkıyor 8de
ben çıkıyorum görüşürz feyzoşum dedi
bende cvp bile vermedim daha çok havasını alır

postayı koymuşun kocişe:)yürrü kim tutar seni:))

bugün evlilik yıldönümüz bizim.
ya ayrı ayrı olacağız ya da ben eve gider gitmez kendimi yatağa atıp uyuyacağım.
süper geçecek yani :1no2:

inşallah bugün olacak diye bekliyoruz canım.

ayaz atlatır tabi hiç şüphem yok ama benim psikolojim atlatamıyor artık hastane maceralarını

aaa bizimde dün evlilik yıldönümümüzdü
hangi sene evlendiniz? biz 2007

kızlaaa sayfalar ilerlemiş ben ancak ilk sayfaları okuyabildim,
şaşıracaksınız ama çoook yoğunum ,kızımın yanına bile zor gidip geldim,
yeni görev verildi akbil dolduruyorum,
kurumdaki bütün personelin akbili elimden geçecek,pööfffkafamçokkarıştı

kızlar ya bayramdan sonraki hafta senelik izne çıkıcam
taha yı denize sorarız diye hayal etmiştik
havalar çok soğudu birden bire acaba böyle gidermiki :2:

ne akbili bu :uhm:

günaydın kızlar

julii benımkııde kahvaltıyı elimle verince yiyor kaşıkla filan verince çok az yiyor elimden güzel yiyor ama ben pekmezi vermekte başarılı olamıyorum . sen sulandırıp filanmı veriyorsun pekmezi. sabah yine almadı her yeri pekmez yaptı sabah sabah sinirlerimi zıplattı..
kahvaltısına meyvesine yada tahinle karıstırıp ekmeğe banıp veriyorum..

nice senelere esracım a.s.

hastanedeyiz bu gece de.
hatta haftasonu da kalsa iyi olur demiş doktor.
valla kaldıramıyorum ben artık yaa, çok yıprandım.
neyse gidim iş yapim biraz çok canım sıkıldı.

allah yardımcın olsun canım...
sabır biraz daha sabır....

Zaten dönüşümlü bakıyorlar
3ay baktı annem
sonra kayınvalidem geldi
bayram sonrası gidiyor
oda 3 ay bakmış olcak
sonra annem bakacak yine
kayınvalidem
iş yapsın die beklemyorum zaten alıştım artık
tek buğleme baksında
buğlemede çok güzel bakıyor her altını açmada poposunu yıkayark,çorbasını,yoğurtunu
meyvesini vitamnlerini bile saatli veriyor
tertemz bakıyor
onun için sağolsun yinede
annemden iyi bakıyor diyebilirm
hiç kızı yok kayınvalidemin daha doğrusu eşimn ailesin de ilk kız çocuğu buğlem
ondan önceki doğan kız çoçuğu şuan 25 yaşında oyüzden el üstünde
tutuyor
herkes çok seviyor

ne güzzel maşallah...
evde biri varken herşey çok zorlaşıyor oyüzden demiştim aslında...
yada evde bakılsada yatmak için kendi evine geçme imkanı olsa süper olur...
şu an kızkardeşim yanımda kalıyo kaana bakıyor ben çok memnunum istiyorumki bana yakın evlensede gene o baksa oğluma hatta 2. bebeğimede....

juli; ev maltepe, iş beşiktaş, hastane üsküdar.
benim işten eve gidip ordan hastaneye gitmem inanılmaz vakit kaybı.
buradan hastaneye yarım saatte ulaşıyorum.
hem aklım ayazda kalır uyuyamam evde ben. eve gideceğime hastaneey giderim işe gelmesem. işte hiç değilse azıcık kafam dağılıyor.

haklısın uyuyamaz insan..
numunedemi canım ayaz?

kızlar utkunun uykuus çok çabuk geliyor sizin bebişler ne kadar saatte bir uyuyolar..
dün gece 9 da uyudu sabah 10 da uyandı..11 de gözleri kaşımaya başladı 11,30 da tekrar uyuttum..anlamadım gitti bu çocuğu

evet çok fazla uyuyor bence de kaan akşam 9-10 arası uyuyor sabah 7de uyanıyor sonra uykusu olursa uyuyor yoksa mızık mızık mızık ama bu kadar uyumuyor..

canım yaaa insallah en kısa zamanda iyileşir bebemizde evenize dönersiniz..

kuru meyveleri bilendırlarkan suyunu al biraz onla pirinçli sütlü mama yapınca baya cıkıyor crba kasesinin yarısı diyim sana..benim gözüme cok geldi :KK1:
utku 3 cici bebe,1 bebek ekmeği,kibrit kutusu peynir,tam yumurta sarısı 1 tatlı kaşığı pekmez çok az tereyağ 2 ceviz bunları yiyo buda tam 1 kase yapıyo cnm..
günaydın kızlar

cnm ben pekmezi kaşıkla veriyorum 1 kaşık ayıla bayıla yiyo..versem dahada yer ama bide bulamaca karıştırıyorum..sende sürekli deneme aradan 1 2 hafta geçsin tekrar dene belki öyle sever..
tek tek utkuda seviyo ama bulamaç olunca hem daha güzel yiyo hem ne kadar yediğini anlıyorum..

chilek hoşgeldin canım..demir paşa dişleri 8 lemiş maşallah ona..iştahsızlığıda diştendir düzelir inşallah

canım alerji testi temiz çıkmış.çok sevindim..ayazımda sendeatlatıcaksınız bu günlreide azcık daha sabredin

oh oh maşallah tosbaaya..

ben7 gibi pirinç unuyla muhallebi veriyorum sonrabizle yiyo..emiyo 9 10 arası yatıyo..bazende bizle yiyo yatmadan milupanın gece muhallebisinden veriyorum o zaman emmiyoda öyle uyuyo..
ama alışkanlık oldu gece 4 5 gibi emmeden uyumuyo..

bende çok kızdım dün akşam eşime..kolay kolay affetmicem bu sefer..gıcıklar nolcak

canm yıldönümünüz kutlu olsun..nice mutlusenelere..ayazım iyileşsin iki kutlamayı bir arada yaparsınız

maşallah bebeğime..utku kahvaltısını çok seviyo ama sıkılmasın diye bende değişiklik yapmak istiyodum bende denim bari..
miktar olarak utkuya az gelir ama hepsinden fazla fazla koymam lazım benimkaydirigubbakcemile3

canım allah güç versin sabır versin..

boşver yüz verme yüz verdikçe
havaya giryorlar sinir oluyorum
taviz vermycem ben
açmış az önce link veriyor ki araba bak istedğin olsun die
işim var sen bak dedim kapattım :dilcikar:

esmercim evde elinizden geleni yaptınız düzelmedi maalesef hastanede kalsın bir kaç gün sen neleri kaldırdın ne günler yaşadın artık ayaz kocaman oldu psikolojini anlıyorum hiç kolay değil ama canım biraz daha sabret

ayrıca evlilik yıldönümünüz kutlu olsun Ayazcım çıkınca 3 lü bir kutlama yaparsınız artık ....

Sinemis kayınvaliden sadece buğleme bakabiliyordur benimde kendi annem bakıyor canım her akşam iftar yemeğimiz gecikmeli oluyor Uras yüzünden
her akşam annem oğlan durmadı diye yakınıyor bende alıp gidicem zaten çocuğumu hep şikayet diyorum ama hafta sonları başbaşa kalınca oğlumla hakda veriyorum anneme :))

bnde hak veriyorum bazen ben bile
daralıyorum
buğlem çok hareketli
bu arada elinden tutup gezdir yüriyim diyor kadın zaten şişko
yoruluyor hak veriyorum çok güzel bakıyor daha ne isteyim

cnm berile ilk defa yaptım salçasını,asrımsağını az koydum,tuz hiç koymadım,
verdiğim tarif kendimize yaptığım tarifti,4,5 bardak suya o tarifi uyguluyorum ben,
berile dün yaptım ama nazlana nazlana yarım kase kadar yedi,o da küçük kaseyle:çok üzgünüm:

maşaallah burak iyi yiyormuş çorbayı,beril bir kavanazu bitiriyordu 125ml,
onun üzerine vermeyi denediğimde 2-3 kaşık daha yiyor daha fazlasını yemiyor,
ama artık bir kavanozu da yemiyorkafamçokkarıştı
ben yumurtayı bir kaç kez verdim ,ilk yediğinde çeyrek sonra yarım sonra tüm yedi,
dün akşam gene verdim yarım yedi,
bir de berile ekmek içi veriyorum bazen,çok seviyor,ağzında evire çevire bir güzel yiyor,maşaallah..

maşaallah bebişlerinize:nazar:ne güzel uyuyorlar
bir ben miyim perişaaan gecenin karanlığındaa
yosun gözlerim,yalnızlar rıhtımınndaa,öhöööööööösenağlama

gece yatmadan anne sütü,gece uyanmaz olur muu?
hemde öyle çok uyanıyor ki anamı ağlatıyoor:sinifsinif::gitme:

cnm Allah yardımcın olsun,ben yardımcı olamıcam,şayet kelin merhemi olsa başına sürermişkafamçokkarıştı

maşaallah buğleme yaa:nazar:
o kadar yemeye iyi çok fazla kilo almıyor,
demekki yakıyor yediğini,metabolizmesi güzel çalışıyor anlaşılana.s

geçmiş olsun cnm ,işin zor,Allah yardımcın olsun,
umarım Ayaz iyileşir ve bir daha bunları yaşamazsınız:Saruboceq:
canım maallh buğlemi
metbolizma süper yemek yer
10dk sonra hemn çiş kaka
uyanıyr yine öyle
bu ay wc eğimne başlıyacağım
çünkü kakasını haber veriyor belli ediyor o an tutsam yapcak :nazar::nazar::nazar:
bense lazımlık almayı bekliıyorum:roflol:

evin ufak tefek eksikleri var taşındığımızdan beri fırsat bulamamış yapamamıştık haftasonlarıda yazlık fln erken ev tam otel gibiydi geçen haftaan beri epey bi ilerlemem var ama epey bi toparladım bayramdan sonra bloga koyucam
takip et anacıııım:)

aaa aşkolsun canımcım ne küsmesi
mesaj atsayın yaa faceten yazsaydın hemen görür cevaplardım :) bu aralar bilgisayarla aram pek ii değildi demir artık tamamen önü onun yerleşmesi ev,iş,annem fln derken epey bi kaybettim kenimi ama artık tamamen burdayım ve takipteyim:)
yasemin hn aradı dediler ama açıkcası kafam öyle dalgın ki allah allah yasemin kim die düşündüm müşteri sandım:))

hoşbulduum;
demir aşırı huysuz ağzındaki iş sayısı 8 oldu huysuzluğu edepsizliği bi o kadar arttı
hiç bişi yemiyo geçen gün 24 saatte sadece 1 kase yoğurt yedi annem cinnet geçiriyo
hiç bişi yemio çok üzülüyoruz zorlamakta istemiyoruz sütünü bile içmio biberonu koymuo ağzına bazen düzelcek inşallah bekliyoruz

ayneeen ayneeeen çok üzülüyorum geçen ay 400 gr almış

geldim cnm tamamen sizinleyim bundan sonra
işler ,ramazan ,yaz fln erken koptum gittim
ramazanda işler az ödemeler çok olunca bunaldıkça bunaldım cnm resmen hiç bişi yapmak istemiyordu bayram yaklaştıkça yüzüm gülmeye içim açılmaya başladı resmen
bizde bayramdan sonra işler açılırda:)))

burcucum tekrar çok çok çok geçmiş olsun yapabileceğimiz elimizden gelecek bişi olursa söle lütfen
sen güçlü ol az kaldı geçicek hepsi,zor ama ayazda sende atlatıcaksınız
rabbşim dermansız dert vermesin yeterki inşallah kısa zamanda şu hırıltı,öksürük vs 'den kurtulup kudurmaya devam ediceek:)

postayı koymuşun kocişe:)yürrü kim tutar seni:))

chılcek nasılsın canım ne var ne yok
demir yazlıktan döndümü
koceye postayı koydum o bugün içi içini yer artık
erkeklere yüz verdikçe tepene çıkar en iyisi
böyle
aşırısı olmadan tabiki

Mehlika

canım personele verilen akbillerimi dolduruyosun?

sana neden verildi bu görev

yoğun değilsin diye verdiler demi...:eek:klava:

sinemis bende senin gibi lazımlık almayı bekliyorum ama internetten bugün siparişini vericem şu müziklilerden falan..
utkuda gidiyo köşelerde yapıyo kakasını..
ben tuvalete giderkende yanımda geliyo hep başlıcaz bizde inşallah

sinemis bende senin gibi lazımlık almayı bekliyorum ama internetten bugün siparişini vericem şu müziklilerden falan..
Aslınta tam alışma dönemi resmne gelip söylüyor
biz biraz gevşek mi davranıyoruz diyorum
bu hafta sonu baston ve lazımlık almıyı düşünyorum
cumartesi misafr davet etcem pazar günü inaşllh

tutku nasıl alıştıracaksın peki canım bende deneyebilirim aslında...

mehlika sen darulacazede mi çalışıyodun resimlerde gördüm
ben çalışamam haytt o yaşlıları gördükçe içim gider
ağlar dururum
konuşmadan duramam
resmlerden bile etkilendim
hatta geçen eşimle dolaşmaya çıktık tam iftar saatiydi kaldırımda
bi teyze kapalı dilenci değil ama
pide yiyor yanında hiç bişey yok başka
bizde söylemsi ayıp tatlı ve prefiterol almıştık
ne oldu teyze nie burda oturyosun dedim 2 durak aşaığda kızı varmı gözüm kesmedi yetişemdm burda iftar açıyorum dedi
ön dişleri yokt sefil bi teyzeydi
bnde çok üzüldüm tatlıları ve profiterolleri verdim
akslk fazla para almamıştık öylesine gezmeye çıktığımz için buğlemide parka götrmüştük
eşim 20lira almış onada tatlı aldık
veremedim para
akılda etmedimki kredi kartı varmış yanında bi lokantaya götrp yedirmek
eve geldim öyle aklıma geldi
o içime dert oldu
sabah kadr rüyamda gördüm ben öyle şeyler hiç dayanamıyorum
ben senin yerinde olsam kafayı çizerim

bana bir iş teklifi daha yaptılar şirketten çok az işim var ya. ama en güvendikleri insan benmişim gavurcukların valla dedim sağolun da e bir zahmette zam yapın o zaman dedim :)))))

Aslınta tam alışma dönemi resmne gelip söylüyor
biz biraz gevşek mi davranıyoruz diyorum
bu hafta sonu baston ve lazımlık almıyı düşünyorum
cumartesi misafr davet etcem pazar günü inaşllh

Kızlar çok erken değilmi lazımlık için ?

mehlika sen darulacazede mi çalışıyodun resimlerde gördüm
ben çalışamam haytt o yaşlıları gördükçe içim gider
ağlar dururum
konuşmadan duramam
resmlerden bile etkilendim
hatta geçen eşimle dolaşmaya çıktık tam iftar saatiydi kaldırımda
bi teyze kapalı dilenci değil ama
pide yiyor yanında hiç bişey yok başka
bizde söylemsi ayıp tatlı ve prefiterol almıştık
ne oldu teyze nie burda oturyosun dedim 2 durak aşaığda kızı varmı gözüm kesmedi yetişemdm burda iftar açıyorum dedi
ön dişleri yokt sefil bi teyzeydi
bnde çok üzüldüm tatlıları ve profiterolleri verdim
akslk fazla para almamıştık öylesine gezmeye çıktığımz için buğlemide parka götrmüştük
eşim 20lira almış onada tatlı aldık
veremedim para
akılda etmedimki kredi kartı varmış yanında bi lokantaya götrp yedirmek
eve geldim öyle aklıma geldi
o içime dert oldu
sabah kadr rüyamda gördüm ben öyle şeyler hiç dayanamıyorum
ben senin yerinde olsam kafayı çizerim

sorma canım

ibbnin darülacezesi bi mehlikanın orası bide bizim işyerinin yanına taşındı anadolu yakasındaki...

bigün bizde gittik kızlarla ziyarete....

içlerinde gerçekten çok zorluklar çekmiş üzünülecek amcalar var...

ama bazılarıda ne bilim insan susup kalıyor adam yaşlanmış darülacezede ama konuştuklarını bi duysan...

hiçbirşey beğenmiyor kötülüyor manzaramız yok diyor...

gençliğinde yediği haltları anlattı sağolsun çok hareketliymiş....

sonu kötü bitmiş ama...

ya bu altta neden çevrimiçler görünmüyor...

kendimi yalnız hiseetim bak...:gitme:

sorma canım

ibbnin darülacezesi bi mehlikanın orası bide bizim işyerinin yanına taşındı anadolu yakasındaki...

bigün bizde gittik kızlarla ziyarete....

içlerinde gerçekten çok zorluklar çekmiş üzünülecek amcalar var...

ama bazılarıda ne bilim insan susup kalıyor adam yaşlanmış darülacezede ama konuştuklarını bi duysan...

hiçbirşey beğenmiyor kötülüyor manzaramız yok diyor...

gençliğinde yediği haltları anlattı sağolsun çok hareketliymiş....

sonu kötü bitmiş ama...

ya bu altta neden çevrimiçler görünmüyor...

kendimi yalnız hiseetim bak...:gitme:

bendede çevrimiçi ve misafrler gözükmyor
ben yaşlı ve hastalar konusnda çok duygusalım
ya bazı insanlar orda olduğuna şükrediyor bazılar
beğenmyor
ama güzel içleri açılcak bi yerde olmalrı gerekir bencede yeşllk hoş bi yer
zaten yalnızlıktan sıkılıyorlar
ne biliym allah sonumuzu hayrlı etsin biz ne olacağız hiç belli değil

X