2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bana bir iş teklifi daha yaptılar şirketten çok az işim var ya. ama en güvendikleri insan benmişim gavurcukların valla dedim sağolun da e bir zahmette zam yapın o zaman dedim :)))))

oo süper ama maaş arttrsınlar zamsız olmaz de kabul etme
tabikide
ama çok yoğun olursan yıpranırsın dahada fazla

kızlar yarım yamalak okudum son yazdıklarınızı,
kurumdaki personelin akbillerini dolduruyorum,bildiğiniz akbil işte,
kurum yol parası yerine akbil dolduruyor,küçük bir akbil dolum makinamız var öyle dolduruyorum..
evet darulacezede çalışıyorum,bahçede her gün görüyorum acezeleri,
hepisinin hikayesi farklı ,konuştuğum bir kaç kişi var,
Rabbim yardımcıları olsun,
Allah kimseyi düşürmesin ama sokağa düşmektense burası daha iyi,
yemekleri önlerine geliyor,dr hemşire hastabakıcı hizmetlerinde,
iyi bakılıyorlar yani..
Allah onlara bakanlara da yardım etsin,
yatalak daiemiz var iki tane erkek ve kadın ayrı onların altlarını falan alıyorlar..

ayy canım yaa yorgunluktan allah yardım etsin ne diyelim ki
portakal suyu felan iç bol bol vitamin al

:kahve: içsene esmerim açılırsın canım ya

gün içindeki sıvı alımını minimum tutmaya çalışıyorum. sadece susadıkça su içiyorum.
zira gece tuvalete gitmeme imkan yok çünkü. ayazı 10 sn bile tek başına bırakamıyorum. yoksa çay içesim var aslında.

bitirelim artık günaydın faslını :KK1: :roflol:
nassınız kızlar...
ben bomba gibiyim aralıksız 5 saat uyudum sositsosito
ama kızım aralıksız 10 saat uyudu :nazar: :1shok: ve rekorunu kırdı

oooooooo supermıs :))

maşallah maşallah

canım akşam 20:00 de yemeğini yiyor süt değil ama akşam yemeği sonra 21:00 gibi uyuyor saat 02:00 gibi bir mıkırdanıyor su veriyorum geri yatıyor. Biz artık devam sütünü gece vermeyi kestik sadece sabah ilk kalktığında içiyor

ay bu gunlerı ben de gorebılecek mıyım acaba :))

günaydın herkese.
geçmiş olsun diyen herkese çok teşekkür ederim. hepsini okudum ama alıntı yapamadım, kusura bakmayın nolursunuz.
sonunda dün gece 2 saat kadar uyuyabildim. hırıltı ben çıkarken yoktu ama şimdi gene varmış biraz.
gece ateşi çıktı 38,5-38,7 falandı. fitille düşürdüm. öksürütor, burnu akıyor; bir girp eksikti şimdi.
bende girp olacağım, zaten gözümü açamıyordum iyice bitkinim şimdi.
kesin sonuç vermeyecek de olsa alerji testi yaptılar negatif çıktı. viral bir durum demek ki. antibiyotik başladılar.
hırıltının bu kadar uzun sürmesinin nedeni prematürelikten de kaynaklanabilirmiş. taburcu olunca süreyyapaşa göğüs hastanesine götüreceğiz.
inşallah bu gece de yatırmazlar çok yoruldum artık. hem fiziken ama daha çok manen.
gece sürekli uyanıyor, geri uyuyamıyor. aç oluyor uyanınca. gece beslenmesine alışkın olmadığı için süt de içmiyor, çığırıyor kendi kendine. habire su içiyor.

juli; melisa devam sütü içmiyor diye bahsetmişsin, eğer çok gerekirse sulandırılmış keçi sütü vermeyi dene istersen.
sebze çorbasından bahsedilmiş. bence bütün sebzeleri karıştırmayın. yani kabak, patates, havuç zaten demirbaş.
bunun yanına hem bezelye, hem ıspanak, hem taze fasulye yerine her seferind sadece birini katın ki yapacak alternatif olsun.
gerçi ben haşlak sebze olayına tümden karşıyım ya neyse. sadece 2 hafta verdim ben onları o kadar.

canım cok gecmıs olsun tekrardan valla cok zor hastalık helekı anne ıcın onu oyle gormek en buyuk sabrı ıstıyor Allah yardımcın olsun canım..

sinir oluyorum bazen boğasım geliyor
oda dün iş yerin iftar yemeği vardı sende gel dedi
ben gitmedim ona bozuk attı
11de geldi yemekten
bnde 12 gb yatmaya odaya gidyordum
oda netten araba bakıyordu arabayı sattık başka alacağız
ben yatıyorum dedim tamam dedi sonra 1de gelmiş
sen benden soğudun bilmem ne
saçma sapan şeylere takmış
zaten özel hayatımız kalmadı diye söylendi
bi stres bi sinir neye uĞradığımı şaşrdım
bnde bu ortamda ne olablr ki felan dedim
seni dinlemek zorunda değilm dedim bağırdım
sus ben uyuyucam dedim
oda dahada sinrlendi
döndüm yattım
sinirden üstüne bile bişey örtmemiş gece emzirmeye kalktım uyuyordu
ben yattım arkamdan sarıldı sonra ama ben hiç dönmedim
tek taraf yatnaktan kolum ağrımıştı uyandığımda
sabahda erkn çıkıyor 8de
ben çıkıyorum görüşürz feyzoşum dedi
bende cvp bile vermedim daha çok havasını alır

canım sıkma canını anlamıyorlar ıste herseyı bızden beklemeseler :KK43:(
neyse yıne yanında en azından bız telefonla kavga edıyoruz hala ve uzakta :))

kızlar utkunun uykuus çok çabuk geliyor sizin bebişler ne kadar saatte bir uyuyolar..
dün gece 9 da uyudu sabah 10 da uyandı..11 de gözleri kaşımaya başladı 11,30 da tekrar uyuttum..anlamadım gitti bu çocuğu

aynen canım yaaa bızım de oyle yalnız bır farkla sadece 5 dk sekerleme yapıyor hıcbır ıse baktırmıyor barı uyuyacaksın tam uyu dı mı :))

gün içindeki sıvı alımını minimum tutmaya çalışıyorum. sadece susadıkça su içiyorum.
zira gece tuvalete gitmeme imkan yok çünkü. ayazı 10 sn bile tek başına bırakamıyorum. yoksa çay içesim var aslında.

canım geçmiş olsun.Ayaz büyüyünce anlatırsın 'senin yüzünden tuvalete bile gidemedim diye'gülersiniz beraber.

tuvalet eğitimi 9. ay erken değil mi hakikaten? yani mantıken aykrıı gibi geliyor bana ama yani kaksının ya da çişinin geldiğini nasıl anlatabilir 9 aylık bir bebek ? bilemedim ben şimdi

X